23 lutego 2024, 17:00 - Stalowa Wola (stadion PCPN)
Lucjan Klisiewicz 15

Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 26. Patryk Zaucha, 87. Jakub Kowalski, 55. Damian Oko, 24. Damian Urban (68, 22. Jakub Banach), 27. Arkadiusz Ziarko (46, 77. Kacper Chełmecki) - 78. Jakub Górski (68, 16. Dominik Maluga), 8. Łukasz Soszyński, 18. Olivier Sukiennicki, 10. Adam Imiela (75, 11. Sebastian Strózik) - 17. Lucjan Klisiewicz.

ŁKS II: 1. Tomasz Kucharski - 2. Mateusz Bąkowicz, 3. Adrien Louveau (60, 5. Aleksander Ślęzak), 15. Oskar Koprowski, 4. Adam Marciniak - 16. Jędrzej Zając (60, 17. Mikołaj Lipień), 6. Jan Kuźma (46, 21. Łukasz Dynel), 19. Jan Łabędzki, 10. Ricardo Gonçalves do Nascimento (81, 13. Aleksander Iwańczyk), 7. Maciej Śliwa - 9. Oliwier Sławiński (72, 11. Anton Fase).

żółte kartki: Soszyński, Ziarko, Urban, Górski, Sukiennicki - Zając, Śliwa, Kuźma, Dynel, Gonçalves do Nascimento, Łabędzki, Koprowski.
czerwone kartki: Lucjan Klisiewicz (28. minuta, Stal, za brutalny faul) - Maciej Śliwa (67. minuta, ŁKS II, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
widzów: 1600.

M. Ożóg - 23 lutego 2024, 18:56:34 - *.play-internet.pl
Brawo ⚽Stalówka ⚽

olek - 23 lutego 2024, 19:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ŁKS II Łódź naprawdę?

Jacek - 23 lutego 2024, 19:36:18 - *.play-internet.pl
Hutnicza będzie twierdzą, brawo chłopaki za walkę, bo mecz przez takiego sędziego od początku się nie układał,ale ostatecznie jest zwycięstwo i ważne 3 pkt

mirek - 23 lutego 2024, 19:38:12 - *.dynamic.mm.pl
Sędzia fatalny,wiele żółtych kartek za nic.Taki gość nie powinien sędziować wII lidze.

lok - 23 lutego 2024, 19:42:28 - *.228.140.141
Co o takim sędziowaniu powie Złotek ???

Jacek - 23 lutego 2024, 19:42:35 - *.play-internet.pl
Szanowna redakcjo,w waszej tabeli jest błąd, skoro Stalówka ma tyle samo punktów co Hutnik i Chojniczanka i pokonała obu rywali u siebie mając w małej tabelce 6 punktów, to dlaczego umieszczacie Stalówkę na 7 miejscu, skoro powinna być na 5.To po co te małe tabelki są robione,do czego potrzebne,skoro sugerujecie się bilansem bramkowym.Prosze o wnikliwą analizę i wyjaśnienie tego faktu.Pozdrawiam

Free - 23 lutego 2024, 19:48:03 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Mała tabelka będzie spełniała swoją rolę dopiero po rozgraniu całego sezonu, teraz narazie liczą się bramki

1908 - 23 lutego 2024, 19:58:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziś w Szczecinie 0:3 2x Tejan i Hoti, w Łodzi tylko ŁKS!!!

Stal1938 - 23 lutego 2024, 20:42:19 - *.dynamic.mm.pl
Doping piękny.Tak trzymać.Nie patrzymy na innych.Robimy swoje....

TULL - 23 lutego 2024, 22:25:35 - *.dynamic.inetia.pl
do 1908 - jakiś ty durny !

Berghuis - 23 lutego 2024, 22:27:58 - *.play-internet.pl
Bardzo dobrze Stalówka 👍

MokraRobot - 23 lutego 2024, 22:45:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bielsko-Biała w sporcie kojarzyła mi się zawsze z Podbeskidziem, BKSem czy Rekordem . Od dzisiaj również z sędzią idi***m.
A może u buka ktoś kartki postawił??

Vito - 24 lutego 2024, 0:35:58 - *.centertel.pl
@1908 kiedy ci się znudzi to wypisywanie bredni? Zgodnie z twoimi przepowiedniami ŁKS miał także wygrać 3:0 derby...

jojo - 24 lutego 2024, 7:39:44 - *.wdm.pl
wspaniala druzyna nam się urodziła ,oby tak dalej to 1 liga bedzie,pokonac łks który grał w lidze mistrzow to nielada wyczyn,brawo brawo chłopaki,a remont stadionu to kiedy sie skonczy

ryan - 24 lutego 2024, 9:28:45 - *.centertel.pl
@1908 i co? Byłeś u buków ze swoim typem? Tydzień temu obstawiałes w derbach 3:0 dla ŁKS. Rozumiem, że i z tamtym typem poszedłeś zagrać?

bmq - 24 lutego 2024, 9:43:14 - *.94.64.79
Gratulacje dla chłopakow i trenera, tak trzymać!

Franc - 24 lutego 2024, 10:38:55 - *.siedlce.domtel.com.pl
Co znowu pomógł sędzia Stalowej?
Oni inaczej nie potrafią wygrać.

Stal1938 - 24 lutego 2024, 12:58:27 - *.dynamic.mm.pl
Franc,nie nerwujsia;) Wczoraj sędziowanie było słabe że tak powiem ale sprawiedliwe dla obu stron.Nikt(przynajmniej ja)nie neguje że w meczu z Wami sędzia gwizdnął karnego z kapelusza ale uwierz mi że Nas w poprzednich meczach też niejeden załatwił i to w sytuacjach decydujących bo po nich padały gole dla przeciwnika.Bijcie się o awans bo byliście najlepszą drużyną która zawitał do nas w tym sezonie.Pozdrawism.

M. Ożóg - 24 lutego 2024, 17:14:23 - *.play-internet.pl
@Franc a za pamiętne wlewy Siedlce wygrywać inaczej nie umieją?