4 marca 2024, 20:58:02 - euzi
Zimowe przełamanie Radomiaka

W meczu kończącym 23. kolejkę PKO Ekstraklasy Radomiak Radom wygrał u siebie 2-1 (1-0) ze Stalą Mielec. Bramki dla gospodarzy zdobyli Luka Vušković i Leonardo Rocha, a po stronie Stali do siatki trafił Mateusz Matras. Dla Radomiaka to pierwsza wygrana w rundzie wiosennej i koniec serii pięciu ligowych spotkań bez zwycięstwa.

4 marca 2024, 19:00 - Radom (Radomskie Centrum Sportu)
Radomiak Radom 2-1 Stal Mielec
Luka Vušković 17, Leonardo Rocha 65 - Mateusz Matras 63

Radomiak: 1. Filip Majchrowicz - 13. Jan Grzesik, 29. Raphael Rossi, 4. Luka Vušković, 33. Dawid Abramowicz - 7. Lisandro Semedo (69, 70. Vágner Dias), 8. Luizão, 77. Chrístos Dónis, 27. Rafał Wolski (69, 22. Jardel), 20. Luís Machado (80, 18. Krystian Okoniewski) - 17. Leonardo Rocha (84, 66. Bruno Jordão).

Stal: 1. Mateusz Kochalski - 27. Alvis Jaunzems (46, 7. Łukasz Gerstenstein), 5. Marco Ehmann, 21. Mateusz Matras, 3. Bert Esselink, 23. Krystian Getinger - 10. Maciej Domański (88, 37. Mateusz Stępień), 16. Matthew Guillaumier (46, 31. Ion Gheorghe), 18. Piotr Wlazło, 86. Igor Strzałek (46, 8. Kōki Hinokio) - 42. Kai Meriluoto (75, 25. Łukasz Wolsztyński).

żółte kartki: Grzesik, Bruno Jordão - Guillaumier, Ehmann.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 7070.

W 36. minucie Leonardo Rocha (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Kochalski obronił).

po - 4 marca 2024, 20:59:05 - *.249.203.76
Radomiak się przełamał a Stal straciła swoją serie dobrych meczów od cała nasza eklasa. Stal nie widoczna przez większość meczu w Radomiaku dobry ten młody Chorwat z Tottenhamu.

ŻeliPapą - 4 marca 2024, 20:59:53 - *.dynamic.mm.pl
Niedobrze się robi od gry Stali. Po wyjściu na drugą połowę z LKSem oduczyli się grać.

Salah - 4 marca 2024, 21:00:34 - *.200.121.36.tedata.net (*.0.0.235)
Brawo RADOMIAK cały Egipt z Radomiakiem

Janusz Syt - 4 marca 2024, 21:01:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak nierówno to może grać tylko stal. Z Rakowem remis a z drużyną z bilansem bramkowym na wiosnę 0:10 porażka w dzisiejszym meczu. Stalo Mielec czy nie jest ci wstyd ?

Dno - 4 marca 2024, 21:04:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ewidentne Stal odpuściła mecz. Chyba trochę za wcześnie. Zobaczymy czy puści teraz Ruchowi. Jeszcze nie mamy utrzymania

yyyyyyyyyy - 4 marca 2024, 21:11:59 - *.dynamic.inetia.pl
To Stal miała dobre mecze??? chyba dobre wyniki, ich gra jest beznadziejna, anty futbol dla masochistów.

Rrr1910 - 4 marca 2024, 21:12:52 - *.105.141.162.idm.pl
Młody z Chorwacji 17 lat a rozstawienia wszystkich po kontach jednak eksperci się mylili że nie da sobie rady...

obserwator - 4 marca 2024, 21:32:37 - *.centertel.pl
Stal zamiast odpuscic mecz Puszczy,to odpuszcza dosłownie Radomiakowi.Żal patrzec na tak słabą grę.

El - 4 marca 2024, 21:36:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko 2:1 Radomiak wygrał z największymi farciarzami ekstraklasy?!!!

Cóż - 4 marca 2024, 21:38:32 - *.play-internet.pl
Mielec już zakłada spółdzielnię i punkty rozdaje, chyba czują się mega bezpieczni. W sumie to kto spod kreski miałby ich dogonić? Już nikt ale wyglądało to słabo.

Liczydlo - 4 marca 2024, 21:41:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prezes Stali powiedział w Canal +, że do utrzymania potrzeba 32 pkt. No to jeszcze uzbierać 5 punkcików i można powoli pomagać potrzebującym

Kibice - 4 marca 2024, 21:45:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda

Grandy - 4 marca 2024, 21:51:25 - *.146.106.128.mobile.internet.t-mobile.pl
Co ta Stal odstawiła ?

Info - 4 marca 2024, 21:56:38 - *.mbb.telenor.dk
Luka Vuskovic top man of the match. Młody rozstawia po kątach starych graczy. Ten chłopak wie z zamkniętymi oczami gdzie ma zagrać i kiedy. Nie boi się dryblingu jest zawsze tam gdzie powinien być. Ma 17 lat a jest najlepszy na boisku, przerasta tą ligę o dwa poziomy ,spokojny,pewny i świetny technik. Obrońca nie do przejścia. Wart każdych pieniędzy

Ja - 4 marca 2024, 22:17:49 - *.28.105.24
Tak tu pusto dziś,Radomiak wygrał to nie ma ujadających psów

Ja2 - 4 marca 2024, 22:22:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
i do przodu

Steelboy - 4 marca 2024, 22:27:30 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda wyniku. Stal przegrała przez słabszą grę w powietrzu. Vusković i Rocha byli kluczem w dzisiejszym zwycięstwie. Ehmann musi lepiej zachowywać się w walce w powietrzu mimo że przeciwnicy są wyżsi. Do tego obok Meriluoto powinien zagrać Wolsztyński a nie ten drugi zmienia pierwszego w drugiej połowie przy niekorzystnym wyniku 1:2. No szkoda. Pomimo kiepskiej 1 połowy, druga była znacznie lepsza i remis przy większej koncentracji był możliwy do osiągnięcia. Mimo wszystko brawa za walkę do końca o korzystny wynik. Z Ruchem w niedzielę szykują się kolejne ciężary. Liczę na pozytywną reakcję drużyny i sztabu po porażce.

Steve Jobs - 4 marca 2024, 22:51:09 - *.220.222.210.ekoline.net.pl
@Steelboy faktycznie szkoda wyniku.
Zmarnowany karny.
Słupek.
Poprzeczka.
Ten wynik mógł być zupełnie inny
Kochalski i brak skuteczności uratowały Stal przed wyższą porażką.
Szkoda wyniku - zawsze 3:0 czy 4:1 wygląda lepiej.Ale trzy punkty się liczą 😉🟩⬜💪🏻

Bojcie sie - 4 marca 2024, 22:51:54 - *.ip-addr.trilan.de
Za tydzien z Ruchem stal tez pewne klepy dostanie. Mozna w ciemno obstawiac.

Kalkulator - 4 marca 2024, 22:56:48 - *.220.222.210.ekoline.net.pl
@Liczydło ten prezes ma problemy z liczeniem chyba lub z weryfikacją archiwalnych tabel ligowych.
32 punkty idealnie wystarczą do tego, aby w sezonie 2024/25 grać w I lidze.

Rad - 4 marca 2024, 23:08:48 - *.174.1.115
I tak spadniemy

Ja - 4 marca 2024, 23:21:53 - *.28.105.25

@bojciesie - 4 marca 2024, 23:36:47 - *.132.105.171
To ty eklasy nie znasz że takie bzdury wypisujesz, za tydzień Stal może zagrać super mecz i pokonać Ruch parę do zera jak dzisiaj Radomiak który niedawno szóstkę wyłapał od Cracovii teraz przełamuje się na Stali która miała dobra serie, to eklasa.

jerry - 4 marca 2024, 23:49:17 - *.43.251.206.ipv4.supernova.orange.pl
nikt się nie przełamał.
po prostu Stal bez ruska to mniej niż zero

Posen - 5 marca 2024, 0:55:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bRRawo bRRacia w końcu.Spokojnie się utrzymacie.Z kim jak nie z kim,ale z chłopkami z mielca trzeba było się przełamać.
Radomiak i Legia
Legia i Radomiak!
Legia jest Mistrzem Polski!

Poznań - 5 marca 2024, 0:56:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdyby nie te wpadki naszych braci z Radomia było by super,ale i tak jest dobrze.
Mistrzem Polski jest Legia!

Posen - 5 marca 2024, 1:27:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zobacz durniu w tabele.Leci kompromitacja Łodzi łks,puszcza i warta Grodzisk bez kibiców.
Legia i Radomiak

Komputet - 5 marca 2024, 8:24:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
Prezes Stali mówił, że wystarczą im 37 pkt do utrzymania. Czyli jeszcze 5 i git . Ja bym chciał żeby spadł Radomiak za to co krzyczał ich kibol na stadionie Wiďzewa jak umierał kibic na trybunach-zdychaj kur..

Marcin - 5 marca 2024, 8:38:40 - *.146.122.66.mobile.internet.t-mobile.pl
Stal rozczarowała krótko !

mick - 5 marca 2024, 8:51:19 - *.piaseczno.vectranet.pl
Radomiak, podziękujcie swojemu wychowankowi Wlaźle za to "zwycięstwo". Kiereś powinien go zmienić już w I połowie. No cóż, lepiej będzie w przyszłym sezonie dojechać z Mielca do Radomia niż do np. Grodziska Wielkopolskiego. I to byłoby na tyle o tym meczu. W niedzielę wszyscy na Ruch, wraca Ilja i znów gramy na maksa.

J - 5 marca 2024, 9:01:26 - *.play-internet.pl
Ocho w Mielcu juz sie zaczyna,kto ma wiedziec ten wie.

Poznan - 5 marca 2024, 10:09:24 - *.243.215.65
@poznan leci smród Chorzów i Piast który daje im punkty, legia nie jest, nie była inie będzie mistrzem, Warta, Cracovii i ŁKS się utrzymają.

Gaetano - 5 marca 2024, 10:15:01 - *.play-internet.pl
No, no Radomiak wygrał. Co to się staneo 😅

norek - 5 marca 2024, 10:18:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda tego chorwata bo w tym wieku przez pół roku gry w eklapie może przesiąknąć jak gąbka złymi nawykami które będą go prześladować w jego późniejszej karierze

Posen - 5 marca 2024, 10:55:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak dobrze pójdzie to nasi bracia z Radomia zajmą miejsce w środku tabeli 💪
Radomiak i Legia 💪

Poznan - 5 marca 2024, 11:31:39 - *.255.45.18
@posen i znowu trol z Gliwic l16 mp kopiuj wklej, zacznij żyć mutancie własnym życiem. legia nie jest, nie była u nie będzie mistrzem tylko jest kompromitacją Polski

olek - 5 marca 2024, 11:33:08 - *.play-internet.pl
brakło 1 białorusina i nie wiadomo co grać ... czyżby on był trzonem drużyny ?

Posen - 5 marca 2024, 11:51:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem z Poznania (Posen) normalnym kibicem Lecha jestem.Ale życze Legii dobrze,bo zawsze mecze Lech-Legia elektryzują wszystkich.

ległaWolyn - 5 marca 2024, 12:36:41 - *.70.25.219
@posrn jesteś chory bezczelnym trolem z Gliwic bez własnego życia który siedzi tu 24 godziny na dobe. Jeśli jesteś z Poznania powtarzaj za mną. legia to zaraza polskiego futbolu, Ruch leci a Górnik się utrzyma i życzymy mu wszystkiego najlepszego.

& Poznań - 5 marca 2024, 12:59:12 - *.146.122.66.mobile.internet.t-mobile.pl
Poznań ciężkie chwile do ciebie nadciągają głowa przestaje tobie pracować

B - 5 marca 2024, 13:29:25 - *.play-internet.pl
Kibic ma krotka pamiec,ale ja dobrze pamietam wystepy Wlazlo przeciwko Radomiakowi,zawsze ten sam poziom-dno.

ha - 5 marca 2024, 15:31:25 - *.dynamic.mm.pl
Stal wyraznie odpuscila mecz ludzie to ze nie bylo Szkurina nic nie znaczy w Gliwicach czy Bialymstoku byl i Stal dostala bęcki.Stal potrafi ograc Legie czy Slask na wyjezdzie a popatrzcie z kim przegrywa.

ha - 5 marca 2024, 15:40:21 - *.dynamic.mm.pl
a ci co pisza ze Stal gra na farcie to tylko na FIFIE sie znaja 4 sezon w es i ogrywaja przewaznie takich gigantow jak Legia czy Lech Pogon i wedlug was to fart?Najslabszy mecz Stali w sezonie i tyle niechce gdybac że poszlo byc moze cos pod stołem 10pkt.przewagi nad strefa spadkowa to mega zaliczka zwlaszcza ze pol ligi za Stalą w tabeli,zawodnicy maja zaklepane w glowach ze maja sie utrzymac i pewnie ambicji im brak na cos wiecej,po mega slabych meczach Stali z Warta i Korona u siebie jedzie Stal na Legie i klepie ich 3-1 a moglo byc min.5.zobaczymy z Ruchem czy Stal ma ambicje na cos wiecej czy nie bo 5pkt.i utrzymanie to wyliczyl nie tylko Klimek a wielu tzw.ekspertow z roznych portali

Bulbus - 5 marca 2024, 17:33:43 - *.centertel.pl
Stal jak sezon temu jest uzależniona od jednego zawodnika. Nie ma lidera ofensywy, nie ma punktów.

JS - 5 marca 2024, 19:47:10 - *.centertel.pl
Czy Radomiak i L to ta sama drużyna?

maly - 5 marca 2024, 20:16:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Radomiu to chyba Broń a Radomiak FC Legii?

gool - 9 marca 2024, 10:51:09 - *.play-internet.pl
Emoce do końca,ładna bramka nożycami portugalczyka ale czyby wpadła gdyby obrońca się nie uchylił no niewiem.