25 lutego 2024, 17:00:54 - LukaszR
Bramka Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Abha Club w przegranym 2-3 (1-1) meczu 21. kolejki saudyjskiej ekstraklasy przeciwko Al-Fayha. Dla byłego reprezentanta Polski było to czwarte ligowe trafienie w sezonie.

25 lutego 2024, 15:00 - Al-Majma'ah (Al-Majma'ah Sports City)
Al-Fayha FC 3-2 Abha Club
Abdelhamid Sabiri 45, Fashion Sakala 70, 89 - Grzegorz Krychowiak 29 (k), Ahmed Abdu 90

żółte kartki: Abdelhamid Sabiri - Grzegorz Krychowiak, Uroš Matić, Ibrahim Al-Zubaidi.
czerwona kartka: Hussein Al-Shuwaish (5. minuta, Al-Fayha, za faul taktyczny).

sędziował: Abdullah Saleh Al-Harbi.

Krychowiak grał do przerwy, kiedy zmienił go Saad Bguir. Klub Polaka jest na 17. miejscu w tabeli z 15 punktami na koncie.

Lig1 - 25 lutego 2024, 18:21:16 - *.centertel.pl
On za szybko poszedł z Sevilla do saint.germain gdzie wiadomo było problem z grą w 1 skład za wysokie progi takie Monaco na tamten czas czy Lyon bez problemu PSG jednak za duża konkurencja

lol - 25 lutego 2024, 18:24:35 - *.134.164.168
Chyba strzelił Hance gola w rytm Rockenrola ?

Krakus - 25 lutego 2024, 18:46:45 - *.dynamic.chello.pl
Elegancko, pierwszy ok dla PSG w tym sezonie

wigr suw - 25 lutego 2024, 19:08:33 - *.6.178.97.ipv4.supernova.orange.pl
legia w kielcach jak gra z korona a nie tam jego gole w south arabii nie interesuje to nikogo

Fansport - 25 lutego 2024, 19:29:26 - *.146.136.34.mobile.internet.t-mobile.pl
Widzów: 1200🤣

baraże24 - 26 lutego 2024, 15:03:05 - *.bb.vodafone.cz
Grześ na baraże! i wywalczy karny jak ze Szwecją. Estonia jest bardzo ciężkim rywalem i potrzeba nam Grzesia by ich przejść! Ale w drugim meczu już nic nie pomoże

TAKAPRAWDA - 26 lutego 2024, 18:08:11 - *.bielskobiala.vectranet.pl
@Fansport
1200 widzów, ale miasto liczy niecałe 50 tys.
U nas w ekstraklasie kilka lat temu na piasta walczącego o mistrzostwo chodziło po 2-3 tys ludzi, a miasto ma prawie 200 tys.
Miejsce dla takich klubów jest w 4 lidze i to w najlepszym przypadku niestety.....

HutnikWars - 27 lutego 2024, 10:44:37 - *.dynamic.inetia.pl