19 lutego 2024, 20:05:20 - LukaszR
Niewykorzystany rzut karny Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek nie wykorzystał rzutu karnego w przegranym 2-3 (0-2) przez jego İstanbul Başakşehir FK meczu 26. kolejki tureckiej ekstraklasy z Kayserisporem. 28-letni napastnik rozegrał cały mecz.

19 lutego 2024, 18:00 - Stambuł (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
İstanbul Başakşehir FK 2-3 Kayserispor Kulübü
Deniz Türüç 58, Hamza Güreler 89 - Duckens Nazon 9, Ali Karimi 15, Aylton Boa Morte 84

żółte kartki: Krzysztof Piątek, Olivier Kemen - Ali Karimi, Duckens Nazon, Hasan Ali Kaldırım, Gökhan Sazdağı.

sędziował: Oğuzhan Çakır (Balıkesir).

W 90. minucie Krzysztof Piątek (İstanbul Başakşehir) nie wykorzystał rzutu karnego (Bilal Bayazit obronił).

Poza kadrą meczową gospodarzy był kontuzjowany Patryk Szysz, a Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk) cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Poza kadrą drużyny gości znalazł się Yiğit Emre Çeltik (w przeszłości Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Klub Polaka zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

PionneR - 19 lutego 2024, 20:08:22 - *.dynamic.inetia.pl
No i super. Drewno zawsze będzie drewnem.

Leszcz - 19 lutego 2024, 20:16:58 - *.centertel.pl
Fart skończył się

dera - 19 lutego 2024, 20:41:22 - *.centertel.pl
a juz miał swoje pistolero pokazywac, szkoda ze z izraelem nie miał cojones by to zrobic wobec tego na zawsze pozostanie miękka fają

@andy46 - 19 lutego 2024, 21:20:42 - *.dynamic-2-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
A ty pierwszy raz na forum dla frustratów?

17.5mln.e - 19 lutego 2024, 22:29:30 - *.6.173.69.ipv4.supernova.orange.pl
ten piłkarz w ostatnich 4 latach grał w 5 klubach A nie wiem czy w Lechu albo Legii nie zarabia się wiecej niż w lidze Tureckiej

do_17 - 19 lutego 2024, 22:32:28 - *.centertel.pl
do Legii to on jest za słaby

Egzpert - 19 lutego 2024, 23:09:10 - *.netianet.net.pl
Akurat skuteczność z rzutów karnych Piątek, z tego co kojarzę, miał wyższą niż Lewandowski (nie jestem w stanie sobie przypomnieć niewykorzystanego karnego przez Piątka), więc raz na te ponad 10 ostatnio wykorzystanych karnych może się zdarzyć... ;)

Rutek - 19 lutego 2024, 23:16:13 - *.25.8.151.ipv4.supernova.orange.pl
już? już się wystrzelał?

.ycom - 19 lutego 2024, 23:57:38 - *.sub-174-244-148.myvzw.com
Nie przesadzajmy.Ist*nbul wiedzia£ co kupowa£.

mąż - 20 lutego 2024, 0:37:55 - *.dynamic.inetia.pl
W milanie miał 5 minut i 5 lat pauza. Teraz znów miał 5 minutek i znów 5 lat a pózniej wieczysta W czepku urodzony że za takie kaleczenie ktoś mu płaci.

Majzel - 20 lutego 2024, 8:03:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl