lol - 2 marca 2024, 19:37:45 - *.134.164.168

Pionier - 2 marca 2024, 19:46:22 - *.dynamic.chello.pl

Raffi - 2 marca 2024, 19:46:33 - *.146.93.50.mobile.internet.t-mobile.pl

Michał - 2 marca 2024, 19:46:54 - *.dynamic.mm.pl
uff, karawana jedzie dalej

buba - 2 marca 2024, 19:50:52 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
W Opolu grajo o awans 😁przed meczem już się widzieli na 5 mscu.

AnWo_64 - 2 marca 2024, 19:53:25 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz Wisły. Całe spotkanie pod kontrolą krakowian. Dwie szybkie bramki na początku II połowy i Wisła w pełni panowała na boisku i zasłużenie wygrała.
Ale za tydzień tak łatwo już nie będzie...

Norweg - 2 marca 2024, 19:54:39 - *.58.135.200
130 minut grali w PP a i tak zdominowali Odre i strzelili dwa gole. Potem Odra zaczeła cos cisnac. Troche požno. Wygrał lepszy, ale wstyd troche, bo Wisła byla przemeczona. Pisze to kibic Odry.
Za to kibice super. Gdyby byl stadion na 25 tys tez byłby pełny. Nocoń to trener odmotywacji przed utrzymaniem, niestety nie posiada odpowiedniej wiedzy taktycznej w grze ofensywnej. Odra powinna zabiegac Wisłę, a niestety bronili sie i czekali na kontry. Kto czeka na cios to dostaje w ryj I tyle.

Norweg - 2 marca 2024, 19:58:08 - *.58.135.200
Jeszcze raz brawa dla kibicow. Stadion juz byl pelny, a pod kasami tysiace kibicow.
Jest potencjał, czekamy na nowy stadion.

PozKing - 2 marca 2024, 20:01:59 - *.249.203.206
Awans Wisła, Lechia i Arka najsilniejsze beniaminki.

WK13MP - 2 marca 2024, 20:05:15 - *.164.254.98.awist.pl
Brawo Wisła zasłużona wygrana, po meczu Pucharowym to aż szok, że tyle siły mieli do grania

janwar - 2 marca 2024, 20:10:29 - *.dynamic.chello.pl
140 minut grali z Widzewem.

United - 2 marca 2024, 20:13:15 - *.centertel.pl
Do PozKing : mimo że masz 12 lat i myślisz że na piłce się znasz niestety muszę stwierdzić że musi w _upe MOTOR Ci wjedzie ;)

PoznKing - 2 marca 2024, 20:18:24 - *.249.203.206
@united a po eklasie kolejny jednostrzalowiec jak Motor czy Tychy albo Łęczna, to zaniżanie poziomu.

United - 2 marca 2024, 20:18:29 - *.centertel.pl
Do janwar, : 140 minut grali i się zmęczyli? Nie rozumiem. 9 hiszpanow grało 140 minut. I się zmęczyło. Cóż....I na emerytury w wieku 36 lat. Żenada... grali 140 minut . Ja pikole , nie wiarygodne . Aż 140 minut. To ponad dwie godziny. No szacun.

PoznKing - 2 marca 2024, 20:21:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia jest Mistrzem Polski!
Jedziemy z Pogonią i zdobywamy 17 tytuł Mistrza Polski!

United - 2 marca 2024, 20:21:19 - *.centertel.pl
.. dalej nie wierzę. 140 minut. Szkoda ze nie 15 za 50 tys miesięcznie. Fakt szkoda ich. Jak pomyślę 140 min w jednym meczu. Szok . Za 50 tys miesięcznie. Kto by tak biegał. Ja pikolo.

PoznKing - 2 marca 2024, 20:37:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kochajcie Legie,dopingujcie ją i pomóżcie zdobyć 17te Mistrzostwo Polski.Razem w 12stu

PoznKing - 2 marca 2024, 21:16:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super 1:0 dla Legii
Tak gra nowy (stary) i prawdziwy Mistrz Polski 💪

Wislak - 2 marca 2024, 21:16:41 - *.42.1.65.alfanet24.pl
Brawo chłopaki za walkę wygrana ten karny dla Odry to z rękawa jedziemy dalej z wygrana teraz pora na Legnicę a potem zatopić Arkę

Wislak - 2 marca 2024, 21:18:57 - *.42.1.65.alfanet24.pl

snmk - 2 marca 2024, 21:24:11 - *.play-internet.pl
Mecze są ustawiane idealny przykład z dziś to Legia-Pogoń. Pogoń wygląda jak IV-ligowiec to jest żałosna ustawka pod buka poszła masówka na co najmniej bez remisu Pogoń, jak wam k...y nie wstyd tak robić??? To samo co w lidze portugalskiej!!!

kraciasty - 2 marca 2024, 21:24:27 - *.centertel.pl
Mam pytanie - kiedy ta Odra się obudzi ze snu zimowego?

Pozna - 2 marca 2024, 21:29:38 - *.249.203.176
Brawo Pogoń 1-1 legia nie jest, nie była i nie będzie mistrzem
@poznking noc ci nie da spamienie pod cudzymnickiem.

AntyTrol - 2 marca 2024, 22:03:36 - *.play-internet.pl
Wisła pozytywnie zaskoczyła kolejne punkty
do tego na wyjexździe ,w lidze się robi ciekawie, do końca będzie walka o awans i dobrze coś sie dzieje

Widzew10 - 2 marca 2024, 22:07:35 - *.toya.net.pl
Widzew pozdrawia Wisle? brawo Wisleka zrobiliscie kolejny krok do awansu

Yuytg - 2 marca 2024, 22:09:56 - *.6.197.131.ipv4.supernova.orange.pl
Co tak piszecie,że mieli tyle sił po 2 godz.gry w pucharze?Ja po 8 w pracy na 2 dzień też mam siłę,to o co wam chodzi?

Misiek - 2 marca 2024, 22:20:03 - *.6.197.131.ipv4.supernova.orange.pl
Raczej nie stawialbym na Wiśle,jest kilka zespołów lepszych,chociaż o awansie przy tak wyrównanej lidze zdecyduje trochę szescia.Arka też nie jest niczego pewna 2 wtopy i mogą być już w strefie barażowej.Kto awansuje? Pożyjemy,zobaczymy.Jest przynajmniej 10 druzyn co walczą o awans.Moze tak być że Arka nie awansuje,a awansuje drużyna zajmująca obecnie 8-9 miejsce.

cantoro - 3 marca 2024, 6:56:19 - *.dynamic.inetia.pl
Napinacze z Gdyni już widzą 3 pkt przed meczem z nami. Dokładnie rok temu, też się napinali w ten sam sposób i kto komu wtedy silny wpie...spuścił?

Belmonto - 3 marca 2024, 7:03:44 - *.59.96.5
Cantoro...... To chcesz powiedzieć że Wisła wygra w Gdyni

cantoro - 3 marca 2024, 7:27:34 - *.dynamic.inetia.pl
Nie wiem, wróżką nie jestem. W piłce każdy wynik jest możliwy, ale dopisywanie sobie wygranej przed meczem to czysta napinka. Napinaj się dalej, twoja sprawa

TS - 3 marca 2024, 8:27:35 - *.play-internet.pl
Wisła i Lechia i Śląsk bez ruchu !

Odra - 3 marca 2024, 9:53:35 - *.146.106.247.mobile.internet.t-mobile.pl
Tak naprawdę to teraz Arka zweryfikuje czy ta Wisła taka mocna.. Odra wczoraj nic nie pokazała, kilka sytuacji i to by bylo na tyle

Trener - 4 marca 2024, 0:13:17 - *.play-internet.pl
Rude szczęśliwe. Uczę się Wasza język. Liga uczy się Rude. Polska piłka lubi Rude. Boniek też Rude. 🔴⚪🔵

Mks - 7 marca 2024, 9:51:10 - *.play-internet.pl
I jak tu mówić o równych szansach skoro jedni zatrudniają zawodników na jakich stać klub i muszę rywalizować z drużynami które zatrudniły piłkarzy drogich co powinno przekładać się na lepszych ale im nie płacą bo mają problemy finansowe. To pokazuje jaka patologia grasuje w lidze. Wychodzi na to że jak chcesz walczyć o awans musisz ściągać graczy oferując im duże zarobki by móc rywalizować o awans a później nie płacić i liczyć że się awansuje wtedy coś kasy przybędzie i się będzie spłacać a jak nie to wypad i upadłość klubu i co mi zrobisz. Klub który nie płaci z miejsca powinien być karany odjęciem pkt za każdy tydzień meczowy gdzie zalegają z platnosciami