18 lutego 2024, 12:40 - Rzeszów (Stadion Miejski)

Stal: 24. Gerard Bieszczad - 2. Patryk Warczak, 14. Kamil Kościelny, 26. Łukasz Góra, 22. Milan Šimčák - 9. Wiktor Kłos (62, 46. Szymon Łyczko), 41. Karol Łysiak, 33. Adrian Bukowski (86, 7. Krzysztof Danielewicz), 31. Sébastien Thill, 11. Andreja Prokić - 47. Szymon Salamon (77, 30. Jesús Díaz).

Wisła: 93. Álvaro Ratón - 25. Bartosz Jaroch (62, 43. Dawid Szot), 6. Alan Uryga, 5. Joseph Colley, 52. Jakub Krzyżanowski (62, 19. Eneko Satrústegui) - 10. Miki Villar (75, 11. Dejvi Bregu), 41. Kacper Duda (75, 50. Mariusz Kutwa), 8. Marc Carbó, 22. Joan Román, 17. Jesús Alfaro (85, 23. Szymon Sobczak) - 9. Ángel Rodado.

żółte kartki: Thill - Colley, Carbó.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 6018.

W 90. minucie Krzysztof Danielewicz (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

zzz - 18 lutego 2024, 14:43:17 - *.rev.ndi.net.pl
Niesamowite frajerstwo rzeszowskie, życzę spadku z ligi

Patataj - 18 lutego 2024, 14:43:21 - *.dynamic.inetia.pl
Tytuł frajerów miesiąca idzie do Rzeszowa, smiechu warte.

Kibic - 18 lutego 2024, 14:44:12 - *.dynamic.chello.pl
Suma szczęściu równa się zeru więc parę pjt Wisła jaj zyskała to musi stracić co mają farta ale to się skończy

jasnywidz - 18 lutego 2024, 14:44:54 - *.176.3.pool.telefonica.de
Wisła po przyjacielsku z Ruchem wymieni się miejscami w ligach.

xxx - 18 lutego 2024, 14:44:58 - *.warszawa.vectranet.pl
szkoda zepsutego festynu w budziowoju

Max - 18 lutego 2024, 14:45:15 - *.dynamic.chello.pl
Jak się nie chce wygrać 2-1 to się przegrywa 1-2. Stal Frajerzy !!!

Jordan - 18 lutego 2024, 14:46:40 - *.146.126.143.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Wisła tak trzymać !!! ważne trzy punkty !!!

M - 18 lutego 2024, 14:47:58 - *.icpnet.pl
Który to fart po Gksie Katowice Polonii Warszawa

Rzeszowiak - 18 lutego 2024, 14:52:57 - *.119.34.0
Kopanina klasy lux. Stal czeka dramatyczny bój o utrzymanie, Wisła: zbieranina śmiechu. Kto sztucznie utrzymuje Rodado w tym skupie złomu?

Janko - 18 lutego 2024, 14:57:39 - *.dynamic.chello.pl
WISŁA wyspecjalizowała się w pogrążaniu przeciwników samych końcówkach. BRAWO!!!

Norweg - 18 lutego 2024, 14:59:31 - *.hsd1.fl.comcast.net
Mielismy odpowiedz dlaczego Stal Rz zawsze bedzie prowincjonalnym klubikiem. Mozecie sobie dalej grac derby Rzeszowa ale w 2 lidze.

przeciwl - 18 lutego 2024, 15:01:43 - *.fr-par-2.baremetal.scw.cloud
Awans Arka, Lechia i Wisla, to będą najsilniejsze beniaminki.

(L)14MP - 18 lutego 2024, 15:02:40 - *.22.132.252.ipv4.supernova.orange.pl
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Jackowsky - 18 lutego 2024, 15:05:04 - *.dynamic.chello.pl
Awansuje Sosnowiec

baraniuk - 18 lutego 2024, 15:11:30 - *.5.96.106.ipv4.supernova.orange.pl
ja sie pytam po co stiwi łonder polskiej myśli śęziowskiej siada na warze w meczach wisły ... po co pan sędzia stefański z bydgoszczy ( mieszkajacy we warszawie) widząc sytuację na zywo z trzech metrów potrzebuje ślępców na warze którzy wypatrzą faul ... polski odmian futboła

Wit - 18 lutego 2024, 15:11:31 - *.centertel.pl
Powinna być na 80-cio lecie klubu Ekstraklasa a będzie 2 liga dla Stali I nie ma się co czepiać mega słabego sędziego. Przykre jak klub się pogrąża.

Topuria - 18 lutego 2024, 15:12:18 - *.play-internet.pl
Hasło "La frajernia" nabiera nowego znaczenia

ZnawcaT - 18 lutego 2024, 15:31:08 - *.dynamic.chello.pl
Fart Wisły skończy się na Tychach za tydzień. Bezpośredni awans Tychy i Arka lub Lechia. Wisła max. baraże i brak awansu. Róbcie screeny.

sts - 18 lutego 2024, 15:43:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygląda na to że dziś największy frajer to Stal Rzeszów, chyba, że Danielewicz lub jego rodzina obstawiła wynik w STS, a karny celowo musiał być przestrzelony. Panie Danielewicz...jak tak zakładzik w STS, pewnie wszedł...co tam uczciwość w sporcie.. kasa misiu, kasa - przecież to jest najważniejsze!

Dt - 18 lutego 2024, 15:45:30 - *.dynamic.chello.pl
To kara za nie wpuszczanie kibiców gości. Każdy następny klub który będzie tak robił będzie upokorzony, tak jak dzisiaj Stal!!!

ŁKS1908 - 18 lutego 2024, 15:57:30 - *.centertel.pl
Dzisiaj cała Polska się śmieje ze Stali. Niewykorzystany karny w ostatniej minucie meczu

Dobra Rada - 18 lutego 2024, 15:57:34 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Nie za wcześnie na handel punktami ? Stal jest taka pewna utrzymania ? No chyba, że Stal jest pewna swojego spadku i zabezpiecza się finansowo już od 1-wszej wiosennej kolejki ?

picolo - 18 lutego 2024, 16:10:23 - *.dynamic.chello.pl
widze ze porazka boli a komentarze usuwane zal.pl

Resovia - 18 lutego 2024, 16:12:47 - *.play-internet.pl
Ahahahah

Woytek - 18 lutego 2024, 16:15:02 - *.58.167.98
Lo matko co za poziom,2 ogorki graly,z czym ta wisla pcha sie do ex,tam puszcza was zleje

alf - 18 lutego 2024, 16:18:55 - *.56.105.61
ale was bolą pupy Stefański Stal 2-1. karnego wam dał prawidłowego mogliście nas zabić. nic prostszego tylko silno walnąć w bramkę której broni słaby Raton. ale nawet dobić nas nie potrafiliście frajerzy więc nie zwalajcie na Stefańskiego bo dał wam do dobicia nas szansę wyborną. wy nie wykorzystaliście jej my wykorzystaliśmy czas który pozostał i wy jesteście frajerami których boli pupa i maja hemoroidy.

hans - 18 lutego 2024, 16:27:59 - *.v4.arkomnet.eu
Wyglądało to na wał i niedzielny handel.

Marcinos24 - 18 lutego 2024, 16:30:45 - *.191.184.52.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła i Resovia zawsze razem

cantoro - 18 lutego 2024, 16:40:50 - *.centertel.pl
@hans taaa handel...Tak jakby Stal była pewna utrzymania i mogła sobie pozwolić na kupczenie punktami. Spójrz w tabelę i pomyśl, zanim zaczniesz wypisywać farmazony. Brawo Wisła za grę do końca, choć poziom gry daleki od ideału

mundi - 18 lutego 2024, 16:43:41 - *.240.139.6
jak się nie potrafi wygrać z karnym w końcówce to czepia się Stefańskiego...wsiowa moralność

Burmistrz - 18 lutego 2024, 17:32:23 - *.204.101.198.mobile.internet.t-mobile.pl
Awans będą mieć Arka,Lechia,Bruk Bet po barażach

Starszy - 18 lutego 2024, 17:35:09 - *.29.144.75.ipv4.supernova.orange.pl
A pisałem że wyznaczyli wiślaka sędziego na mecz wisły.
Trzeba było protestować.

Kibic - 18 lutego 2024, 18:09:37 - *.strzyzowski.net
Poziom 2 ligi. Z taką grą Wisła nie ma co myśleć o awansie a stal o utrzymaniu

Jaga - 18 lutego 2024, 18:12:12 - *.play-internet.pl
Hehehe frajery roku

Kora - 18 lutego 2024, 20:14:51 - *.dynamic.chello.pl
Coraz więcej bramek w doliczonym czasie a Wiśle Kraków zdarza się to bardzo często?

poli - 18 lutego 2024, 22:26:25 - *.hosts153.ostrowski.pl
Piszecie te bzdury tak jakby Stefański dał karnego Wiśle, a on przecież dał karnego Stali...

daro0891 - 18 lutego 2024, 23:26:41 - *.next6.zicom.pl
Ja rozumiem 2-3 obcokrajowców aby podnieś poziom ale w Wiśle to już przesada.
Piszę to będąc kibicem Wisełki.
Bramkarz - to jakiś pozorant
Obrona z Colleyem i Carbo w pomocy to jak występy w cyrku bo nigdy nie wiesz co odpier...ą .
Tylko Rodado trzyma jakiś poziom

Matias - 19 lutego 2024, 6:55:31 - *.19.167.10
Przykro stwierdzać takie fakty, ale tu Trener ma racje. Stal pokazała charakter i zaangażowanie w grę. Walczyli i tak naprawdę przez duża część meczu nie pozwalali Wiśle wyjść ze Swojej połowy. Oczywiście statystyki tego nie oddają, ale mecz powinna wygrać STAL a przynajmniej powinien skończyć się remisem. Jako obserwator w pełni rozumiem rozgoryczenie i złość wewnętrzna szkoleniowca bo Stal jak by na to nie patrzeć przegrała wygrany mecz. Mimo braku szczęścia i nieudolnego, stronniczego arbitra.
Nie zmienia to faktu, że ten mecz jest dobrym prognostykiem na resztę sezonu. Walka, jakość, odwaga i chęć wygranej. Brawo dla Stali.

Robson - 19 lutego 2024, 8:36:13 - *.147.0.121.mobile.internet.t-mobile.pl
Kibice Stali Rzeszów zasługują na ekstraklasę, świetna atmosfera, doping. Czuć że Rzeszów i okolice tęsknią za ekstraklasą.

Janko - 19 lutego 2024, 8:49:46 - *.play-internet.pl
Oczywiście znajdą się teraz płaczki, którzy nieudolność Stali będą zrzucać na sędziego. A to przecież Stefański wystawił Wisłę Stali jak na tacy! Wystarczyło strzelić karnego w 91 minucie i byłoby po zawodach! Nawet jeśli tego karnego nie wykorzystał, to remis też dobry. Ale skoro tak się sfrajerzyli i nie strzelili karnego a potem nie dowieźli remisu, bo dali sobie wbić bramę w ostatnim momencie,no to sorry. Przecież doskonale wiedzieli że Wisła gra do końca, co pokazali z Katowicami i Polonią. Proszę nie pogrążajcie się, bo zwalenie winy na sędziego za swoją fuszerkę to Was kompromituje jeszcze bardziej!

Stefan - 19 lutego 2024, 9:46:19 - *.consumer-pool.prcdn.net
Matias - > Stronniczy sędzia? Stal grała cały czas pod faul i bez kartek. Karny powiedzmy kontrowersyjny. Przy golu na 1-2 spalonego nie było. Gdzie ty widziałeś stronniczość?
Co do meczu Wisła miała inicjatywę i była zespołem lepszym chcącym grać w piłkę (patrz antyfutbol Stali). Stworzyła więcej sytuacji bramkowych i wygrała zasłużenie. Mimo, że nie zagrała wielkiego meczu.

Berghuis - 19 lutego 2024, 11:14:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła miała sporo szczęścia w tym meczu. Kandydatów do awansu na najwyższy poziom jest sporo, będzie ciężko awansować 😌

wnuk - 19 lutego 2024, 12:49:34 - *.dynamic.chello.pl
ten stronniczy arbiter to bramka Rodado?
Naprawdę nie widzicie, że piłkarz Stali stał razem z bramkarzem całą akcję na linii?
rozumiem sędzia miał odgwizdać XIX wiecznego spalonego?