8 marca 2024, 22:13:48 - gabrielba
Gol Kacpra Kostorza

Kacper Kostorz strzelił gola dla FC Den Bosch w wygranym 2-1 (0-0) meczu 29. kolejki holenderskiej II ligi z TOP Oss. 24-letni napastnik ma w tym sezonie na koncie 12 ligowych bramek.

8 marca 2024, 20:00 - Oss (Frans Heesen Stadion)
TOP Oss 1-2 FC Den Bosch
Grad Damen 77 - Kacper Kostorz 60, Luke Mbete 79

żółte kartki: Xander Lambrix, Delano Ladan, Kóstas Doúmtsios, Karim Loukili, Roshon van Eijma, Sven Zitman, Jonathan Mulder - Rik Mulders, Luke Mbete, Victor van den Bogert.

sędziował: Erwin Blank.

W 81. minucie mecz został przerwany na 15 minut z powodu zamieszek na trybunach.

Kostorz grał do 84. minuty, gdy zmienił go Dennis Gyamfi. Cały mecz na ławce gości spędził Jakub Ojrzyński. Trenerem Den Bosch jest Tomasz Kaczmarek.

FC Den Bosch jest na 18. miejscu w tabeli z dorobkiem 23 punktów.

bibu - 8 marca 2024, 22:22:39 - *.146.248.49.mobile.internet.t-mobile.pl
zamieszki na trybunach? chyba zabrakło piwa w barze.

bibu - 8 marca 2024, 22:27:11 - *.146.248.49.mobile.internet.t-mobile.pl
liga mistrzów. nawet Voskamp tam strzelał ponad 20 bramek na sezon, a van der Biezen był vicekrólem strzelców. potem spektakularnie kopali się w czoło w naszej ekstraklasie.

PionneR - 8 marca 2024, 22:27:17 - *.dynamic.inetia.pl
Ładnie strzela Kostorz mimo że to tylko 2 liga holenderka.

moskaluRTS - 8 marca 2024, 22:32:44 - *.gdansk.vectranet.pl
Derby Brabancji ! Ogólnie oby dwa fajne miasta..

Ojgen - 8 marca 2024, 22:57:24 - *.146.134.48.mobile.internet.t-mobile.pl
@bibu van der Biezen ma dożywotni szacun za golę na wagę wygranej w Derbach Krakowa

Smuda - 8 marca 2024, 23:04:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tam Parzyszek byl królem tak jak Voskamp i vd Biezen. Liga na poziomie naszej 2 ligi.

Xia - 9 marca 2024, 8:34:39 - *.play-internet.pl
Co sobie postrzela to jego. Co prawda 12 goli to żadna rewelacja, ale jak na jego dotychczasowe statystyki super osiągnięcie. Liga słabiutka, ale w innej by sobie nie postrzelał. Nie ma źle.

emeryt - 9 marca 2024, 9:16:02 - *.centertel.pl
odkąd sie tam zjechało hołoty z całego świata a zwłaszcza z Polski, holandia stała się nie do życia

Arti66bvb - 9 marca 2024, 20:37:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładnie..polskie trio ..zupełnie jak w BVB...