23 marca 2024, 23:06:38 - LukaszR
Mistrzostwa WAFF U-23: Louis D'Arrigo zagrał w reprezentacji Australii

Louis D'Arrigo z Lechii Gdańsk zagrał w reprezentacji Australii do lat 23 w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu półfinałowym rozgrywanych w Arabii Saudyjskiej mistrzostw Azji Zachodniej U-23 przeciwko Egiptowi. W rzutach karnych lepsi okazali się Australijczycy i awansowali do finału.

23 marca 2024, 21:00 - Al-Hufuf (Prince Abdullah bin Jalawi Stadium)
Australia 1-1 k. 2-1 Egipt
Garang Kuol 15 (k) - Mohamed Mahmoud 22

karne: (0-0 Jordan Courtney-Perkins - obroniony), (0-0 Ibrahim Mohamed - nad bramką), (0-0 Paul Okon - obok bramki), (0-0 Osama Abdelhady - obroniony), 1-0 Jake Girdwood-Reich, 1-1 Karim Mahmoud, (1-1 Nishan Velupillay - obroniony), (1-1 Omer El Saei - obroniony), 2-1 Lachlan Brook, (2-1 Ahmed Gadelhaq - nad bramką)

żółte kartki: Alexandar Popovic - Mahmoud Roweidy.

sędziował: Baraa Abu Aisha (Palestyna).

D'Arrigo grał do przerwy, kiedy zmienił go Jordi Valadon. Cały mecz w reprezentacji Australii rozegrał Jordan Courtney-Perkins (w przeszłości Raków Częstochowa i Warta Poznań).

W finale Australia zmierzy się z Koreą Południową.

She - 24 marca 2024, 0:11:53 - *.play-internet.pl
Poziom wykonywania karnych równie wysoki jak sens tych rozgrywek.

ron - 24 marca 2024, 8:21:15 - *.dynamic.chello.pl
Poziom karnych jak w starych Championship Managerach. Zresztą coś jest na rzeczy, skoro jednego z karnych strzelał Paul Okon.

IlHunteroP - 24 marca 2024, 10:08:59 - *.130.246.94.ip4.artcom.pl
Szacun, że informujecie o rozgrywkach, których wyników nawet nie we Flashscorze xD

znawca - 24 marca 2024, 18:16:01 - *.icpnet.pl
abstrahujac od tego ze Australia gra w strefie azjatyckiej to i tak ciekawe w jaki sposob ich zaklasyfikowano do Azji Zachodniej :D

Ziggy - 25 marca 2024, 16:11:18 - *.home.aster.pl