3 marca 2024, 14:27:47 - euzi
Gol Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił swoją pierwszą bramkę dla Verony, a jego drużyna wygrała u siebie 1-0 (0-0) z Sassuolo w meczu 27. kolejki włoskiej Serie A.

3 marca 2024, 12:30 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 1-0 US Sassuolo Calcio
Karol Świderski 79

żółte kartki: Paweł Dawidowicz, Juan Cabal, Suat Serdar, Diego Coppola - Matheus Henrique, Samu Castillejo.

sędziował: Fabio Maresca (Neapol).

Świderski wszedł na boisko w 67. minucie za Thomasa Henry'ego. W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrali Paweł Dawidowicz i były pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda. Verona jest na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów.

dcf - 3 marca 2024, 14:31:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to był Karol jakiego znamy - pressing, harówa, blokowane strzały w obronie, walka i zwycięski gol !!! PS: co by osiągnął RL grając w takim meczu w barwach broniącej się drużyny?

hmm - 3 marca 2024, 15:02:41 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Co z tego ze wygrali jaki tak spadna z hukiem, pewne info.

Cz-wa - 3 marca 2024, 16:58:29 - *.204.12.193.mobile.internet.t-mobile.pl
Wszedł za T. Henry i był lepszy.

dfg - 3 marca 2024, 17:08:52 - *.play-internet.pl
Strzelił dla Hellasu, a nie dla Verony.

Alberto - 4 marca 2024, 8:48:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Strzelił dla Hellas Verony, który powinien się utrzymać, bo są przynajmniej 3 słabsze ekipy w Serie A od nich.