21 marca 2024, 18:54:48 - LukaszR
eMŚ: Ali Gholizadeh zagrał w reprezentacji Iranu

Ali Gholizadeh z Lecha Poznań zagrał w reprezentacji Iranu w wygranym 5-0 (2-0) meczu 3. kolejki grupy E drugiej rundy eliminacji mistrzostw świata w strefie azjatyckiej z Turkmenistanem. 28-letni pomocnik, który zaliczył asystę przy drugim golu swojego zespołu, grał do 72. minuty, kiedy zmienił go Mehdi Ghayedi.

21 marca 2024, 17:00 - Teheran (Azadi Stadium)
Iran 5-0 Turkmenistan
Hossein Kanaani 10, 48, Sardar Azmoun 13, Mohammad Mohebi 56, Omid Noorafkan 90

żółta kartka: Saman Fallah (Iran).

sędziował: Yūsuke Araki (Japonia).

W drugim dzisiejszym spotkaniu grupy E Hongkong przegrał 0-2 (0-0) z Uzbekistanem.