16 marca 2024, 20:33:02 - gabrielba
Gol Adama Buksy

Adam Buksa strzelił bramkę dla Antalyasporu w wygranym 2-1 (2-0) wyjazdowym meczu 30. kolejki tureckiej ekstraklasy z Beşiktaşem. 27-letni reprezentant Polski zdobył w tym sezonie już 13 ligowych goli.

16 marca 2024, 18:30 - Stambuł (Tüpraş Stadyumu)
Beşiktaş JK 1-2 Antalyaspor Kulübü
Ernest Muçi 46 - Bünyamin Balcı 5, Adam Buksa 38 (k)

żółte kartki: Gedson Fernandes, Joe Worrall - Ramzi Safouri, Adam Buksa, Erdoğan Yeşilyurt.

sędziował: Burak Pakkan (Ankara).

W 90. minucie Milot Rashica (Beşiktaş) nie wykorzystał rzutu karnego (nieprawidłowe wykonanie).

W zespole gości cały mecz rozegrali Buksa i Jakub Kałuziński. W drużynie gospodarzy pełne spotkanie zanotował Ernest Muçi (kiedyś Legia Warszawa). Trenerem Beşiktaşu jest były selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos.

Antalyaspor jest na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 41 punktów.

## - 16 marca 2024, 20:35:10 - *.dynamic.inetia.pl
Co tam się odwaliło z tym karnym w końcówce?

Makabra - 16 marca 2024, 21:47:13 - *.play-internet.pl
Ale Buksa pchają redajorzy jak i Bereszynskiego, wiadome o kogo cama.Szok Jutro chlop w studiu , a on powie ze w szoku.Zasluzylem bo jestem lepszy od Milika.

omG - 16 marca 2024, 21:47:40 - *.dip0.t-ipconnect.de
Trenerem Beşiktaşu jest były selekcjoner reprezentacji Filipen Santusz.

Xia - 16 marca 2024, 22:12:58 - *.play-internet.pl
W przypadku Muciego chyba bardziej adekwatne byłoby "wcześniej Legia Warszawa" zamiast "kiedyś". Przecież on był w Legii jeszcze w lutym

Woo-Cash - 16 marca 2024, 22:13:00 - *.205.192.38.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
@##: Wygląda na to, że lewą stopą zatrzymał przed piłką i po kopnięciu prawą stopą piłka odbiła się od tej lewej stopy, czyli dwa dotknięcia.
476318254
od 1:10

Do Top - 17 marca 2024, 8:35:56 - *.204.108.177.mobile.internet.t-mobile.pl
Milik to nawet w dziesiątce się nie mieści. Kownacki już pół roku nie strzelił gola. Widać że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz.

Lol - 17 marca 2024, 8:54:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Probierz że nie powołał pan Kaluzinskiego a Romanczuka to kwintesencja polskiej piłki

obserwator - 17 marca 2024, 9:20:01 - *.itvmedia.pl
Gdzie z tym Piątkiem do reprezentacji? Z całym szacunkiem ale on Milikowi może buty czyścić. 2 dobre rundy w życiu i jedzie tak od lat na tej opinii (Milik też oczywiście nie do pierwszego składu, ale z ławy mógłby wchodzić). Gdzie jakiś podrzędny klub ze średniej ligi do top klubu i mocnej ligi?
To samo Romańczuk - Żurkowski. Gość 32 lata ze słabiutkiej ligi dostaje powołanie kosztem gościa z mocnej ligi, który przeszedł do historii polskiej piłki?

Zes - 17 marca 2024, 10:25:11 - *.hsd1.il.comcast.net
Adaś wracaj do Stanów! Tu ciebie kochamy!

trener - 17 marca 2024, 17:27:13 - *.dip0.t-ipconnect.de
ten wasz Milik to sie nadaje do pchania karuzeli po sezonie a nie do reprezentacji. Jego czas w kadrze skonczyl sie 7-8 lat temu , dalej to byl ciagniety za uszu przez kolejnych trenerow ale i tak nic mu to nie pomoglo i dobrze,ze Probierz go w koncu odstawil bo sa lepsi od niego. Na szczescie bycie rezerwowym w takim sobie ostatnio Juventusie i strzelenie bramki raz na 20 kolejek nie mialo znaczenia przy powolaniach.

Prawder - 17 marca 2024, 21:07:27 - *.play-internet.pl