8 marca 2024, 22:27:33 - euzi
Adrian Benedyczak nie wykorzystał rzutu karnego

Adrian Benedyczak nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym u siebie 2-1 (0-1) przez jego Parmę meczu 29. kolejki włoskiej Serie B (drugi poziom rozgrywkowy) z Brescią.

8 marca 2024, 20:30 - Parma (Stadio Ennio Tardini)
Parma Calcio 1913 2-1 Brescia Calcio
Dennis Man 52, Enrico Del Prato 89 - Alexander Jallow 17

żółte kartki: Gianluca Di Chiara, Adrián Bernabé - Matthieu Huard, Massimo Bertagnoli.
czerwona kartka: Matthieu Huard (88. minuta, Brescia, za drugą żółtą).

sędziował: Livio Marinelli (Tivoli).

W 41. minucie Adrian Benedyczak (Parma) nie wykorzystał rzutu karnego (Michele Avella obronił).

Benedyczak grał do 60. minuty, kiedy zmienił go Anthony Partipilo. W zespole gospodarzy na ławce pozostał Antonio Čolak (w przeszłości Lechia Gdańsk). Parma jest na pierwszym miejscu w tabeli z dorobkiem 62 punktów.

pasjonat - 8 marca 2024, 22:52:34 - *.rdsnet.ro
Benedyczak ma prawie 24 lata i dalej gra tylko w Serie B. Podobnie jak Stępiński Większej kariery we Włoszech nie zrobi w tym wieku. Serie B lub pójdzie drogą Stępińskiego do ligi cypryjskiej, ewentualnie greckiej.

Egzpert - 8 marca 2024, 23:28:38 - *.netianet.net.pl
No niestety, nie każdy może być Lewandowskim czy Milikiem. Ta droga Stępińskiego, to i tak byłaby całkiem udana, bo równie dobrze może skończyć jak Musiolik, który też strzelał w Serie B (a i chyba nie był etatowym wykonawcą 11ek).

d2bo - 9 marca 2024, 0:35:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pojechałby grać w MLS na ładnych stadionach przy świetnej atmosferze, a obija się w Serie B. Zero ambicji!

zzz - 9 marca 2024, 9:09:25 - *.136.139.223
Ale i tak neispecjalna postawa Adiego wystarczyło na beznadziejną Brescię, Forza Parma!

Adli - 9 marca 2024, 9:23:00 - *.centertel.pl