9 marca 2024, 15:00 - Kielce (Suzuki Arena)

Korona: 55. Xavier Dziekoński - 2. Dominick Zator, 4. Piotr Malarczyk, 66. Miłosz Trojak, 23. Marcel Pięczek - 17. Dawid Błanik (78, 6. Jacek Podgórski), 18. Yoav Hofmeister (78, 94. Bartosz Kwiecień), 88. Martin Remacle (86, 8. Dalibor Takáč), 11. Nono (86, 19. Jakub Konstantyn), 71. Mariusz Fornalczyk (59, 20. Adrián Dalmau) - 9. Jewgienij Szykawka.

Cracovia: 13. Sebastian Madejski - 25. Otar Kakabadze (86, 2. Cornel Râpă), 22. Arttu Hoskonen, 33. Eneo Bitri, 3. Andreas Skovgaard (86, 5. Virgil Ghiță), 19. Davíð Kristján Ólafsson - 10. Michał Rakoczy (59, 17. Mateusz Bochnak), 88. Patryk Sokołowski, 18. Takuto Oshima, 11. Mikkel Maigaard (76, 20. Karol Knap) - 7. Patryk Makuch.

żółte kartki: Sokołowski, Skovgaard.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 11 230.

po - 9 marca 2024, 16:56:45 - *.centertel.pl
Pierwsza połowa dla Cracovii druga dla Korony, remis sprawiedliwy choć Dziekoński że dwa razy w końcówce Koronę ratował. Cenny punkt Cracovii na trudnym terenie do utrzymania coraz bliżej.

A(L)I - 9 marca 2024, 16:57:24 - *.197.159.178.ip4.galileusz.pl
Proponuję zmienić Cracovii nazwę, nie KS a KTN Cracovia - klub trenerów nieudaczników

anton - 9 marca 2024, 16:58:22 - *.43.251.197.ipv4.supernova.orange.pl
remisami pan panie Z. ligi nie utrzymasz. Wyniku 1:0 brobi się od 80 a nie od 35 minuty

takipan - 9 marca 2024, 16:58:42 - *.220.222.210.ekoline.net.pl
Dobry wynik, ale nie dla Cracovi i jeszcze bardziej nie dla Korony 😃

CKorona - 9 marca 2024, 17:00:17 - *.31.250.197.ipv4.supernova.orange.pl
Oczy krwawią, piłkarze Korony grają ambicją, ale niestety nie posiadają umiejętności które predysponują do grania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie ma kompletnie żadnej taktyki, mecze remisowane są jedynie przez ambicję. A Szikawka to jest jakiś sabotaż...

Aaa K - 9 marca 2024, 17:03:27 - *.204.9.138.mobile.internet.t-mobile.pl
Panowie piłkarze zrozumcie remisy są o dupę rozbić. Postuluje klubą przestańcie płacić tym łamagą za taki wynik. Kibice rzygają takimi meczami.

jasio_rado - 9 marca 2024, 17:03:38 - *.warszawa.vectranet.pl
jakby nie oceniac trzy pkt powinny zostac w Kielcach,w przekroju calego meczu kielczanie byli lepsi,brawo Dziekonski

ZnawcaT - 9 marca 2024, 17:04:34 - *.centertel.pl
Cenny punkt Cracovii, choć gdyby nie Dziekonski byłaby pełna pula. Dużo kibiców z Krakowa, fajny i kluturalny doping.

STA - 9 marca 2024, 17:07:02 - *.204.106.37.mobile.internet.t-mobile.pl
Może i gra Korony to chaos taktyczny ale bez Korony ekstraklasa dużo straci, ten zespół jest charakterny no i publiczność, zawsze solidna frekwencja w Kielcach, wskażcie Mi drużynę która jest w ogonie tabeli i ma na stadionie średnio 10-11k kibiców na każdym meczu. Koroniarze dacie radę się utrzymać. Pozdrowienia z Górnego Śląska.

medalik - 9 marca 2024, 17:13:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jasio_rado, w czym Korona była lepsza? Sędzia gwizdał pod Koronę aż do zdobycia bramki przez Cracovię. Później odpuścił.

Boniekk - 9 marca 2024, 17:15:55 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Wynik sprawiedliwy.

FK - 9 marca 2024, 17:22:55 - *.73.69.59
W Chorzowie tajemniczy virus rozłożył piłkarzy i klub. Stal Mielec łatwe 3 punkty.

drygu - 9 marca 2024, 17:47:56 - *.205.197.236.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
ostatnio w kieleckich mediach było jak to trener Kuzera przeżywa krytykę itd. Przyznaje że nie czytałem tej krytyki i może i miał rację ale po dzisiejszym meczu to krytyka by była niczym, oni wyglądali jakby kopali po 8h pracy na podwórku ze znajomymi, to był koszmar w ich wykonaniu i dobrze by było rozliczać piłkarzy za to co grają, po drugie czemu nie gramy na 2 napastników tylko wiecznie asekuracyjnie? przy takich błędach w obronie musimy strzelać inaczej mamy to co było dzisiaj i z legia w 1 połowie. na dzisiaj Korona gra bardzo słabo i ciężko będzie się utrzymać z taką grą

gonzo - 9 marca 2024, 17:51:52 - *.136.157.139
Obiektywnie patrząc na przebieg meczu to go nie oglądałem. Narobiłem popcornu, kupiłem krakersy, zaprosiłem kolege, usiedliśmy przed tv, zażRZuciliśmy nogi na krzesło i gapilismy się przez 90 min w napis " Błąd E12 BRAK UPRAWNIEŃ" Wczoraj Śląsk był w TVP SPORT to oglądaliśmy za darmo🥰 bo sąsiad oglądał z naprzeciwka, nawet dobrze było widać, tylko pod koniec meczu firankę zasłonił bo chyba się skapował, za głośno śpiewaliśmy.....ale najważniejsze, że było za FREE.

Nathan - 9 marca 2024, 17:57:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powiem szczerze, że fajnie żeby Korona się utrzymała, co sezon o utrzymanie a ponad 10 tyś średnia a i teraz w popołudnie sobotnie 11 koła. To wczoraj na Jadze co gra o 2 trofea i mecz na szczycie było niewiele więcej.

Na100 - 9 marca 2024, 19:29:20 - *.40.111.40.threembb.co.uk
w Białymstoku teraz nie ma takiej euforii jak 10lat temu bo graja w tej ekstraklasie bez przerwy z 20lat. Tylko Legia i Lech graja dłużej..

MKS - 9 marca 2024, 19:47:45 - *.vm3.cable.virginm.net
Czy sikawka to ma jakieś nudesy Kuzery? Nie widzę innego powodu dla którego on go wystawia co mecz.

Luxfer - 9 marca 2024, 20:06:22 - *.dynamic.chello.pl
Mecz na remis bokserski, obydwaj przeciwnicy mogli być znokautowani..

Xmalcolm - 9 marca 2024, 20:39:38 - *.mobile.kpn.net
No cóż Korona leci i to moze z ostatniego miejsca.Gra najgorszy piach w lidze i tylko fart powoduje to ze punktuja.W ofensywie oni nie istnieja a i defensywa na poziomie 2 ligi.

Blitz - 9 marca 2024, 21:49:35 - *.dynamic.chello.pl
@STA wydaje mi się, że Ruch ma lepszą średnią a wygrzebuje się z dna tabeli. Czyli co spadacie kosztem Ruchu? Dla ligi byłoby lepiej, ale biorąc pod uwagę fakt że pochodzę z Radomia to wolałbym co sezon derby regionu staropolskiego.
Pozdrawiam.
Tylko Radomiak!

Albert - 9 marca 2024, 22:05:16 - *.play-internet.pl
W ostatnich 20 latach i Korona i Jagiellonia maja podobną ilość ekstraklasowych sezonów. W Kielcach jest pewien fenomen liczby widzow. Poza 4 sezonami korona gra w dolnej części tabeli. Gdyby Korona miala chociaz jeden sezon jak Jaga stadion mialby komplet na kazdym meczu

Edek - 9 marca 2024, 22:14:48 - *.net.imsmultimedia.eu
No to muszę dwa słowa napisać, bo do tej pory albo bzdury albo mało obiektywne komentarze. Cracovia powinna wygrać mecz conajmniej 2-3 ma bramkami.Korona nie oddała poza zdobytą (przypadkowo) bramką, ŻADNEGO strzału celnego na bramkę Cracovii. Kropka,tyle w kwestii meczu. Osobną kwestią pozostaje osoba Pana trenera Zielińskiego i jego sposobu zarządzania drużyną Cracovii. Cracovia z takim potencjałem piłkarskim powinna być w pierwszej trójce bezdyskusyjnie ! Dlaczego tak nie jest ? Myślę, że czas Pana Jacka z całą sympatią dla niego,juz minął. Amen.

miru ck - 9 marca 2024, 23:32:41 - *.ip.myconnect.pl
W 1 połowie Korona nieporadna i niemiłosiernie słaba. W drugiej ambicja ale nic poza tym. Taktyka na zero. Drewniany Schikavka i bardzo dobry Dziekoński który uratował remis. W tym roku cudu może nie być i mam wrażenie że polecimy.

Hutnik - 10 marca 2024, 9:01:36 - *.warszawa.vectranet.pl
W Koronie są zajęci wyborami. Wynik to sprawa drugorzędna.

Kibic73 - 10 marca 2024, 16:07:33 - *.dynamic.chello.pl
Nie rozumiem, po raz kolejny wykasowano mój komentarz, ani obraźliwy, ani wulgarny, ani naruszający czyje i kogokowielwiek dobre imię. To żenujące i świadczy o cenzurze. Powiem krótko: 1/ Cracovia powinna rozstrzygnąć mecz w 1. połowie, miała ją pod absolutną kontrolą, nie pozwalając, słabej, Koronie na nic. W drugiej kunktatorstwo i lekcewazenie, może zbytnia pewność sprawiły, iż goście stracili trzy punkty. 2/ Korona słaba, przewidywalna, chaotyczna - pierwsza połowa w niczym nie pokazała, że kielczanie walczą o utrzymanie, o 3. punkty. Ciągle "coś tej Koronie przeszkadza": a to sędzia (Stefański zabrał punkt, fakt), a to murawa, a to brak szczęścia, a to indywidualne błędy, a to jakaś niemoc... Jazda na tzw. tyłkach, ambicja, emocje to za mało na ekstraklasowy byt. Cztery zwycięstwa to naprawdę statystycznie bezlitosny argument, że ten zespół potrzebuje zmian. Może z trafionym, mocnym inwestorem i nowym trenerem byłaby jeszcze szansa na uratowanie ekstraklasy dla Kielc? I jeszcze jedno dla tych moderatorów i "mędrców" - oglądam Koronę od 1976 roku (jako dziesięciolatek) aż do dziś i mam, także jako kielczanin, prawo do własnego zdania. Popartego argumentami, nie hejtem. Spierajmy się, dyskutujmy, kłóćmy się, ale bez wulgaryzmów i ataków ad personam. Kielce i Korona mogą łaczyć, ale bez komunałów, uproszczeń i elementów populizmu. Za to z prawem do wyrażania własnej, niczym i nikogo nie obrażającej, opinii.

Kibic_Kiel - 12 marca 2024, 13:52:21 - *.play-internet.pl
W poprzedniej rundziebzdobywalismy bramki po bledach wymuszonych na przeciwnikach naszym presingiem.
Teraz nie ma takiego presingu wiec nie ma jak strzelac.
Z jednej z lepszych defensyw stalismy sie dziurawa obrona...
Roznica taka ze jak nie strzelalismy tak nie strzelamy ale bramki tracimy co mecz pomimo ze broni lepszy bramkarz ktorym zdecydowanie jest Dziekonski.
Co sie dzieje?
Chyba trener nie wstrzelil sie z taktyka (ciezko powiedziec na czym ona dokladnie polega oprocz trgo ze przy atakach angazujemy sie wieksza liczba zawodnikow ktorzy i tak bramek nie zdobywaja a nadziewamy sie na kontry i prokurujemy bledy), bo pilkarzy mamy w zasadzie tych samych.
Mysle ze konczy sie czas trenera Kuzery i mimo ze jest moze swoj chlop(on i tak jest wygrany bo z niczego dostal szanse prowadzic klub w ESA) to Koronie potrzeba doswiadczonego trenera z dobrym warsztatem, atmosfera tez pewnie wieczna nie bedzie bo juz zaczynaja sie medialne "grozby" w kierunku pilkarzy a obcokrajowcy zawina kiece i narra... a my bedziemy ogladac 1 ligowa kopanine.

Bzj - 12 marca 2024, 16:59:44 - *.214.217.52