21 lutego 2024, 22:51:44 - euzi
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Barcelony w zremisowanym na wyjeździe 1-1 (0-0) pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Napoli. Dla kapitana reprezentacji Polski to drugie trafienie w tych rozgrywkach w sezonie.

21 lutego 2024, 21:00 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 1-1 FC Barcelona
Victor Osimhen 75 - Robert Lewandowski 60

żółte kartki: Frenkie de Jong, Iñigo Martínez, Andreas Christensen (Barcelona).

sędziował: Felix Zwayer (Niemcy).
widzów: 49 529.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Poza kadrą Napoli pozostali Hubert Idasiak i usunięty z listy zgłoszonych do Ligi Mistrzów Piotr Zieliński. Rewanż zostanie rozegrany 12 marca o godz. 21:00.

Liga Mistrzów 2023/2024

MM. - 21 lutego 2024, 22:52:30 - *.30.20.27.mobile.internet.t-mobile.pl
Barcelona strzeliła wkońcu w fazie pucharowej LM

bezl - 21 lutego 2024, 22:53:12 - *.centertel.pl
Brawo Lewy, solidny strzał z 14 metrów, bramkarz bez szans. Szkoda że nie udało się Barcie dowieść prowadzenia. Lewy odzyskał regularność w strzelaniu i w lidze i w LM.

MM. - 21 lutego 2024, 22:55:01 - *.30.20.27.mobile.internet.t-mobile.pl
Tym czasie Porto strzela bramkę z Arsenalem i jest 1;0 dla Porto w samej końcówce meczu

Nudle - 21 lutego 2024, 23:07:12 - *.134.162.245
Czemu nie gra Zieliński?

Jojo - 21 lutego 2024, 23:08:23 - *.centertel.pl
Na pustaka

Nana - 21 lutego 2024, 23:09:32 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Nie został zgłoszony do dalszej fazy rozgrywek Ligii Mistrzów.Ze względu na jego odejście do Interu Mediolan.

Kotmasza18 - 21 lutego 2024, 23:41:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Jojo.Pustak to ty jesteś.

bezl - 21 lutego 2024, 23:42:08 - *.datapacket.com
Kadra bez lewusa wtedy awansujemy do eurodojcz 24

a - 22 lutego 2024, 1:25:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I co, "znaFcy" w kapciach - "skończył się"?...

Slawianin - 22 lutego 2024, 1:39:25 - *.134.144.182
Znowu nie strzelil nikomu z topki, tylko ligowemu sredniakowi. Napoli w przyszlym roku nie zagra w pucharach.

bezl - 22 lutego 2024, 1:49:04 - *.181.57.19
@bezl polska piłka bez legii i to forum bez l16 Mo z Gliwic który obraża tutaj wszystkich a powinien płuc na legie.

ZeteL - 22 lutego 2024, 7:20:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewy zagrał (jak na ostatni czas) bardzo dobry mecz. Aktywny w środku pola, kilka odbiorów piłki i dobrych podań, nawet w obronie się pokazał (wybicie piłki w groźnej sytuacji pod poprzeczką tuż sprzed bramki). W rewanżu Napoli raczej nie ma szans.

Barwinek - 22 lutego 2024, 9:12:53 - *.94.26.90
Brameczka bardzo ladna. Co do tego czy Barcelona awansuje to sie zobacze. Napoli juz nie te, ale Barcelona juz tez nie ta. Zobaczymy!

kibic - 22 lutego 2024, 11:41:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może wreszcie "młode wilki" zrozumieją, że "dziadkowi" jak się podaje to ma z czego strzelać.

Nołnejm - 22 lutego 2024, 13:05:29 - *.151.41.214
Skazany na kaka.

Fansport - 22 lutego 2024, 22:43:07 - *.146.134.20.mobile.internet.t-mobile.pl
Zimą w połowie sezonu nie sprzedaje się czołowych piłkarzy zwłaszcza jak się gra w europejskich pucharach. Szopen zapamiętaj to sobie !!
Lech rok temu doszedł do 1/4 finału przechodząc po drodze Bodo norweskie, które jest silniejszym zespołem od Molde.
Legia to ligowy średniak obecnie nic więcej.