sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

M. Ożóg - 3 marca 2024, 17:28:30 - *.play-internet.pl

Haju - 3 marca 2024, 17:36:45 - *.elblag.vectranet.pl

henio - 3 marca 2024, 17:36:46 - *.petrus.pl
Brak pomyslu na gre, zle dzialajace skrzydla, ogolnie masakra!

anonim - 3 marca 2024, 17:46:42 - *.191.211.106.ipv4.supernova.orange.pl
Nie dało się tego oglądać.Kaszana straszna z jednej i drugiej strony.

Obserwator - 3 marca 2024, 17:50:37 - *.play-internet.pl
Zasłużony remis dla obu drużyn.Brawa i wielki szacun dla kibiców Stalówki za konkretną liczbę i głośny doping przez cały mecz, właściwie to zaorali dopingiem miejscowych kibiców.

Znawca - 3 marca 2024, 17:54:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak się gra w tej lidze. Chojniczanka bardzo słabo plus sędzia nie zauważył ewidentnego karnego dla Stali w 1 połowie. Generalnie remis ze wskazaniem na SSW. Ostatnie 15 minut absolutna dominacja gości.

hmm - 3 marca 2024, 18:04:08 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Pamietam, ze Stalowa dobrze jezdzila na wyjazdy w ost sezonach wiec nie dziwne ze przyjechali

Peter - 3 marca 2024, 18:11:30 - *.interblock.pl
@hmm Stalowa zawsze dobrze jeździła, wcześniej nawet lepiej niż obecnie

zdzicho - 3 marca 2024, 18:24:24 - *.chojnet.pl
Kibice gości w sporej liczbuie, ale ogólnie słabiutko. Sam mecz słaby w wykonaniu Chojniczanki.

Do obserwa - 3 marca 2024, 18:24:47 - *.146.252.96.mobile.internet.t-mobile.pl
Na żywo doping dużo głośniejszy Chojniczanki (150-200 ) Przed tv to głośniki mogły być ustawione bliżej kibiców gości. Chojniczanki w stalowe Woli było 65 a Stali w Chojnicach gdzieś 80

Obserwator - 3 marca 2024, 18:31:41 - *.play-internet.pl
No właśnie pamiętam, że zawsze dobrze Stalówka jeździła , kiedyś z 15 łat temu to po dwie trzy paczki było ich na każdym wyjedzie a na Widzew zawitali w 8 stówek,no i przez to ich wtedy nie wpuścili na stadion,a przed stadionem doszło do walk z mylycja, pamiętam to jak dziś

GD - 3 marca 2024, 18:34:35 - *.146.251.132.mobile.internet.t-mobile.pl
Co Wy się licytujecie!!! Obie ekipy kibicowsko spoko!!! Co do meczu - uff! Moja Chojniczanka mega słabo! Nie poznaję drużyny. 85 minut wybijania piłki z własnej połowy przez Chojniczankę!!! Jestem mega zdziwiony, że Stalówka ten mecz TYLKO zremisowała. A i mogła go frajersko przegrać!!! Między barażami a spadkowymi robi się ścisk!!! Trzeba zacząć grać, bo inaczej będzie kicha. Pozdro

ABC - 3 marca 2024, 18:39:17 - *.94.24.139
Jest 1 pkt. dla Stalówki i to najwazniejsze. Lapiemy punkty. Brawa dla chlopakow i trenera!

Tong Po - 3 marca 2024, 19:23:00 - *.mtm-info.pl
jak można było oddać Iwao jednocześnie zatrzymać Chełmeckiego? co z tego, że biega jak nie wie co z piłką zrobić. chaos rządzi jego poczynaniami. no i te warunki fizyczne...

as - 3 marca 2024, 19:30:06 - *.dynamic.mm.pl
Stalówki całkiem sporo, wraz ze Stalą Rzeszów. Trochę dziwią bluzgi bo do tej pory był neutral. No i bluzgi na Lechię, z którą jeszcze nie tak dawno układali się na Motor?
Sam mecz pod dyktando SSW, z taką grą awansują.

NoNo - 3 marca 2024, 21:37:48 - *.play-internet.pl
A Chojniczanka z taką grą spadnie? Nie bądź śmieszny.

Chojnice - 3 marca 2024, 22:43:12 - *.petrus.pl
Chojniczanko nie wyglądało to dobrze..Brede ,trenerze wszechwiedzący wszystko..słabo to wygląda..Walka będzie o utrzymanie..Za tydzień z Olimpią Grudziądz będzie porażka z tą grą i wtedy będzie ból głowy..będzie walka o utrzymanie...

arriss - 3 marca 2024, 23:08:39 - *.centertel.pl
Stalówka jeździ wszędzie na każdy wyjazd. Poczytajcie na forach kibicowskich kto szanuje Stalówkę.

TylkoZKS - 4 marca 2024, 0:00:58 - *.146.253.7.mobile.internet.t-mobile.pl
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz ZKS gra, aaeeaaoo, Stalówka gol!

Lilo - 4 marca 2024, 0:04:33 - *.play-internet.pl
Za dyrektora łysego z nazwiska Chrzonowski to była zawsze drużyna ..facet nie pozorny potrafił dobrać zawodników do klubu..I byly wyniki i fajnie się oglądało mecze. ..a terez tragedia..nie idzie oglądać gry Chojniczanki ..Brede powinien odejść po porażce za tydzień z Olimpìą Grudziądz ..

Locals - 4 marca 2024, 2:50:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl