Wisła: 1. Paweł Łakota - 31. Jan Flak (46, 17. Danian Pawłas), 18. Łukasz Wiech, 74. Przemysław Skałecki, 3. Radosław Seweryś - 16. Janusz Nojszewski (75, 26. Damian Kołtański), 99. Karol Noiszewski (61, 8. Kamil Kumoch), 7. Krystian Puton, 55. Manuel Ponce García (46, 34. Maciej Bortniczuk), 91. Mateusz Klichowicz (80, 11. Kamil Kargulewicz) - 9. Piotr Giel.

Sandecja: 91. Martin Polaček - 17. Tomasz Nawotka, 23. Piotr Kowalik, 8. Mateusz Bartków, 24. Kamil Słaby, 77. Patryk Bryła - 97. Wiktor Kamiński (78, 92. Arkadiusz Orzeł), 28. Bruno Żołądź, 9. Denis Potoma (78, 19. Tomasz Kołbon), 10. Radosław Gołębiowski (78, 20. Mikołaj Kwietniewski) - 7. Rafał Wolsztyński (78, 99. Jakub Wilczyński).

żółte kartki: Klichowicz, Seweryś, Wiech, Kargulewicz - Orzeł.

3 liga - 15 marca 2024, 21:54:58 - *.6.152.109.ipv4.supernova.orange.pl

wtsk - 15 marca 2024, 21:55:58 - *.dip0.t-ipconnect.de
Puławy autostrada do III ligi.
Sponsor przykręcił kurek z pieniędzmi, nie ma sianka nie ma granka.

referee - 15 marca 2024, 21:55:58 - *.43.6.44
Sandecja wyglądała piłkarsko lepiej, ale wynik wypaczył sędzia. Gol na 0-1 po faulu na obrońcy Puławy, gdzie arbiter dyktuje rzut karny. W końcówce ewidentny faul w obrębie pola karnego, sędzia odgwizduje rzut wolny na 16 metrze... Nie mają sędziowie dobrej passy ostatnio w naszym kraju. Szkoda tylko, że cierpią przez to piłkarze i kibice.

Olaf - 15 marca 2024, 22:03:45 - *.146.110.150.mobile.internet.t-mobile.pl
Wisła przegrała na własne życzenie

Mietek - 15 marca 2024, 22:20:13 - *.134.160.3
Podnóżki legii w 3 lidze ,tam gdzie powinni być.

1938 - 15 marca 2024, 22:27:52 - *.191.184.66.ipv4.supernova.orange.pl
Bruno wracaj do Stalówki!

lala - 15 marca 2024, 22:40:57 - *.28.41.35
Bruno, syn koryntu to juz sie nie nadaje na pilke nozna

Obserwator - 15 marca 2024, 22:43:31 - *.220.65.99
3 punkty w 4 meczach, gra coraz gorszą. Trener do zmiany.

Skarpa - 15 marca 2024, 23:08:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widziałem tego bramkarza z Puław w poprzedniej kolejce na Hutniku. On nie potrafi złapać piłki. Wszystko wypluwa przed siebie.

Molin - 15 marca 2024, 23:23:06 - *.82.194.1
Miesiąc temu pisałem że obecnym trenerem to możemy....skórą sobie poruszać 😁😁😁😁

Grazot. - 15 marca 2024, 23:45:52 - *.centertel.pl
Nie ma Paluchowskiego bramkarz koszmarne błędy popełnia nie pewne interwencję tak jest

Leroy - 15 marca 2024, 23:51:41 - *.216.35.232
Molin czy przewidziałeś pomysł na grę Pana Mikołaja? ;)

dddd - 15 marca 2024, 23:52:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl