2 kwietnia 2024, 12:52:50 - gabrielba
1/2 finału Fortuna Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski, które zostaną rozegrane 3 kwietnia.

3 kwietnia (środa):

Wisła Kraków - Piast Gliwice, godz. 17:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

źródło: własne / PZPN

Osowa - 2 kwietnia 2024, 13:14:40 - *.233.25.82
Damian Kos psuedonim "wiślak" nie sędziuje ???

PM - 2 kwietnia 2024, 13:15:09 - *.dynamic.chello.pl
Oby to był finał Pogoń-Piast. Jadze wystarczy autostrada do mistrzostwa Polski, Portowcy grają y siebie, a Piast ma skład na Narodowy, nie to co krakusy, Rodado kontuzjowany.

Widzewiak - 2 kwietnia 2024, 13:19:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Finał dla Piasta po kontrowersyjnym golu w minucie 90 +15

Lato - 2 kwietnia 2024, 13:19:49 - *.204.0.242.mobile.internet.t-mobile.pl
Misiu jedziesz?

Hogi 2 Pro - 2 kwietnia 2024, 13:23:27 - *.ue.katowice.pl (*.18.0.6)
Jo jada do Krakowa! Yno Piast

Gorgon - 2 kwietnia 2024, 13:35:13 - *.dynamic.chello.pl
Osowa --- ponoć będzie pierwszym var. W Szczecinie 🇦🇹🇦🇹🇦
481;

ADHOC - 2 kwietnia 2024, 13:43:09 - *.dynamic.chello.pl
Oby ta wstrętna pogoń nie awansowała! Niech nadal mają 0 tituli przegrywy hahah beka z nich na całą Polske!

ZabrzePG - 2 kwietnia 2024, 14:28:54 - *.help
Ta irytacja w piątek rano nabrała konkretnego wymiaru. Jak dowiedziała się gazeta piłkarze zabrzańskiego klubu zastrajkowali! Czegoś takiego w lidze nie było od dawna. Na 11:00 Górnik miał zaplanowany trening, ale w ramach protestu piłkarze nie wyszli na murawę!

gaga - 2 kwietnia 2024, 14:52:15 - *.static.chello.pl
Co do Pucharu to mecz Pogoń Jagiellonia to taki przedwczesny finał. Od strony kibicowskiej to finał Pogoń - Wisła. Od strony spokoju to Pogoń - Piast a od strony piłki to Pogoń - Jagiellonia ale to niestety nie jest możliwe.

Cz-wa - 2 kwietnia 2024, 15:08:02 - *.146.235.214.mobile.internet.t-mobile.pl
Najlepszym rozwiązaniem byłby Puchar dla Jagi i mistrzostwo dla Rakowa. No ale zobaczymy, jak będzie.

(L)16MP - 2 kwietnia 2024, 15:14:25 - *.70.226.56
Najlepszym rozwiązaniem byłby Puchar dla Piasta i mistrzostwo dla Legii. I tak będzie.

Zabrze PG - 2 kwietnia 2024, 15:36:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisełko nie gniewaj się ale musimy z wami wygrać bo jedziemy po odbiór PP na Narodowy w 20 tysi osób.Wam za to życzymy powrotu do ekstraklasy.Już na najbliższą Niedziele do Łodzi na mecz z Widzewem zapisanej jest dumy Gliwic i Zabrza czyli Piastoli 4 tysiące osób.

Janusz syt - 3 kwietnia 2024, 9:16:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe ile sędzia przedłuży mecz Wiśle Kraków żeby zdobyła ratująca bramkę i na siłę weszła do finału...

xxx - 3 kwietnia 2024, 9:29:31 - *.zicom.pl
Beda jaja jak z Kosem , franek to jego przyjaciel.

witold - 3 kwietnia 2024, 13:41:46 - *.160.217.8
Wisła - Piast i Pogoń - Jagiellonia. Szykują się piłkarskie emocje. PUCHAR POLSKI!

Tabaluga - 3 kwietnia 2024, 15:22:14 - *.range86-140.btcentralplus.com
Wisla ma dobry sztab medyczny specjalisci wysokiej klasy w tamty roku wyleczyli Fernandezowi zerwane wiazadla i po tygodniu od urazu pojawil sie na boisku teraz tez pewnie wylecza Rodado na polfinal hehe w tym klubie takie cyrki sie odwala ze to juz przestalo byc smieszne placenie zawodnikom pod stolem przechodzi bezkarnie ciekawe skad kase biora moze przejeli biznesy po shaksach bo innego wyjscia nie widze.