24 lutego 2024, 16:57:48 - euzi
"Niebiescy" zaskoczyli lidera

Ruch Chorzów niespodziewanie zremisował na wyjeździe 1-1 (1-0) z prowadzącą w tabeli PKO Ekstraklasy Jagiellonią Białystok w sobotnim meczu 22. kolejki. Bramka dla gości padła w 41. minucie po doskonałym strzale z powietrza Daniela Szczepana, a białostoczanie uratowali remis w doliczonym czasie gry za sprawą Jesúsa Imaza.

24 lutego 2024, 15:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-1 Ruch Chorzów
Jesús Imaz 90 - Daniel Szczepan 41

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak, 4. Jetmir Haliti (90, 3. Dušan Stojinović), 27. Bartłomiej Wdowik (69, 28. José Naranjo) - 7. Dominik Marczuk (58, 36. Jakub Lewicki), 6. Taras Romanczuk, 8. Nené (69, 14. Jarosław Kubicki), 11. Jesús Imaz, 99. Kristoffer Hansen - 10. Afimico Pululu (46, 9. Kaan Caliskaner).

Ruch: 36. Dante Stipica - 96. Robert Dadok, 59. Patryk Stępiński, 20. Szymon Szymański, 6. Josema (78, 77. Mateusz Bartolewski), 5. Tomasz Wójtowicz - 70. Miłosz Kozak (71, 27. Wiktor Długosz), 22. Filip Starzyński (78, 13. Łukasz Moneta), 8. Patryk Sikora, 88. Adam Vlkanova (85, 4. Przemysław Szur) - 95. Daniel Szczepan (85, 86. Soma Novothny).

żółte kartki: Caliskaner, Sáček - Długosz, Stępiński.

wolniodl - 24 lutego 2024, 16:59:24 - *.133.172.152
To był najsłabszy mecz Jagi w tym sezonie i to w przyszłym spadkowiczem. Uratowani w końcówce. W meczu z Lechem faulowali ile mogli Ale jeśli Lech dzisiaj wygra to zostanie liderem.

TX - 24 lutego 2024, 16:59:28 - *.231.17.215.koba.pl
Jaga nie zdobędzie mistrzostwa - grają dziadowo.

Widzew10 - 24 lutego 2024, 16:59:58 - *.play-internet.pl
Szkoda Ruch wygrana była na wyciągnięcie ręki , sędzia skrzywdził Ruch

ja - 24 lutego 2024, 17:00:06 - *.play-internet.pl
Beznadziejna gra gospodarzy z przyszłym spadkowiczem. Remis na farcie pasjonujący wyścig ślimaków jak co roku.

stasiok - 24 lutego 2024, 17:00:17 - *.92.219.136
Lech robi mistrza, a spadek ŁKS, Piast i Ruch...

Midian - 24 lutego 2024, 17:00:42 - *.204.109.187.mobile.internet.t-mobile.pl
Ciągnął, ciągnął do 100 minuty i dociągnął niezły przewał z tą bramką na 1-1, ale i tak Jadźka puchnie, a tak sje bialastackie tajuśki pompowały jak balon

bibu - 24 lutego 2024, 17:00:49 - *.146.250.223.mobile.internet.t-mobile.pl
ani Raków pod Szwagrą nie wygra mistrza ani Legia pod Mioduskim. nie trzeba geniuszu żeby to widzieć.

Widzewiak - 24 lutego 2024, 17:01:18 - *.dyn.optonline.net
Szkoda. Było blisko. Chorzowianie mogą sobie pluć w brody, bezcenne 3 punkty by były. Zabrakło 2 minut

kapiszon - 24 lutego 2024, 17:01:37 - *.sta.tvknaszapraca.pl
w ekstralidze zmiana bedzie Chorzów spadnie Lechia wejdzie

Klaksu - 24 lutego 2024, 17:02:25 - *.146.120.62.mobile.internet.t-mobile.pl
No chociaż remis Jaga słabo z takimi ogórami tracić punkty i to u siebie

wichura - 24 lutego 2024, 17:02:29 - *.centertel.pl
Na koniec i tak o mistrza walczyć będą Raków z Lechem, a tuż za nimi skończy Legia. Pogoń i Jaga na 4 i 5, a Śląsk może 6.

Gorol - 24 lutego 2024, 17:02:31 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie Ruszku, jeszcze tego lata wygracie, z tym że już w 1.Lidze hehe

Midian - 24 lutego 2024, 17:03:08 - *.204.109.187.mobile.internet.t-mobile.pl
@stasiok już cię wypuścili z Toszka? Czy pod nieobecność opiekuna dorwałeś się do kompa

Mekyn - 24 lutego 2024, 17:04:21 - *.dynamic.chello.pl
Balonik powoli pęka, będą krzyki na trenera? Kto w ogóle dopuścił to "boisko" do gry? I te wiecznie nie zapełnione trybuny, po co tam taki obiekt skoro nie ma potencjału, tym bardziej, że są w czołówce. Kolejne mecze i cyk poniżej 10k. Nawet na pseudo ultre nie zrobili 20k. Szkoda Ruchu, ale remisami się nie utrzymają.

ala ma kot - 24 lutego 2024, 17:06:16 - *.wdm.pl
wspaniali ci komentatorzy,tylko czy rece trzymali na czy pod stolikiem bo komentarz byl wielce podniecający

Łeeee - 24 lutego 2024, 17:06:53 - *.play-internet.pl
Ta liga to dno dna, te wszystkie klubiki to profanacja futbolu, zero z nich pożytku a mnóstwo obciachu.

jozef z ba - 24 lutego 2024, 17:08:14 - *.syrion.pl
tak sobie bezkarnie jeden z "wyjatkowej kasty" najpierw wyliczył 7 minut "dogrywki" i jeszcze dodał prawie minutę PONAD TO aby mogl spać spokojnie , robota wykonana . Kto się wreszie zabierze za te doliczane minuty , które są przeciągane tak aby "cel wyjątkowego arbitra" zostal wykonany ?

jpjp - 24 lutego 2024, 17:08:20 - *.wdm.pl
trawa nie rosnie po bokach,powinni posiac na wiosne a narazie niech graja środkiem tam dzie rosnie trawa

stasiok - 24 lutego 2024, 17:10:52 - *.92.219.136
Słaby mecz. Jaga się dostosowała do poziomu "niebieskich".

jpjp - 24 lutego 2024, 17:11:31 - *.wdm.pl
najlepsza trawa to wembley 1 kg niech posieją po bokach,tylko narazie trzeba nie deptac,wyrosnie nawet na piasku,bedzie cieplo to szybci

Vit - 24 lutego 2024, 17:13:05 - *.244.219.77.tvkhajnowka.pl
I jest kolejny punkcik Jagi. To już 42. w tym roku. W zeszłym 41 dało utrzymanie, więc i tym razem powinno wystarczyć

Mazovia - 24 lutego 2024, 17:13:26 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.182)
Legia autostrada do mistrzostwa.

R - 24 lutego 2024, 17:15:22 - *.dynamic.chello.pl
Z tymi pretensjami do sędziego to żenada. Ci z Ruchu leżeli na boisku grając na czas o potem płacz że sędzia uczciwie to doliczył.

wolniodl - 24 lutego 2024, 17:16:10 - *.133.172.143
@mazovia na litość Boską legia mistrzem co z Puszczą nie potrafi wygrać i dostaje 0-3 z Molde? Wystawiacie Tobiasza i Korona już ma punkty. Teraz Lech gra o lidera.

warmia.i - 24 lutego 2024, 17:17:26 - *.6.178.97.ipv4.supernova.orange.pl
Ruch w 90 minucie spuchł

Widzew10 - 24 lutego 2024, 17:19:16 - *.play-internet.pl
Ruch mógł strzelić 2 bramkę było by po sprawie oni broni wyniku sędzia nie powinien aż 7 przedłużyć meczu? Szkoda byłoby 1 punkt Ruchu, jeżeli jutro Puszcza wygra z Gołębiami a Korona z Legią to szanse Ruchu na pozostanie w ekstraklasie oddała się jeszcze bardziej? mam nadzieję że Ruch się utrzyma w Ex Tylko Widzew WRWE

Bazyli - 24 lutego 2024, 17:20:54 - *.dynamic.chello.pl
Bez przesady,że 7 minut przedłużenia to za dużo. Gdyby tak prawie w każdym meczu doliczyć skrupulatnie każdy przestój w grze ( kontuzje-udawane kontuzje, interwencje medyczne,przedłużanie wznowienia gry przez bramkarza, przedłużanie wznowienia z autu to mecze powinny być średnio przedłużane o minimum 10-15 minut a może i 20....Reasumując, Jaga pod formą, Ruch lekka zwyżka formy, wynik sprawiedliwy.

Zielony - 24 lutego 2024, 17:23:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ruch frajerzy!!spadek pewne info!!

Mazovia - 24 lutego 2024, 17:23:55 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.182)
Ruch moze odpalić. Jeszcze bym ich nie skazywał na spadek. Brakuje troche szczęścia. Legia autostrada po 17.

OLAF - 24 lutego 2024, 17:24:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla puszczy he he😄😄👍

jozef z ba - 24 lutego 2024, 17:28:03 - *.syrion.pl
bazyli : chodzi o to że wyznacza się dodatkowego, w tym przypadku 7 minut, a gra się jeszcze dodatkowo wg "widzimisię kalosza" aż do użyskania "korzystnego wyniku" , Laguna i inni się "kłaniają" , biorą chlopcy z "nadzwyczajnej kasty" przyklad ! MIalo być 1:1 , jest , robota wykonana , forsa zgarnięta !!!

Widzew10 - 24 lutego 2024, 17:30:11 - *.play-internet.pl
Ruch nie ma szczęścia do trenerów teraz ma Niedźwiedzia, który jeszcze nie dawno Widzew prowadził a jak wiemy jak Widzew gral życzę trenerowi Niedźwiedziowi utrzymania z Ruchem ale będzie ciężko, jeżeli jutro Puszcza przegravz Zagłębie a Korona z Legią to Ruch ma jeszcze szansę, przy wygranej Puszczy i Korony szansę Ruchu odddalaja się a szkoda

slazak - 24 lutego 2024, 17:33:30 - *.centertel.pl
Novothny 🇭🇺 powinien grać od początku II połowy. Ciekawe byłoby porównanie zawodników polskiej i węgierskiej ekstraklasy. To chyba już czwarty, lub piąty mecz w którym "niebieskim" uciekają punkty po dramatycznych strzałach życia w ostatnich minutach... FATUM

mikas - 24 lutego 2024, 17:35:01 - *.58.216.191
gdyby Stipica w 97min nie pajacował to sędzia by skończył mecz a tak przedłużył i po zawodach .

KSC1906 - 24 lutego 2024, 17:35:49 - *.dynamic.chello.pl
Nie płacz chorzowski... bo w pierwszej lidze nie jest źle Znowu zagracie mecz przyjaźni z naszą emerytowaną sąsiadką, która też ma niebieski galowy mundurek w szafie :P

dziadek - 24 lutego 2024, 17:49:23 - *.mtm-info.pl
@Widzew10 zapytaj starszych kolegów o "gołębie" to ci wytłumaczą czemu się zbłaźniłes

Ja - 24 lutego 2024, 17:54:34 - *.28.105.24
Dotąd ciągnął aż dociągnął do remisu,w tamtej rundzie z Radomiakiem też dzięki sędziemu na farcie

Marko - 24 lutego 2024, 17:59:42 - *.231.8.47.koba.pl
Ruch szacunek z Białegostoku za mistrzowska oprawe

obserwator - 24 lutego 2024, 18:00:54 - *.centertel.pl
W meczu Puszcza -Ruch był wynik 2:1 dla Puszczy.W ostatnie minucie doliczonego czasu Ruch wyrównał.Było niesmacznie.Ale ciesze się że jest niesmacznie w drużynie,że wymkneło sìę zwycięstwo.

Katowice - 24 lutego 2024, 18:02:51 - *.dynamic.chello.pl
To co odwalili piłkarze z Białegostoku to KRYMINAŁ , zrobili wszystko żeby nie wygrać !!!

JS - 24 lutego 2024, 18:04:33 - *.centertel.pl
Marzy mi się spadek Lubina,Radomia i Gliwic.

Bebok - 24 lutego 2024, 18:48:57 - *.204.0.200.mobile.internet.t-mobile.pl
Do Katowice to całkiem rąk jak wy w Płocku

Paprikana - 24 lutego 2024, 19:29:25 - *.11.66.95.ipv4.supernova.orange.pl
Mimo wszystko brawo dla Jagielloni za grę do końca. Pozdro ze Szczecina.

rafi - 24 lutego 2024, 19:34:08 - *.25.112.196.ipv4.supernova.orange.pl
11 tys na meczu lidera hahahha

KONRAD - 24 lutego 2024, 19:50:33 - *.centertel.pl
Dobry wynik dla Śląska :-) Cały czas na równi w punktach w tabeli z Jagą.

PM - 24 lutego 2024, 20:30:04 - *.dynamic.chello.pl
można kończyć sezon. Lech autostrada do mistrza, puchary utrzyma Pogoń, a dwójkę z czwórki Raków-Śląsk-Jagiellonia-Legia równie dobrze można dolosować, na jedno wyjdzie.

Subaru - 24 lutego 2024, 20:46:34 - *.146.120.62.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda że Jagiellonia tego nie wygrała Ruch i tak poleci

jokar - 24 lutego 2024, 20:57:13 - *.10.123.68.ipv4.supernova.orange.pl
Jaga ale wstyd, na stojaka, bez pomysłu, to ma być lider?, nie wygrać z takimi ogórami ??

Mn - 24 lutego 2024, 20:57:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Polakach w wyjściowym składzie 8:2 dla Ruchu. I taka być.

find - 24 lutego 2024, 21:20:01 - *.176.71.203.vultrusercontent.com
11 tysięcy na meczu lidera. Buhahahahahahahaha

Berghuis - 24 lutego 2024, 21:25:37 - *.play-internet.pl
Pogoń lubi to. Jaga, Lech, Śląsk tylko 1 pkt

Przemooo - 24 lutego 2024, 21:44:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Niedźwiedź, widac już Pana pracę z tym zespołem. Wierzę że się uda utrzymać. Tylko pytanie do p. Prezesa: dlaczego tak późno??? Chłopaki walczcie do końca i wkoncu nadejdą zwycięstwa!!! Cały Chorzów wierzy do końca!!!

Deratyzacj - 24 lutego 2024, 22:30:12 - *.214.216.40
Ekipie z Jagielloni polecam przeprowadzenie deratyzacji dezynsekcji i dezynfekcji stadionu po dzisiejszej wizycie pachnących inaczej z grupy ortalionowych pasiaków z cichej 06.

PZPN - 24 lutego 2024, 22:44:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tu i tak już nie ma ratunku ... Spadek na 100% .. ruch już spogląda w stronę 1 ligi ... Dziad zostanie dziadem ...

1LLaufer - 24 lutego 2024, 22:47:24 - *.dynamic.chello.pl
Ma być jak soccerze ameryk. tam po upływie wyznaczonego czasu odzywa sie syrena i sedzia nie ma nic do gadania. Choćby piłkarz biegł z piłką do pustej bramki.

STB - 24 lutego 2024, 23:01:16 - *.dynamic.chello.pl
Było blisko,kolejna ostatnia minuta. Ktora to juz gdzie uciekają 3 punkty. Los sie odwroci i Ruch sie utrzyma.

Kronika - 24 lutego 2024, 23:58:10 - *.8.83.238.ipv4.supernova.orange.pl
Ruch się utrzyma? Już nie trenujecie bo zadzwoniliście ?

kris bytom - 25 lutego 2024, 1:45:24 - *.dynamic.chello.pl
szkoda niebiescy ,wiele straconych punktów

Jarecki71 - 25 lutego 2024, 4:26:48 - *.146.120.36.mobile.internet.t-mobile.pl
Powodzenia Ruch, choć nie jestem waszym kibicem,ale klub zasłużony,a nie jakieś wiejskie stadiony,pare wygranych i sie utrzymacie👋

jaga - 25 lutego 2024, 8:55:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl