12 marca 2024, 22:55:05 - dwieladek
LM: Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla hiszpańskiej Barcelony w wygranym 3-1 (2-1) z włoskim Napoli rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1. Taki rezultat sprawił, że drużyna Polaka awansowała do ćwierćfinału. Dla kapitana reprezentacji Polski to trzecie trafienie w tych rozgrywkach w sezonie.

12 marca 2024, 21:00 - Barcelona (Estadi Olímpic Lluís Companys)
FC Barcelona 3-1 SSC Napoli
Fermín López 15, João Cancelo 17, Robert Lewandowski 83 - Amir Rrahmani 30

żółte kartki: Andreas Christensen, Lamine Yamal Nasraoui - Juan Jesus, Hamed Traoré, Mathías Olivera.

sędziował: Danny Makkelie (Holandia).
widzów: 50 301.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Poza kadrą Napoli pozostali Hubert Idasiak i usunięty z listy zgłoszonych do Ligi Mistrzów Piotr Zieliński.

Do jojo - 12 marca 2024, 23:25:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie mógł trafić na pustaka bo ciebie tam nie było.

Jojo - 12 marca 2024, 23:36:37 - *.centertel.pl
"Do jojo" ważne że ty byłeś i gole "szczelałeś"

Tytus - 12 marca 2024, 23:41:28 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Na prawdę dobry mecz Lewego.
Teraz karne Arsenal - Porto ⭐

a - 12 marca 2024, 23:48:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2024 jak na razie na pewno lepszy dla Lewego, niż mierny poprzedni rok.
Odwrotnie Napoli - po wyczekiwanym dekadami "scudetto" w obecnym sezonie to cień drużyny z poprzedniego.

pyr - 12 marca 2024, 23:59:55 - *.giamping.com
Brawo Lewy, dobrze że strzela przed repra. Pewny awans Barcy

Zenit - 13 marca 2024, 0:50:40 - *.res.spectrum.com
Ty , JOJO' - osle , baranie, prostaku, wiesniaku, STOP- okreslac Roberta L. mianem pustaka-.

Tony - 13 marca 2024, 1:40:17 - *.dhcp.bhn.net
Barca gra padake , wogole nie ma pomocy i komu zagrac na Roberta,graja bez pomyslu na gre , Xavi out !!!

Zoff - 13 marca 2024, 5:23:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Inter z włoskich klubów pozostaje w LM bida

Obiektywni - 13 marca 2024, 6:27:30 - *.dynamic.inetia.pl
Noooo strzelił w LM bramkę czyli zrobił coś z czym np. Milik zarabiający kosmiczne pieniądze ma problem ... przystawił nogę z 3 metrów przed linią bramki, na szczęście nie wywrócił się przez piłkę , bo niewiele brakowało ...

jam - 13 marca 2024, 10:43:12 - *.225.206.162 (*.134.180.89)
on tak specjalnie ułożył ciało, żeby na pewno trafić - profesjonalista.

kapjan - 13 marca 2024, 10:48:54 - *.g-net.pl
Do jojo, żeby strzelić na pustaka to też trzeba umieć się tam znaleźć.

kapjan - 13 marca 2024, 10:50:55 - *.g-net.pl

PABLO - 13 marca 2024, 10:54:36 - *.28.244.231
na pusta bramke.

Rafix - 13 marca 2024, 12:17:27 - *.dynamic.mm.pl
Widzę po każdym golu Lewego, że na pustaka, że z karnego, że z bliska. Napastnika się rozlicza za styl czy za liczby?

vb - 13 marca 2024, 20:15:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za liczby to się rozlicza w matematyce.

xc - 13 marca 2024, 20:18:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak gra właśnie Lewandowski. Żeby strzelał, a to najlepiej umie, inni zawodnicy muszą na to pracować. Być kreatorami i po prostu dobrymi piłkarzami. W reprezentacji Polski takich nie ma. Lewandowski sam nic nie zrobi.

50% - 14 marca 2024, 9:03:33 - *.centertel.pl
Jak pan Szymon Marciniak posędziuje mecz Barcelony to jest szansa,że Polak nie będzie poniewierany jak jedyny światowego levelu w reprezentacji i RL9 może awansować do strefy "medalowej" rozgrywek UEFA . Bez tego tylko Arsenal, Borussia i Atletico są w zasięgu przy losowaniu . Jakby bramkarz bronił karne jak Bułka to po dogrywce i PSG do przejścia , a tak prawdopodobieństwo mniej miż pół na pół