jann - 28 lutego 2024, 20:00:29 - *.31.177.85.ipv4.supernova.orange.pl

Borubar - 28 lutego 2024, 20:01:30 - *.centertel.pl

WolfGANG - 28 lutego 2024, 20:04:15 - *.play-internet.pl

Max - 28 lutego 2024, 20:05:32 - *.home.aster.pl
Motor robimy swoje nie oglądając się na frustratów.

Bolo - 28 lutego 2024, 20:06:30 - *.centertel.pl
Łęczna naprostuje ten Motor w niedzielę i wybije im z głowy e-klasę

76-76 - 28 lutego 2024, 20:14:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spadek- Sosnowiec, Podbeskidzie i ktoś trzeci...tylko kto? Dwa Rzeszowskie kluby, Polonia i Chrobry. Raczej Polonia, bo 1 liga za mocna dla nich. W sobotę mecz o 6 punktów- Polonia- Chrobry. Mega ważny mecz dla obu ekip- stawiam na Głogów.

Montana - 28 lutego 2024, 20:15:49 - *.centertel.pl
Brawo Motor!!! Takie mecze są zawsze ciężkie. Teraz derby i mam nadzieję skuteczny rewanż za pechową porażkę w Lublinie.

hh - 28 lutego 2024, 20:17:02 - *.shumen.cablebg.net
bolo, bolo, poj-ebolo. gadasz brednie kolego

hh - 28 lutego 2024, 20:18:07 - *.shumen.cablebg.net
wolski i palacz najlepsi. wolski profesor!

maruda - 28 lutego 2024, 20:19:29 - *.play-internet.pl
Motor z taką grą to raczej nie do e-klapy, przegrałby nawet z ŁKS.

zenek - 28 lutego 2024, 20:22:02 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla Motoru z miasta Targowego czyli PN ,mam prosbę do trenerow a szczegolnie pilkarzy ,aby na swojej polowce nie bawili się bo kiwaniee w swoim polu karnym czy na 2030 metrze grozi Frajerską bramke ,Jedyne Krystin Palacz wykopuje pilkedaleko od bramki wowczas czas na ustawienie obrony ,takim pilkarzem w Gorniku Ł jest Sise Senegalczyk wali pilke daleko w pole przeciwnika ,brawo Krystian pozdrowieniaa z PN i gratuluje 1 bramki w Motorze oby tak dalej

Ane1 - 28 lutego 2024, 20:28:18 - *.30.103.94
Czekamy na derby Łęczna jest dłużna bramkę z pierwszego meczu zobaczę jak się zachowamy czy dżentelmen czy frajer

zenek - 28 lutego 2024, 20:37:28 - *.icpnet.pl
Motor Ładnie dla oka moze nie gra raczej gra jak szachista ,porownując Gornika w pierwszej polowie to Gornik lepiej wyglądał wizualnie ,Motor ocenie na koniec sezonu wcześnie po meczach z Arką ,Tychami szczegolnie z Wisłą K czy Wisla Plock ,czy Miedz Legnica czy Gornik Ł

Ryl - 28 lutego 2024, 20:37:32 - *.mik24.pl
Derby są nasze 💚🖤!!

Kolo - 28 lutego 2024, 20:50:28 - *.5.102.66.ipv4.supernova.orange.pl
zenek - słabo znasz sie na piłce.
Palacz słabiutki, laga do przodu była popularna ale 30 lat temu.
Teraz piłka od bramki .
Jak ktoś tego nie ogarnia - wypad do okręgówki .

Tor - 28 lutego 2024, 21:05:47 - *.109.148.131
Motor zmierza do Ekstraklasy po przeszło 32 latach piłkarskiej banicji. Trzymam kciuki!

zenek - 28 lutego 2024, 21:22:46 - *.icpnet.pl
Intrnauto Kolo proszę zobaczyć zabawe np Wojcika ile razy tracil pilke tak się sklada ze ja obserwoje wszystkie mecze 1 ligi i ekstraklasy i 2 ligi poniewaz czasu mam jak mrowek [emeryt ]zabawa na swojej połowce wychodzi jezeli dobrze podajesz do partnera a partner nie zasypia ,lub powoli przyumuje pilke prosze zobaczyć jak Obronca Senegalu w Gorniku oddala niebezpieczne sytulacje ,Dlatego popieram zdecydowanie obroncy Palacza,jezeli Palacz slaby to dlaczego trener go wstawia od początku meczu ,ten chlopak zrobil postęp pod okiem trenera Gonzalo

4liga - 28 lutego 2024, 21:29:23 - *.centertel.pl
Motor spadek z
za rok pogoń grodzisk i świtem też i mlawianka

Craxa - 28 lutego 2024, 21:55:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
4liga.... wszystko ok?. Potrzebujesz może pomocy ?

Witek - 29 lutego 2024, 0:24:51 - *.30.97.103
Wygląda na to, że Motor jednak się utrzyma w I lidze. 10 miejsce powinno być w jego zasięgu.

a - 29 lutego 2024, 1:31:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zmieniliby tę dziwaczną, rozwlekłą nazwę choćby na Beskid.

Triku - 29 lutego 2024, 1:58:43 - *.as13285.net
Przecież Motor nic nie grał! Oni nie wejdą do ekstraklasy! A 2 bramka Motoru nie powinna być wogóle uznana za faul na Mikołajewskim!🔥
Motor wygrał mecz ale wogóle na wygraną nie zasłużył i jego miejsce w tabeli jest jak najbardziej zawyżone w stosunku do ich poziomu gry.dziwi mnie czemu sędzia nie sprawdzał na varze kontrowersji przy 2giej bramce... No ale tak zapomniałem Motor płaci... Motor wymaga...
🔴⚪🔵

Piter76 - 29 lutego 2024, 7:34:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
karma za szwindel z jesieni Podbeskidziu...

Brel - 29 lutego 2024, 8:15:17 - *.centertel.pl
@Triku.... Może i faul był, ale był też podobny na Ndiaye w polu karnym, także suma błędów sędziego wychodzi na zero.

ML - 29 lutego 2024, 8:21:09 - *.home.aster.pl
Tak obiektywnie: jeśli druga bramka dla Motoru nie powinna być uznana [ok mocno kontrowersyjna sytuacja] to wówczas identyczne zachowanie było w drugiej połowie w polu karnym Podbeskidzia gdzie zawodnik Motoru Ndiaye był sprowadzany na murawę poprzez ciągnięcie za koszulkę, zatem w spornych sytuacjach 1:1.

ekspert - 29 lutego 2024, 8:40:57 - *.204.4.223.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Kosowski ! Ty to jednak fachura jesteś. W B-B wszystko idzie jak po maśle...w kierunku drugiej ligi. Prezes z łapanki i siwobrody celebryta bawią się za kasę podatników. Czy w tym mieście jest jakiś kumaty prezydent ,jacyś kumaci radni ? Wały za cudzą kasę nikogo w tym mieście nie wzruszają? A może jakaś firma na trzy litery zajmie się tym ekscesem ?! Kibice też mają to w ... Tu trzeba zrobić rewolucję a nie siedzieć cicho !

asar - 29 lutego 2024, 9:29:41 - *.devs.futuro.pl
Baton trzymaj się! Cały prawdziwy Motor i Górnik jest z Tobą!

snajper - 29 lutego 2024, 9:39:16 - *.184.232.112.ipv4.supernova.orange.pl
@Triku Ale najbardziej zasłużone miejsce w tabeli ma twój klub. Duma Powiśla III liga zbliża się wielkimi krokami. Motor gra skutecznie nie musi efektownie.

cdnn - 29 lutego 2024, 9:42:18 - *.centertel.pl