24 lutego 2024, 15:58:03 - LukaszR
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił gola dla İstanbul Başakşehir FK w wygranym 2-0 (0-0) meczu 27. kolejki tureckiej ekstraklasy z Gaziantep FK. 28-letni napastnik ma na koncie 13 ligowych goli w tym sezonie.

24 lutego 2024, 14:00 - Gaziantep (Kalyon Stadyumu)
Gaziantep FK 0-2 İstanbul Başakşehir FK
Krzysztof Piątek 60, Mehdi Abeid 90

żółte kartki: Jamiro Monteiro - João Figueiredo, Mehdi Abeid, Deniz Türüç.

sędziował: Ali Şansalan (Çanakkale).

Piątek grał do 90. minuty, gdy zmienił go Philippe Keny. Poza kadrą meczową gości był kontuzjowany Patryk Szysz, Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk) grał do 84. minuty, kiedy zastąpił go Olivier Kemen, a w zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Deian Sorescu (wypożyczony z Rakowa Częstochowa).

İstanbul Başakşehir FK jest na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 36 punktów.

wolniodl - 24 lutego 2024, 16:02:59 - *.133.173.37
Lewy, Buksa i Piątek nasi trzej najskuteczniejsi napastnicy i taka powinna być hierarchia w kadrze.

głowa - 24 lutego 2024, 16:07:20 - *.centertel.pl
Jeszcze jest Jarosław Niezgoda, niesłusznie niedoceniany napastnik o wielkich umiejętnościach.

bibu - 24 lutego 2024, 16:25:59 - *.146.250.223.mobile.internet.t-mobile.pl
Niezgoda miał to coś, szkoda że kontuzje wstrzymały płynny rozwój.

jano - 24 lutego 2024, 16:41:31 - *.dynamic.chello.pl
Panowie bez euforii.Liga turecka może nie wystarczyć nawet na Estonię .

AnWo_64 - 24 lutego 2024, 17:03:51 - *.centertel.pl
Brawo! Niestrzelony karny sprzed tygodnia to klasyczny wypadek przy pracy...

Adamst - 24 lutego 2024, 18:23:42 - *.dynamic.inetia.pl
W końcu w formie. Jeszcze niedawno zero skuteczności, a teraz ładuje szczupakiem. W kadrze powinni grać ci co są w najlepszej formie. Powinien być powołany kosztem Milika, który albo ławka albo mało widoczny

gp - 24 lutego 2024, 21:20:15 - *.dynamic.chello.pl
Bez przesady, Milik jakby grał w Turcji, to na tym etapie miałby chyba z 20 bramek. Przypominam, że PIątek tu trafił, bo się nie łapał w Salerno i w rok strzelił raptem 4 gole.

ner - 25 lutego 2024, 10:31:08 - *.centertel.pl
Bez czytania komentarzy obstawiam, że są komentarze od "znawców", którzy twierdzą, że Piątek powinien być w kadrze. Oczywiście nie powinien, bo gole w śmiesznej tureckiej lidze to za mało, a wcześniej strzelał on bardzo dawno temu. Jeżeli my mamy coś osiągnąć, to musimy wystawiać topowych światowych napastników, a nie drugorzędnych strzelaczy z drugorzędnych lig, którzy są tam chyba tylko dla pieniędzy.

żebrzęczek - 25 lutego 2024, 11:55:08 - *.centertel.pl