8 marca 2024, 22:24:59 - bartekwr9
"Jaga" wraca na szczyt

W piątkowym meczu 24. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok wygrała 3-1 (3-0) ze Śląskiem Wrocław. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Dominik Marczuk, a jedno trafienie dołożył Michal Sáček. Goście odpowiedzieli golem Piotra Samca-Talara. Dzięki tej wygranej Jagiellonia wyprzedziła w tabeli Śląsk i wróciła na pozycję lidera.

8 marca 2024, 20:30 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 3-1 Śląsk Wrocław
Dominik Marczuk 7, 31, Michal Sáček 17 - Piotr Samiec-Talar 53

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak, 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik - 7. Dominik Marczuk (68, 28. José Naranjo), 6. Taras Romanczuk, 8. Nené (68, 14. Jarosław Kubicki), 11. Jesús Imaz (90, 18. Tomasz Kupisz), 99. Kristoffer Hansen (90, 36. Jakub Lewicki) - 10. Afimico Pululu (87, 9. Kaan Caliskaner).

Śląsk: 12. Rafał Leszczyński - 27. Martin Konczkowski (68, 22. Mateusz Żukowski), 4. Łukasz Bejger, 5. Aleks Petkow, 19. Patryk Janasik - 24. Piotr Samiec-Talar (84, 26. Burak İnce), 8. Patrick Olsen (79, 20. Alen Mustafić), 16. Peter Pokorný, 17. Petr Schwarz (68, 11. Patryk Klimala), 10. Nahuel Leiva - 9. Erik Expósito.

żółte kartki: Romanczuk - Pokorný, Konczkowski, Olsen, Mustafić.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 13 480.

MM. - 8 marca 2024, 22:25:48 - *.30.20.41.mobile.internet.t-mobile.pl
Jagiellonia mistrzem

po - 8 marca 2024, 22:25:59 - *.centertel.pl
3-0 w pół godziny to był nokaut Jagi. Śląsk się już po tym nie podniósł. Jak Lech wygra z Górnikiem to dalej mistrz będzie na jedną kolejkę, świetny mecz młodego Marczuka i Sacka.

Dyspo - 8 marca 2024, 22:26:39 - *.sileman.net.pl
Malinowe nochale, jak tam wyprawa na Podlasie?

Elmago - 8 marca 2024, 22:28:52 - *.gdansk.vectranet.pl
MARCZUK do reprezentacji!!! Skoro w lidze gra z seniorami to czemu ma grać w reprezentacji młodzieżowej? Na zachodzie tacy dostają już szansę.

PionneR - 8 marca 2024, 22:29:32 - *.dynamic.inetia.pl
Świetna pierwsza połowa, trochę słabsza druga. No ale takich meczów chcemy jak najwięcej w naszej lidze. Dobrze że Jaga raczej wróciła na swoje tory, bo pierwsza połowa to był koncert tej drużyny. A Śląsk nie miał nic do gadania, wolę zdecydowanie Jagę w pucharach niż Śląsk.

mariao - 8 marca 2024, 22:30:50 - *.warszawa.vectranet.pl
Jacek "pozytywna energia" Magiera, bardzo proszę o ocenę transferów rywali.

rs - 8 marca 2024, 22:31:01 - *.centertel.pl
Magiera król sokera Xd

DrGranat - 8 marca 2024, 22:31:35 - *.27.27.11.ipv4.supernova.orange.pl
Powiem dla Was: ugółem spaniała gra Jagi!

ja - 8 marca 2024, 22:33:24 - *.toya.net.pl
gruby spuchł...sędzia nie pomógł..I ślunsk sprowadzony na ziemię..

Gaetano - 8 marca 2024, 22:36:46 - *.play-internet.pl
Zasłużone zwycięstwo Jagiellonii. Życzę wam mistrzostwa, od Widzewiaka 👍

(L)16MP - 8 marca 2024, 22:49:14 - *.123.74.203
Jaga bedzie 2. Mistrzem Polski jest Legia. (L)ecimy po 17 tytuł

kibicEkstr - 8 marca 2024, 22:54:45 - *.138.192.153
Pytanie do kibiców Jagi: dużo malinowych nosów w sektorze gości w Białymstoku? Była jakaś oprawa?

REDALERT - 8 marca 2024, 22:55:57 - *.toya.net.pl
tym razem sędziowie śląskowi nie pomogli ... jakoś to nie dziwi

Anders - 8 marca 2024, 22:57:21 - *.205.194.147.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Sprawa mistrzostwa Polski dla Śląska Wr jest już wyjaśniona, piękny sen z l rundy już się skończył drużyna wraca na stare tory, a było tak pięknie.

@l14 mp - 8 marca 2024, 23:00:18 - *.249.203.75
legia nie jest, nie była i nie będzie mistrzem ktoś kto nie wygrywa z Puszczą u siebie i dostaje w Molde 0-3 nie zasługuje na tytuł zresztą co ja mówię legii bliżej do środka tabeli niż na podium.

Maga - 8 marca 2024, 23:06:44 - *.28.225.185
My przepraszamy Wrocław. Życzymy Śląskowi mistrza Polski. Ps kibic Jagieloni Białystok

d2bo - 8 marca 2024, 23:09:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
On nie mówi o mistrzostwie w piłce nożnej. Ale nawet w tej kategorii, w której Legia chciała być mistrzem Polski w tym sezonie, nie wyszło, bo Wisła jednak zmiażdżyła rywali.

Na100 - 8 marca 2024, 23:16:59 - *.dab.02.net (*.144.98.13)
Tytuł powinien być: BabaJaga znów czaruje*

BI - 8 marca 2024, 23:27:56 - *.centertel.pl
Ja to liczę że po tej kolejce Górnik dojedzie Starą Damę w tabeli. Niech opędzluje Lecha, a Widzew Legię.

KONRAD - 8 marca 2024, 23:33:42 - *.centertel.pl
W wyścigu ślimaków o MP nadal wszystko możliwe (-: Jaga i Śląsk mają tyle samo punktów i też mają małą przewagę nad resztą czołówki,ale w każdej kolejce ktoś z pierwszej szóstki traci punkty.Tak więc jak nic się raptownie nie zmieni to o MP będą walczyć Śląsk i Jaga,reszta czołówki o 3 miejsce.

Terry - 8 marca 2024, 23:34:28 - *.7.175.99.ipv4.supernova.orange.pl
I co Kiepscy? Brak Frankowskiego na boisku i Stefańskiego na Varze i od razu przegrana.

Xmalcolm - 8 marca 2024, 23:56:10 - *.mobile.kpn.net
Lider i spore miasto a tutaj ledwo 13k.Nie ma mody na kopaną na Podlasiu.

Obserwator - 9 marca 2024, 0:05:37 - *.deploy.static.akamaitechnologies.com
Jak można być takim tchórzem jak Jacek ministrant . Tydzień temu grają inni i wygrywa Teraz przyśniło mu się że trzeba zmienić ! Szok . A kurczę tego głosu jego kościelnego to słuchać nie mogę … o Jezus Maria

Posen - 9 marca 2024, 1:10:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy Jaga by wygrała czy Śląsk nie zmienia to faktu,że Mistrzem Polski zostanie klub który najbardziej na to zasługuje czyli Legia

a - 9 marca 2024, 1:49:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląsk to taka "potęga", że gdyby nie kosmiczna jesień mógłby znów rozpaczliwie walczyć o utrzymanie.

Marek Zdzi - 9 marca 2024, 7:19:22 - *.netfala.pl
To dzięki temu rozruchowi w Grodzisku Mazowieckim w czwartek

lawrencl - 9 marca 2024, 7:20:42 - *.220.243.24 (*.168.4.2)
mecz pierwszej z drugą drużyną, stadion wypełniony w połowie - chyba nie ma klimatu na piłkę w Białymstoku...

Gonzo - 9 marca 2024, 8:14:43 - *.136.157.139
Szukal bym winy w tragicznym boisku. Śląsk to drużyna techniczna umiejąca długo utrzymywać się przy piłce, Jagiellonia z kolei to gra chaotyczna nieskoordynowane, brzydka dla oka. Niestety boisko dziś bylo po ich stronie, dostosowane do poziomu ich gry, może nawet specjalnie, to nic, walczymy dalej, takie mecze się zdarzają, że przeciwnik używa nieczystych sztuczek by przeszkodzić Śląskowi w rozgrywaniu piłki. WALCZYMY DALEJ. HEJ ŚLĄSK !!!!!

Artur,,, - 9 marca 2024, 8:25:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
POskie miasto, POscy fani. Nawet uczcić pamięć żołnierzy niezlomnych,, olali. Wstydzę się za Wrocław.Romek się w gr obie przewraca. Brawo Jaga, życzę mistrza Ps. Moja familia pochodzi z Podlasia.

piotrek - 9 marca 2024, 8:29:55 - *.dynamic.mm.pl
gonzo na czym ty jedziesz,chyba na tym co nitras.jaga chaos i gra brzydka dla oka ,no jesteś geniuszem.

Terry - 9 marca 2024, 8:34:23 - *.7.175.99.ipv4.supernova.orange.pl
@Gonzo, jaka wzruszająca analiza! Tym razem Śląsk po raz kolejny był wspaniały, tylko boisko było kiepskie! A z jakiego powodu Śląsk przegrywał wcześniejsze mecze rundy wiosennej? Co było wtedy kiepskie, bo zapewne, w twoim mniemaniu, nie fantastyczny Śląsk? A może prawda jest bardziej brutalna niż ci się zdaje? Może Śląsk ma szanse wygrać tylko wtedy, kiedy po boisku z gwizdkiem biegają takie Franusie, a na Varze siedzą inne Stefanki? A bez nich ani rusz?

vineta - 9 marca 2024, 8:42:53 - *.centertel.pl
piatek, 2030, mecz lidera z vice a tu raptem 13,8 tys ludzi, wstyd

Stansław - 9 marca 2024, 9:27:37 - *.dynamic.chello.pl
Zabrakło Kenetha Zahore w Śląsku i efekt widoczny. Szkoda😒

wojtek - 9 marca 2024, 9:44:34 - *.euro-net.pl
@Bi stara Dama to jest Juve. Legia co najwyżej może być starą....

Jaga - 9 marca 2024, 9:47:12 - *.42.159.239.ipv4.supernova.orange.pl
Gonzo you made my day!!! lol
Doceniam ironię i sarkazm z ust kibica Śląska XD

Karu - 9 marca 2024, 9:49:55 - *.146.123.119.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Jagiellonia !!! Śląsk na wiosnę zupełnie nieprzygotowany fartnelo się z Widzewem po za tym padaka

żorż - 9 marca 2024, 10:00:37 - *.home.aster.pl
To Bebzon Exposito nic nie trzelił ?

C.kulesza - 9 marca 2024, 10:25:00 - *.ztomy.com
Za chwilę Białystok będzie słynny w całej Europie - zenek, Karolak drapienski i Jagiellonia, mistrz Polski 2024. No i prezes pzpn

Mazovia - 9 marca 2024, 10:25:29 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.182)
13 tys. Jak to mozliwe. Biletow nie powinno byc na 2 dni przed meczem. Tylko Legia przyciaga i kluby powinny płacić extra hajs na nasz klub.

Szekla - 9 marca 2024, 10:35:52 - *.146.255.107.mobile.internet.t-mobile.pl
Slask i tak w tym sezonie gra ponad wszelkie oczekiwania
Wynik dobry dla Rakowa , który zostanie mistrzem , stabilizacja finansowa , duże transfery , dojdzie Ivi
Tylko ten stadion kurnik
Nawet na 3 poziomie mają lepsze
To hanba nie tylko dla Rakowa ale dla całej polskiej piłki wstyd

kaz - 9 marca 2024, 10:43:30 - *.31.235.160.ipv4.supernova.orange.pl
Kiedy wreszcie ci komentatorzy z canal+ zaczną prawidłowo wymieniać nazwisko Nahuela , przecież to nie jest Lejba tylko Leiva!

Kevin - 9 marca 2024, 12:06:29 - *.146.138.20.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Jaga. Pierwsza połowa to był koncert. W drugiej połowie oszczędzanie si i pełna kontrola wyniku. Only Jagiellonia!

@lw - 9 marca 2024, 12:13:47 - *.249.203.218
Mówi o lekach ktoś kto wywala spam kilku komentarzy o mnie czyż nie moja psycho fanko? Uwielbiasz powtarzać moje posty więc powtarzaj, legia nie jest, nie była i nie będzie mistrzem. Pamiętasz 0-4 legii z tym samym Śląskiem. Ktoś kto dostaje 0-4 nie zasługuje na tytuł.

@hmm - 9 marca 2024, 13:08:24 - *.124.240.7
Dziadek Siwe Włosy aktualnie wpadł do tunelu czasoprzestrzennego i prowadzi walkę z potężnym bytem zwanym Przedwiecznym. A Przemek, chodzi na wiece urządzane przez tak zwane baby z piorunami.

benekPG - 9 marca 2024, 14:26:11 - *.73.69.156
Graja o mistrza, mecz lidera z vice i tak mało kibiców. Nich wezmą wzór z bankruta z Zabrza i niech dodadzą kaszanke do biletu to zapewne frekwencja w Białymstoku podskoczy dość sporo. CŻPG.

1921 - 9 marca 2024, 14:34:07 - *.bb.vodafone.cz
13.marca 3x45 pkt i zaczynamy wyścig F&F

KONRAD - 9 marca 2024, 15:30:35 - *.centertel.pl
@Artur,,,:Kibice Śląska uczcili Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Marszem Pamięci 01.03 br. Rynek-zbieg ul. Dyrekcyjnej,Glinianej i Borowskiej gdzie jest budowany Pomnik Żołnierzy Wyklętych.Marsz trwał 1,5 h.Uczestniczyło w nim ponad 1 000 osób.

rafi - 9 marca 2024, 16:59:33 - *.25.252.240.ipv4.supernova.orange.pl
Mecz o lidera i 10 tys pustych krzesełek hahah Już dzisiaj w Kielcach było prawie tyle samo kibiców

Mat - 9 marca 2024, 21:42:26 - *.tel.tkb.net.pl