17 lutego 2024, 20:33:57 - gabrielba
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył dwie bramki dla Barcelony w wygranym 2-1 (1-0) meczu 25. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Celtą. 35-letni napastnik ma w tym sezonie na koncie 12 ligowych bramek.

17 lutego 2024, 18:30 - Vigo (Estadio de Balaídos)
RC Celta de Vigo 1-2 FC Barcelona
Iago Aspas 47 - Robert Lewandowski 45, 90 (k)

żółte kartki: Tadeo Allende - Andreas Christensen, Frenkie de Jong, Marc-André ter Stegen, Iñigo Martínez.

sędziował: Juan Luis Pulido Santana (Wyspy Kanaryjskie).
widzów: 23 096.

Lewandowski rozegrał pełne spotkanie.

Barcelona jest na trzecim miejscu z dorobkiem 54 punktów.

niedlal - 17 lutego 2024, 20:34:35 - *.centertel.pl
Lewy odzyskał regularność w strzelaniu bramek w lidze i wygrał Barcie mecz. Szkoda że nie było hattricka bo od czasów Urbana w Hiszpanii żaden Polak jeszcze nie ustrzelił hattricka.

slazak - 17 lutego 2024, 20:35:36 - *.dynamic.inetia.pl
Lewy nie trafił karnego! Starzeje się chłop.

arek - 17 lutego 2024, 20:36:04 - *.dynamic.chello.pl
Hopsa w górę, i stop i start i stop i hop - czy znajdzie się sędzia z jajami, który te karne Lewego przystopuje?

bibu - 17 lutego 2024, 20:36:07 - *.146.250.223.mobile.internet.t-mobile.pl
od czasu kiedy Lewy powiedział, że Probierz wlał w niego nowego ducha, to strzelił gola w każdym meczu. myślę z Probierzem, będziemy mistrzami wszechświata, to magik.

Kopolop - 17 lutego 2024, 20:36:53 - *.dynamic-2-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
Fatalne te jego karne

Mick - 17 lutego 2024, 20:41:05 - *.146.124.168.mobile.internet.t-mobile.pl
ZRÓWNAŁ SIĘ BRAMKAMI Z EUSEBIO!!! 619 bramek i awans na 11 miejsce w tabeli wszechczasów. 5 bramek do I-ej 10-tki.

Mick - 17 lutego 2024, 20:43:25 - *.146.124.168.mobile.internet.t-mobile.pl
I 50 bramka dla Barcy w 79 meczu.

Stasiu - 17 lutego 2024, 20:46:13 - *.204.96.177.mobile.internet.t-mobile.pl
I tak dalej wielu będzie pisać, że mało bramek strzela

Slawianin - 17 lutego 2024, 20:56:49 - *.134.144.182
Standarcik. Zapakowal leszcza z dolu tabeli a meczami z powaznymi rywalami, znika jak kamfora

niedlal - 17 lutego 2024, 20:59:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Standardowo pierwsza na pustaka,druga z karnego.Żadna nowość.Nudne to już troche.

Ziggy - 17 lutego 2024, 21:03:07 - *.net.autocom.pl
miał farta jak w Katarze

@niedlal - 17 lutego 2024, 21:05:25 - *.cdn77.com
Nudne to jest twoje spamienie pod cudzymi nickami o narażanie wszystkich l16 mp z Gliwic. Boli słoików Lewy i Lech.

Lewy King - 17 lutego 2024, 22:28:29 - *.centertel.pl
Robert Lewandowski jest w światowej piłce tym kimś, kim chcieli być a niektóre byli Boniek, Deyna, Lato i Lubański - czyli gwiazdą światowego formatu, która utrzymywała poziom wiele lat.
.
Lewy to jedyny Polak uznany kiedykolwiek najlepszym piłkarzem świata. I to dwukrotnie.

Lamak12 - 17 lutego 2024, 23:12:08 - *.centertel.pl
Jak to się nie spocił 1 połowa na pewno 2 może mniej ty La Liga oglądasz tylko 2 połowy albo końcówki

Raf - 17 lutego 2024, 23:45:41 - *.146.126.193.mobile.internet.t-mobile.pl
Przepis zabraniający bramkarzowi ruch z linii przed wykonaniem strzału przy wykonywaniu rzutu karnego jest archaiczny i powinien być natychmiast zmieniony, skoro strzelającym rzuty karny wolno jest wykonywać je na dwa tempa.

... - 18 lutego 2024, 1:58:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja wam mówię, że on jeszcze może dogonić tego wychwalanego pod niebiosa Bellinghama
Nigdzie nie jest powiedziane, że ta fizyczna zapaść Lewego nie minie, albo może i już nie minęła.

Edek - 18 lutego 2024, 10:07:31 - *.centertel.pl
Karnego strzelił na dwa razy i za boga go mają on już jest emeryt , tydzień temu go zwalniali teraz 3 złote piłki mu dajcie bo z ogórkami mu strzał zwykły wyszedł bo bramka na 0-1 nic specjalnego a karny dzięki sędziemu mógł powtórzyć robiąc idiotyczne zatrzymania i kankany , pierwszy przepis do zmiany albo strzelasz albo pajacujesz.

Przemek - 18 lutego 2024, 12:27:39 - *.ejedrzejow.pl
Życzę Lewandowskiemu jak najlepiej, ale według mnie ten karny nie powinien być powtarzany. Ci sędziowie w Hiszpanii to dramat. Przepychają zarówno Real jak i Barcelonę.

Dw3333 - 18 lutego 2024, 18:41:45 - *.centertel.pl
Przemek ty zyczyles już nie jednemu z niższej ligi jak najlepiej temu remkowi jezierskiemu też ile ty masz lat