1 marca 2024, 17:45 - Siedlce (stadion ROSRRiT)

Pogoń: 1. Jakub Burek - 23. Hubert Derlatka (77, 99. Bartosz Wicenciak), 4. Przemysław Misiak, 31. Ernest Dzięcioł, 55. Meik Karwot, 10. Krystian Miś (59, 20. Cezary Bujalski) - 16. Jakub Sinior, 7. Damian Szuprytowski (71, 43. Lukáš Hrnčiar), 18. Piotr Pyrdoł - 91. Tomasz Walczak (71, 27. Danny Babor), 56. Cezary Demianiuk.

Hutnik: 1. Dorian Frątczak - 17. Sławomir Chmiel (62, 77. Michał Głogowski), 32. Igors Tarasovs, 45. Daniel Hoyo-Kowalski, 23. Jakub Marcinkowski (82, 30. Filip Jania) - 9. Krystian Lelek (39, 11. Patryk Kieliś), 10. Miłosz Drąg, 6. Maciej Urbańczyk, 7. Krzysztof Świątek (63, 8. Dominik Zawadzki), 92. Deniss Rakels - 99. Marcin Wróbel.

żółte kartki: Dzięcioł, Szuprytowski, Derlatka, Hrnčiar, Bujalski - Hoyo-Kowalski, Drąg.

sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).
widzów: 811.

Abc - 1 marca 2024, 19:51:57 - *.146.93.54.mobile.internet.t-mobile.pl
Żałość ten babor jest

F3 - 1 marca 2024, 20:00:38 - *.play-internet.pl
Wielkiej tragedii nie było ale szału też nie, Babor rzeczywiście słabiutko tak samo jak Walczak który poza bramką strasznie irytował, Hutnik praktycznie nie istniał poza zrywami Marcinkowskiego i Rakkelsa, to powinny być łatwe 3 punkty…

tomek - 1 marca 2024, 20:07:13 - *.10.151.149
nie istniała to Pogoń

F3 - 1 marca 2024, 20:14:53 - *.play-internet.pl
Obie drużyny zagrały przeciętnie ale to Pogoń miała więcej z gry szczególnie w drugiej połowie a Hutnik praktycznie nie zbliżał sie do naszej bramki… trochę obiektywności

Kibic - 1 marca 2024, 20:21:34 - *.ittmedia.pl
Babor pomylił piłkę nożną z rugby. Obydwie ekipy korzystają z tych samych obiektów, więc nie będzie miał daleko na trening!!!

HKS - 1 marca 2024, 20:25:43 - *.56.104.93
Pogoń słabiutka, powinniśmy w pierwszej połowie strzelić 2 bramki i na spokojnie kontrolować mecz. Jeden punkt też trzeba uszanować.

Pablo - 1 marca 2024, 20:30:47 - *.dynamic-1-kat-k-4-2-0.vectranet.pl
W pierwszej połowie to mogliśmy przegrywać bramkarz wybronił. Ogólnie mecz na remis. Słabiutko to wyglada(obiektywnie patrząc) miś cieniutki katwot i walczak żadne wzmocnienia

F3 - 1 marca 2024, 20:59:40 - *.siedlce.domtel.com.pl
Karwot dziś akurat solidnie aczkolwiek Majewski w formie jest 2 razy lepszy (tylko że tej formy nie ma)

Mały 78 - 1 marca 2024, 21:03:40 - *.22.150.62.ipv4.supernova.orange.pl
F3...mecz był w TVP Sport na żywo, więc nie opowiadaj farmazonów. Każdy widział,że Hutnik lepszy i powinien to wygrać.
Mieliście szczęście i tyle.

F3 - 1 marca 2024, 21:20:57 - *.siedlce.domtel.com.pl
W pierwszej połowie owszem byliście lepsi ale w drugiej nie istnieliście a patrząc na to że karny mocno wątpliwy a potem tylko wasz bramkarz was uratował to myślę że to wy mieliście szczęście (oczywiście gdybyście w 1 połowie strzelili ze dwie bramki to bym mówił zupełnie inaczej)

kumaty F3 - 1 marca 2024, 21:55:02 - *.196.202.204
Kumaci wiedzą, że Pogoń gra w tym sezonie o wygranie PJS. O awansie nikt poważnie nie myśli. W innym przypadku Babor nie powąchałby boiska.

janeks8889 - 1 marca 2024, 22:58:50 - *.dynamic.inetia.pl
Panowie przybijcie pione ! 5:1 od KKS Kalisz hahah, jak tam się czujecie po poprzednim weekendzie

Tororoso - 2 marca 2024, 7:37:13 - *.146.91.5.mobile.internet.t-mobile.pl
kumaty F3- Pogoń w tym sezonie gra o awans i to pewna informacja. PJS ma być dodatkiem do awansu. Takie są fakty kolego. Problem polega na tym że Brzozowski przychodzac do Pogoni jechał na przygotowaniu drużyny przez Saganowskiego. Ale to się skończyło bo zaczął grzebać i poprawiać po swojemu. Jak w akademii płockiej bo cały czas myśli że ma do czynienia z dziećmi. Lepsze jest wrogiem dobrego o czym Brzozowski nie wie. Narobił dużo kwasów. No i jest jak jest. Złe wybory, zero pomysłu bo samo bieganie po boisku pomysłem nie jest, fatalny wybór zawodników. To są fakty a wyniki to potwierdzają i atmosfera w szatni zbudowana przez trenera. także.

Emeryt 52 - 2 marca 2024, 8:42:25 - *.184.66.124.ipv4.supernova.orange.pl