10 marca 2024, 19:50:24 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę dla Juventusu w zremisowanym u siebie 2-2 (0-1) meczu 28. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Atalancie. Dla reprezentanta Polski to trzecie ligowe trafienie w sezonie.

10 marca 2024, 18:00 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 2-2 Atalanta BC
Andrea Cambiaso 66, Arkadiusz Milik 70 - Teun Koopmeiners 35, 75

żółta kartka: Hans Hateboer (Atalanta).

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).
widzów: 39 206.

Milik grał do 76. minuty, kiedy zmienił go Moise Kean. W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny. Juventus jest na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 58 punktów.

Sl - 10 marca 2024, 22:15:43 - *.centertel.pl
Jak jest w Legii piłkarz co normalnie na asfalcie grał i na orliku i innych mały boiskach łąkach tez to jak ma Milik nie być powołany do kadry

Juras - 10 marca 2024, 22:17:48 - *.99.241.32
raz do roku to nawet waz pierdnie ,ale brawo Arek

snmk - 11 marca 2024, 7:20:24 - *.play-internet.pl
Piotr Słowikowski ze Świtu Skowlin to juz dawno powinen grać w kadrze U-21 to co wyrabia w bramce jest niesamowite. 19 meczy tylko 10 straconych bramek, rekord Polski tego sezonu!!!

Tomek - 11 marca 2024, 10:33:39 - *.204.96.209.mobile.internet.t-mobile.pl
Milik nigdy w kadrze narodowej się nie sprawdził. Zieliński przestał grać bo odejdzie do innego klubu, więc Polska nawet z Estonią będzie się męczyła, a z Walią nie ma żadnych szans.

dd - 11 marca 2024, 10:43:12 - *.static.ip.netia.com.pl
Jak kiedyś byłem jego wielkim fanem, to teraz całkiem straciłem jakiekolwiek oczekiwania. Nawet dawne kontuzje nie usprawiedliwiają takiego sportowego zjazdu. Szkoda straszna bo możliwości miał ogromne.

FK - 11 marca 2024, 11:13:44 - *.252.60.112
3 gole w lidze grubo

stary kib - 11 marca 2024, 12:23:53 - *.235.160.200
Mnie sie wydaje a nawet jestem pewien ze oni grają
tylko i wyłącznie dla pieniedzy ,kadra narodowa ,jakies smieszne statystyki itp ? Kogo to ...
To tylko niepoprawnych kibiców interesuje.
Często nie grając ,grzejac ławę ,byc tylko zmiennikiem na ogony wiecej sie zarabia ,i to jest dla tych kopaczy najwaxniejsze.
Wcale im sie nie dziwie .

fino - 11 marca 2024, 13:31:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszy bramka Arka, ale szkoda że Stara Dama jest obecnie w przeciętnej formie. Inter jest chyba już nie do doścignięcia w tym sezonie. Na dodatek bez pucharów europejskich, ciężko się to znosi będąc kibicem Juventusu

a - 11 marca 2024, 18:50:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Też kiedyś byłem jego zwolennikiem, ale cierpliwość ma swoje granice. Koleś z jego potencjałem nie daje reprezentacji nawet połowę tego, co posiada.
Ani w grze ani w statystykach nie widać tego talentu i stażu w wielkich klubach. Zamiast goli i asyst - irytujące PUDŁA (albo podania w ręce bramkarzy). Bez względu na to, czy rywal jest klasowy, czy to pół/amatorzy.

slazak - 11 marca 2024, 21:03:19 - *.dynamic.inetia.pl
Tylko w Serie A Milik ma dość przeciętne osiągnięcia. Typowy wyrobnik, biega, stara się, ale bez błysku i jakości.