21 marca 2024, 22:44:33 - kamil_
Baraże eME: Adnan Kovačević zagrał w reprezentacji Bośni i Hercegowiny

Adnan Kovačević (Raków Częstochowa) wystąpił w reprezentacji Bośni i Hercegowiny w przegranym 1-2 (0-0) półfinałowym spotkaniu ścieżki B baraży o awans do mistrzostw Europy z Ukrainą. 30-letni obrońca wszedł na boisko w 82. minucie, gdy opuścił je Anel Ahmedhodžić.

21 marca 2024, 20:45 - Zenica (Stadion Bilino Polje)
Bośnia i Hercegowina 1-2 Ukraina
Mykoła Matwijenko 57 (s) - Roman Jaremczuk 85, Artem Dowbyk 88

żółte kartki: Sead Kolašinac, Jusuf Gazibegović, Anel Ahmedhodžić, Adnan Kovačević - Mykoła Matwijenko, Juchym Konopla, Roman Jaremczuk, Andrij Łunin.

sędziował: Felix Zwayer (Niemcy).
widzów: 10 992.

W finale ścieżki B Ukraina zagra 26 marca o 20:45 z Islandią we Wrocławiu.

eliminacje do Mistrzostw Europy Niemcy 2024

Dzarek - 21 marca 2024, 22:49:10 - *.161.225.113 (*.220.74.7)
Dobry występ. Wszedł 8 minut przed końcem jak prowadzili 1-0, dostał żółtą kartkę, a jego drużyna przegrałą 1-2.

m. - 21 marca 2024, 23:02:43 - *.internetia.net.pl
Mocno frajerska porażka Bośni, Ukraina woziła się cały mecz, nic nie grali, a i tak Bośnia sama się wykoleiła.

wichura - 22 marca 2024, 9:19:53 - *.146.96.226.mobile.internet.t-mobile.pl
Szlag! Nie mogli dowieźć tego do końca?

obserwator - 22 marca 2024, 13:14:58 - *.49.86.61.ipv4.supernova.orange.pl
Gratki dla Ukrainy

Przemek - 22 marca 2024, 13:54:46 - *.ejedrzejow.pl
Bośnia mogła się lepiej postarać. Przez nich Wrocław znowu stanie się centrum sportowym Ukraińców. Tysiące młodych zdrowych chłopów zamiast na froncie, będzie na stadionie, a potem znowu pójdą do jakiejś jadłodajni i będą rzucać bułkami, bo im nie smakuje.
A co do innych meczów, to fajnie że odpadł wiadomo który kraj, który powinien być wykluczony tak jak Rosja i Białoruś, za to, że prowadzi systemowe ludobójstwo.
Na szczęście wycofano się z tego pomysły IFAB o wprowadzeniu do piłki nożnej niebieskiej kartki. Teraz za to proponuje się nową definicję spalonego. Żeby był spalony, to atakujący będzie musiał być całym ciałem za tym broniącym.