Chrobry: 1. Damian Węglarz - 13. Jakub Kuzdra (65, 80. Kacper Tabiś), 44. Albert Zarówny, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 23. Szymon Lewkot, 77. Dawid Hanc - 14. Bartosz Biel (64, 9. Mateusz Ozimek), 19. Patryk Mucha (65, 7. Artur Bogusz), 16. Robert Mandrysz, 30. Szymon Bartlewicz (81, 29. Paweł Tupaj) - 11. Mikołaj Lebedyński (74, 10. Adrian Szczutowski).

Stal: 24. Gerard Bieszczad - 2. Patryk Warczak, 26. Łukasz Góra, 91. Paweł Oleksy, 18. Krystian Wachowiak - 41. Karol Łysiak (84, 7. Krzysztof Danielewicz), 31. Sébastien Thill, 33. Adrian Bukowski, 46. Szymon Łyczko, 11. Andreja Prokić (79, 30. Jesús Díaz) - 10. Adler Da Silva.

żółte kartki: Mucha - Wachowiak, Prokić.

1939 - 9 marca 2024, 16:57:52 - *.dynamic.mm.pl
Co z tą Stalą? Weźcie się do roboty, bo spadniecie razem z Resovią.

Karo - 9 marca 2024, 16:57:57 - *.dynamic.chello.pl
Co tam się zadziało?

Ofl - 9 marca 2024, 16:58:47 - *.24.162.119.ipv4.supernova.orange.pl
Cieszy mnie ten wynik. Daje szansę na zwolnienie Zuba. Oglądanie tej drużyny pod jego wodzą to jakieś skaranie boskie.

zielony Ra - 9 marca 2024, 17:00:12 - *.play-internet.pl
zagrałem w 85 m liva na zwycięstwo Chrobrego. co tam się zadziało bo zgłupiałem śledząc buka

fulko - 9 marca 2024, 17:01:40 - *.toya.net.pl
zub i wszystko jasne - najgorszy trener w historii Widzewa - od pierwszej kolejki przepowiadam że drużyna z zubem może tylko spaść niezależnie od składu

44frajery - 9 marca 2024, 17:05:52 - *.191.196.152.ipv4.supernova.orange.pl
i znów kuponik siadł. stal to pewniak!

kc - 9 marca 2024, 17:10:25 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze 9 punktów i ChG utrzymanie pewne.

Fk - 9 marca 2024, 17:10:57 - *.30.16.7.mobile.internet.t-mobile.pl
Nie da się dwóch goli w jednej minucie strzelić. Tak ciężko dopisywać doliczone minuty ?

ChG - 9 marca 2024, 17:11:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do 89 min.flaki z olejem.Potem 3 piękne bramki

B4 - 9 marca 2024, 17:14:59 - *.play-internet.pl
Zub won z miasta.

Mastah - 9 marca 2024, 17:15:43 - *.nwrknj.fios.verizon.net
@Fk, akurat gol na 1:0 i na 1:1 zostały strzelone w tej samej minucie(nie więcej niż 30 sekund pomiędzy). Ale zgadzam się ze powinni podawać doliczone minuty.

Pan Kura - 9 marca 2024, 17:20:20 - *.dynamic.inetia.pl
Karma wraca za mecz na jesień w Rzeszowie gdzie pod koniec meczu kibice Stali wyzywali kontuzjowanego piłkarza Chrobrego od ch..

Kibic Chro - 9 marca 2024, 17:22:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry miód na moje Serce ❤😊👍 dawno takiego meczu w Głogowie nie było! Ważne 3 pkty !

Kibol - 9 marca 2024, 17:26:20 - *.28.129.35
Rewanż za poprzedni mecz stał się faktem.

astriab - 9 marca 2024, 17:28:20 - *.dynamic.inetia.pl
Wygrana rzutem na taśmę i 3 punkty zatarły wrażenie fatalnego meczu w wykonaniu Chrobrego.

mundi - 9 marca 2024, 17:32:52 - *.240.139.6
w Rzeszowie porażka polityki przyjętej przez prezesa Kalisza, niektórzy piłkarze będą zdolni do wejścia dopiero za sezon. Myślę, że trener to widzi ale nic nie może zrobić. Resovia i Stal to cieniutkie drużynki w tym sezonie.

buba - 9 marca 2024, 17:34:28 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
dobrze że Kacper odszedł z Legii,nawet gola strzelił. A klub podrzeszowskich wiosek do spadku.

OLAF - 9 marca 2024, 17:34:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry!👏👍 Brawo 👏👍trenerze Plewnia za dobre dokonane zmiany, nareszcie bańka pękła i 3 pkty Chrobrego!..

do 90minut - 9 marca 2024, 17:37:55 - *.centertel.pl
Nie umiecie napisać dokładniej w której minucue były bramki? Wg. was mam się domyślać czy było najpierw 2-0 czy 1-1? Bo z waszego opisu tego się nie dowiem.

Definity - 9 marca 2024, 17:47:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal i Resovia spadek PEWNE INFO!! po co takie kluby że sztucznymi trybunami w 1 lidze.?!😊

Chrobras - 9 marca 2024, 17:49:19 - *.static.inetia.pl
Do Pan Kura : Nie wiem czy wiesz ale mecz w Rzeszowie też sędziował ten pajac Idzik , który gwizdał dzisiaj w Głogowie . Wtedy Chrobry dostał 8 żółtych kartek i 1 czerwoną gol dla Stali w 14 doliczonej minucie. Dziś już takiego gospodarskiego gwizdania to nie było. Raz się tylko popisał jak w 1 połowie, jak bramkarz Bieszczad po dośrodkowaniu wskoczył na plecy zawodnika Chrobrego i go staranował ale zgubił piłkę , to Idzik przyszedł z pomocą i zagwizdał faul na bramkarzu ... Komentatorzy pytali się nawzajem o co chodzi , co ten sędzia odgwizdał ?

Zajefajnie - 9 marca 2024, 17:55:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje dla Chrobrego I trenera Plewni !👍😊👏 po prostu miał nosa na zmiany !

Analiza he - 9 marca 2024, 18:02:57 - *.play-internet.pl
W zasadzie wspólnie z Zagłębiem Stal jest pewniakiem do spadku. Teraz ciekawe kto dołączy do tej dwójki? Obstawiam Resovie.

Kubik - 9 marca 2024, 18:10:19 - *.play-internet.pl
Za rok derby Rzeszowa w 2 lidze

Dor76 - 9 marca 2024, 18:14:17 - *.146.123.29.mobile.internet.t-mobile.pl
Chrobry jest słaby strasznie gra bez pomysłu Szkoda kibiców że muszą to oglądać no ale widać że na tą ligę wystarczy jak przyjedzie taki Rzeszów...

Gitt - 9 marca 2024, 18:14:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Karma wraca za porażkę w Rzeszowie, brawo Chrobry 👏👍

Korsarz - 9 marca 2024, 18:17:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry 👏kibice Resovii zadowoleni😊

fulko - 9 marca 2024, 18:57:57 - *.toya.net.pl
zub na konferencjach dalej bredzi ze celuje w awans czy już zmienił bajkę na "trudności obiektywne"? Nie oglądam bo mimo ze go w Widzewie od 15 lat nie ma to nadal ciśnienie podnosi nieudacznik

ben 10 - 9 marca 2024, 19:10:05 - *.220.46.224
Zub na konferencji spokojnie stwierdził, że należy przedefiniować cele do osiągnięcia w tym sezonie i trzeba mu przyznać rację.

PM - 9 marca 2024, 20:21:01 - *.146.108.107.mobile.internet.t-mobile.pl
Najpierw Tabiś, potem wyrównał Thill i sam Suavemente strzelił na 2:1 🤣
Gratulacje Chrobry, ewakuujcie się z tego kotła. Zostawiamy tam Polonię, dwa razy Rzeszów oraz TSP (ZS raczej już skreślone)

Do PM - 9 marca 2024, 20:33:04 - *.28.129.35
Mamy oddech ChG na chwilę bo przed nami maraton z czołówką czyli Tych, Wisła, Arka, Miedzianka czyli sama góra i o punkty będzie arcy ciężko chociaż liczę na autobus i 5 punków.

astirab - 9 marca 2024, 20:43:46 - *.dynamic.inetia.pl
Obie drużyny grały fatalnie. Stal miała więcej inicjatywy, ale z wykończeniem lipa. Chrobry tradycyjnie problemy z wyjściem z własnej połowy, więc o czym tu gadać. Przed Chrobrym ostra jazda i jakiekolwiek punkty to będzie sukces przy tej grze, bo obrona też nie jest jakoś szczególnie solidna. Problemy była nawet z prostymi zagraniami, bo za moment była strata piłki. Najlepiej Bougaidis, który skutecznie bronił w polu karnym przy wrzutkach.

Wit - 9 marca 2024, 20:50:30 - *.warszawa.vectranet.pl
Stal - 2 liga. Dajcie jak najszybciej szanse Sławkowi Szelidze, bo z Zubem to już przypieczętowany los.

Rzeszowiak - 9 marca 2024, 21:28:03 - *.255.114.134
Jak tam wizja tv pana prezesa z nikąd? Jak tam akademia i projekt na lata? znowu daliście się nabrać...

OLAF - 9 marca 2024, 22:52:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry 1 połowa lipna gra,a 2 połowa już o wiele lepsza,a przedewszyskim gratulacje dla Budgaidisa za znakomitą obronę 👍👏

RTS - 9 marca 2024, 23:24:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli jednak Zub uparł się spuścić Stal z ligi.

PM - 9 marca 2024, 23:39:01 - *.dynamic.chello.pl
@Do PM to nic. Tychy i Wisła zaraz polecą do dołu, nie mam pojęcia co z Arką. Miedź problemem nie jest, dlatego spokojnie da się z tego minimum 6 wyciągnąć.

Łeee - 10 marca 2024, 0:08:50 - *.play-internet.pl
Czyli Liga mistrzów oddala się od Rzeszowa?

Obiektywny - 10 marca 2024, 6:46:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mało kto widzę dobrze zyczy tu Stali. Ale Stal nie spadnie. Ma kto spaść Polonia Resovia i oczywiście Zs

Vnsh - 10 marca 2024, 10:54:52 - *.204.98.29.mobile.internet.t-mobile.pl
Młody następca Cristiano Ronaldo dał 3 punkty! Pozdrawiam Dawida i jego tatę Bogdana.

OLAF - 10 marca 2024, 11:58:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl