21 marca 2024, 19:24:43 - LukaszL
eMME: Izrael 1-2 Polska

Prowadzona przez Adama Majewskiego młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała 2-1 (0-1) z Izraelem w rozegranym w Niemczech meczu grupy D eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy.

21 marca 2024, 17:30 - Jena (Ernst-Abbe-Sportfeld)
Izrael 1-2 Polska
Adi Yona 5 - Maksymilian Pingot 57, Kajetan Szmyt 89

Izrael: 18. Niv Eliasi - 3. Roey Elimelech, 2. Ilay Feingold, 5. Noam Melamud, 19. Jonathan Mulder - 15. Roy Nawi (66, 14. Ran Binyamin), 6. Ayano Farada (84, 17. Basam Zaarura), 11. Suf Podgoreanu - 20. Elad Madmon (84, 21. Stav Nahmani), 8. Adi Yona (73, 9. Idan Toklomati), 13. Mohamad Abu Rumi (73, 10. Amir Ganah).

Polska: 1. Kacper Tobiasz - 17. Arkadiusz Pyrka, 14. Miłosz Matysik (46, 5. Maksymilian Pingot), 2. Ariel Mosór, 4. Łukasz Bejger - 8. Kacper Kozłowski (66, 11. Michał Rakoczy), 6. Mateusz Łęgowski (46, 7. Kajetan Szmyt), 18. Jakub Kałuziński, 10. Filip Marchwiński (84, 21. Tomasz Pieńko), 13. Jakub Kamiński (78, 19. Cezary Polak) - 9. Filip Szymczak.

żółte kartki: Elimelech - Matysik, Marchwiński.

py - 21 marca 2024, 19:25:46 - *.centertel.pl
Brawo Polacy, brawo zawodnicy poznańskich klubów. Gol Pingota wypożyczonego z Lecha, gol Szmyta. Szymczak asysta plus wypracowana pierwsza bramka. Dobry mecz Marchwinskiego. Szkoda że Tobiasz puścił gola w pierwszej akcji meczu i trzeba było gonić wynik.

sto - 21 marca 2024, 19:25:54 - *.mbb.telenor.dk
ładnie to zrobił Szmyt

eltost - 21 marca 2024, 19:26:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najsłabszy mecz w tych eliminacjach. Pierwsza połowa przespana, bez zaangażowania. Gdyby zagrali od początku tak jak w ostatnich 30 minut to mecz byłby rozstrzygnięty w I połowie. Więcej życia i ambicji następnym razem.

fred - 21 marca 2024, 19:26:36 - *.dynamic.chello.pl
trafne zmiany

cool - 21 marca 2024, 19:27:27 - *.dynamic.inetia.pl
Po tej akcji może Warcie uda sie sprzedać Szmyta w letnim okienku

janek - 21 marca 2024, 19:28:51 - *.play-internet.pl
Gratulacje! Może w końcu uda się awansować na turniej.
P.S. Brakowało tylko sędziego z Austrii. Pozdro dla kumatych.

Pozen - 21 marca 2024, 19:30:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mateuszku a ty wiecznie musisz się chwalić i dopisywać poznańskich klubów.Pingot gra w Mielcu a nie w amice i co z tego,że jest wypożyczony.A szmyt grzeje ławe w warcie Grodzisk która i tak spadnie.

Posen - 21 marca 2024, 19:32:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szymczak i Marchewa są tak słabi w młodzieżówce,że wogóle nie powinni w niej grać no tylko osłabiają nasz zespół.Brawo Kacper Tobiasz w bramce.

Zoff - 21 marca 2024, 19:33:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza połowa bardzo słaba, jakby brakowało zaangażowania. Trener Majewski trafił ze zmianami na szczęście. Mnie na przykład dziwi dlaczego nie gra Urbański i Szmyt w podstawowym składzie

Toster - 21 marca 2024, 19:33:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
wymeczony remis, z izrachmanem, sciagajcie dalej szrot do 1 ligi tzw. ekstraligi.

Normalny - 21 marca 2024, 19:56:34 - *.105.164.27
@posen Tobiasz to pośmiewisko i ligi i jak widać reprezentacji. Szmyt gra cały czas w Warcie i piłkarze Lecha robią różnice i wiem że boli.

Resoviak - 21 marca 2024, 19:57:03 - *.play-internet.pl
Wolna Palestyna!

uhahany - 21 marca 2024, 20:11:53 - *.8.144.113.ipv4.supernova.orange.pl
Typowy Kacper Ręcznik Tobiasz z FC CWKS Azja Tuchejbajowice Małe...

dario - 21 marca 2024, 20:21:12 - *.147.0.49.mobile.internet.t-mobile.pl
Polacy pobili Izraelczyków na terenie państwa niemieckiego. Jutro ADL i GW będą rozgrzane do czerwoności ;-)

Osa - 21 marca 2024, 20:22:21 - *.centertel.pl
Może i Tobiasz ręcznik ale to jak zapobiegł bramce przy stanie 1:1 sam na sam w 85 min po żenującym błędzie Bejgera to już była klasa.
Inna sprawa że wielkie gwiazdeczki Kamiński i Kozłowski nic nie grały i jak zeszli tak na prawdę udało się mecz wygrać. Proponuję ich już na ławę może się ogarną...

Tomek - 21 marca 2024, 21:34:22 - *.204.109.210.mobile.internet.t-mobile.pl
Tobiasz pokazał jęzor???

sedzialigo - 21 marca 2024, 21:49:38 - *.184.190.176.ipv4.supernova.orange.pl
Ale miał nosa Majewski. Szmyt super zmiana, Polak bardzo aktywny jak na 2 ligowca to fajne wejscie. Pingot z bramką. Cała trojka powinna rozpoczac z Bulgaria w podstawie. Brawo Polska!

Malec - 21 marca 2024, 21:58:59 - *.play-internet.pl
Szacunek dla Majesia że wyciągnął chłopa z drugiej ligi i dał radę.

Ikk - 22 marca 2024, 10:19:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ile czasu na farmazonie będzie jechał Mosor. Przeciesz on od dawna jest bez formy

Pan Nikt - 22 marca 2024, 11:04:48 - *.dynamic.inetia.pl
Przegrać z państwem położonym w Palestynie to byloby wstyd...

Pan Nikt - 22 marca 2024, 11:06:58 - *.dynamic.inetia.pl
Przegrać z państwem położonym w Palestynie to byloby wstyd... ps. a ten bład Bejgera to nie była tymczasem celowa akcja patrząc po nazwisku