17 marca 2024, 12:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Cezary Demianiuk 61 (k), Damian Nowak 71, 78 - Daniel Ściślak 6, Kamil Wojtyra 26, 31

Pogoń: 1. Jakub Burek - 21. Titas Milašius, 4. Przemysław Misiak, 14. Dawid Burka, 31. Ernest Dzięcioł, 18. Piotr Pyrdoł - 7. Damian Szuprytowski, 16. Jakub Sinior (46, 11. Mateusz Majewski), 55. Meik Karwot - 91. Tomasz Walczak (46, 9. Damian Nowak), 56. Cezary Demianiuk.

Polonia: 1. Karol Szymkowiak - 2. Michał Szmigiel, 22. Michał Bedronka, 4. Maksymilian Cichocki, 28. Bartosz Farbiszewski, 5. Patryk Romanowski - 10. Filip Żagiel (62, 17. Sebastian Steblecki), 6. Daniel Ściślak (65, 15. Dawid Krzemień), 18. Tomasz Gajda, 7. Lucjan Zieliński (62, 11. Konrad Andrzejczak) - 9. Kamil Wojtyra (77, 19. Dawid Wolny).

żółte kartki: Karwot, Szuprytowski, Nowak - Bedronka, Szmigiel, Zieliński, Cichocki, Andrzejczak.

sędziował: Damian Krumplewski (Olsztyn).
widzów: 1013.

obserwator - 17 marca 2024, 13:54:57 - *.dynamic.mm.pl
Trener Polonii zdjął z boiska 4 najlepszych zawodników pierwszej połowy od 0:3 do 3:3.

ferdek - 17 marca 2024, 14:01:42 - *.27.130.60.ipv4.supernova.orange.pl
ten sędzia podobnie pociągnął w siedlcach pogoń leżącą na łopatkach w 10 kolejce w meczu z kotwicą tj. rzut karny( dwie min. przed końcem meczu było 1-3 a końcowy wynik również 3-3 czy to przypadek? wątpię....

Mkp - 17 marca 2024, 14:08:59 - *.146.95.15.mobile.internet.t-mobile.pl
Pogoń frajerzy w 1 połowie, Polonia frajerzy w 2 połowie.

F3 - 17 marca 2024, 14:36:25 - *.siedlce.domtel.com.pl
Pierwsza połowa poziom B klasa (poza Milasiusem i Demianiukiem żenada) druga-liga mistrzów, powinniśmy to spokojnie wygrać patrząc na to że była poprzeczka, sam na sam i ogólnie pełna dominacja ale patrząc na okoliczności to ten remis jest bezcenny

Bety - 17 marca 2024, 15:11:13 - *.centertel.pl
Ustawka

Dzidowiec - 17 marca 2024, 16:03:20 - *.play-internet.pl
Ile Polonia wyżebrala biletów dla swoich kibiców? Bo u siebie nie wpuszcza kibiców gosci mino ze ma takowy sektor bo tego wymaga licencja. Ale na wyjazdach zebrze o bilety dla swoich.

Oberschlie - 17 marca 2024, 16:16:00 - *.ptr.icomera.net
Polonia co te zmiany jak wygrywajom Hallo Trainer, chyba ze chce nie wygrac.
Beuthen 1 Liga za 2 lata Extraklasse,
Pozdrowienia CHORZOW , BEUTHEN = OBERSCHLIESIEN.

kapiszon - 17 marca 2024, 16:27:32 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Fajna ta Polonia taka nie za mocna .

F3 - 17 marca 2024, 17:06:15 - *.siedlce.domtel.com.pl
Dzidowiec Polonia dziś w 2 autokary + fury, grubo ponad setka gości i przyzwoity doping

hmm - 17 marca 2024, 17:25:58 - *.unknown.vectranet.pl
Kaj tam Polonia, krolowa Slaska?? Utrzymanie coraz blizej...

K2 - 17 marca 2024, 17:43:07 - *.play-internet.pl
Wreszcie Nowak wrócił

Fan Pogoni - 17 marca 2024, 18:50:32 - *.186.17.216
Ma ktoś informacje na temat Lewandowskiego? Ile moze potrwać jego absencja bo obrona bez niego zachowuje się jak dzieci we mgle.I mam nadzieję że Nowak wskoczy do pierwszego składu kosztem Walczaka.

Przemek - 17 marca 2024, 19:54:45 - *.ejedrzejow.pl
Nie za mały ten stadion Polonia Bytom buduje, jak na taki zasłużony klub w wieloma kibicami? Pojemność docelowa 2 220.

Arnold - 17 marca 2024, 20:01:09 - *.146.122.11.mobile.internet.t-mobile.pl
Ale Polonia prowadząc trójkę do zera dała sobie wbić tyle bramek przecież te Siedlicze były do pokonania

Bytomianin - 17 marca 2024, 20:03:02 - *.dip0.t-ipconnect.de
W nastepnym meczu musimy wygrac tylko Polonia Bytom Pozdrowienia

F3 - 17 marca 2024, 21:29:06 - *.siedlce.domtel.com.pl
Co ty chłopie gadasz, z całym szacunkiem bo nic do was nie mam ale w drugiej połowie byliście dla Pogoni jedynie statystami i to że nie wpakowaliśmy na 4/5:3 to dla was cud aczkolwiek trzeba przyznać że w 1 połowie było dokładnie odwrotnie

Dzidowiec - 17 marca 2024, 21:52:16 - *.play-internet.pl
To dlaczego nie wpuszczacie nawet tych 60 kibiców na ten sektorek?
Nikt by nie mial pretensji ze tylko tyle bo taka jest jego pojemność.
A tak to bardzo źle wygląda.
Ten jeden raz co weszło na wasze sektory 40 kibiców Hutnika niczego nie zmienia. Wstyd

BytomskiMe - 17 marca 2024, 22:35:32 - *.135.228.149
Panowie, tak nie można grać!!!! Drugi mecz i taka nieporadność. Czy to było ustawione?

Franc - 18 marca 2024, 0:58:31 - *.siedlce.domtel.com.pl
Mam nadzieję że Nowak w tym meczu pokazał trenerowi kto powinien grać w napadzie od pierwszych minut.
Nawet nasz samuraj zagral w drugiej połowie dobry mecz.Lewy na boisko i bęfzie git.

Rts - 18 marca 2024, 15:23:45 - *.centertel.pl
Gdzie tam siedlcoki jeżdżą na wyjazdy, chyba na Widzew...

F3 - 18 marca 2024, 22:17:23 - *.play-internet.pl
Po pierwsze siedlczanie buraku niewychowany a po drugie zobacz sobie ilu nas było w Kaliszu chociażby