Fortuna I liga: Arka 2-1 Chrobry

5 kwietnia 2024, 20:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 2-1 Chrobry Głogów
Alassane Sidibé 34, Przemysław Stolc 64 - Robert Mandrysz 78

Arka: 95. Paweł Lenarcik - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 4. Martin Dobrotka, 94. Dawid Gojny - 21. Kacper Skóra (90, 39. Kasjan Lipkowski), 55. Janusz Gol, 6. Sebastian Milewski (78, 11. Hubert Adamczyk), 8. Alassane Sidibé (84, 20. Michał Borecki), 7. Olaf Kobacki (79, 9. Tornike Gaprindaszwili) - 10. Karol Czubak.

Chrobry: 1. Damian Węglarz - 13. Jakub Kuzdra (52, 80. Kacper Tabiś), 44. Albert Zarówny, 5. Mavroudís Bougaḯdis, 23. Szymon Lewkot, 77. Dawid Hanc - 9. Mateusz Ozimek (68, 14. Bartosz Biel), 19. Patryk Mucha (75, 7. Artur Bogusz), 16. Robert Mandrysz, 30. Szymon Bartlewicz (68, 29. Paweł Tupaj) - 11. Mikołaj Lebedyński (68, 10. Adrian Szczutowski).

żółte kartki: Gojny - Mandrysz, Ozimek, Tabiś.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 5527.

Hencio - 5 kwietnia 2024, 22:29:02 - *.30.12.27.mobile.internet.t-mobile.pl
Chrobry żenada antyfutbol

Piastow S - 5 kwietnia 2024, 22:29:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Albert dlaczego nie Strzeliłes bramka 2:2 ?!!

Wieczny - 5 kwietnia 2024, 22:29:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibiców z Głogowa dużo???

Odyn - 5 kwietnia 2024, 22:35:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry zawalił bramkę na 2:1 dla Arki !! obrona dała Dupy że hej !! teraz ciężki mecz z Miedzia !..

oli - 5 kwietnia 2024, 22:36:47 - *.play-internet.pl
Gratulacje dla Arki. Były piłkarz Chrobrego Stolc pogrążył swój były zespół. Szkoda, ze Zarówny nie trafił, byłoby bajkowo. Dla mnie Albert powinien grać w pomocy, w obronie zbyt często zdarzają się błędy, a ma potencjał na grę z przodu.

Zico. - 5 kwietnia 2024, 22:45:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
# Oli.Ty Arce Gratulujesz? Matole !

zdziwiony - 5 kwietnia 2024, 22:58:47 - *.dynamic.inetia.pl
@Zico To jest sport i jako np kibic Arki gratuluje Chrobremu walki i postawy na boisku, że się nie położyli.

oli - 5 kwietnia 2024, 23:01:39 - *.play-internet.pl
do Zico
Gratuluję, bo była lepsza, bo wygrała. Nie przynosi to ujmy.
Kultura jest Ci obca. Twój problem, słoma wyłażąca z butów.

Kibic - 5 kwietnia 2024, 23:02:03 - *.centertel.pl
Arka zamiast dobić na 3 i 4 sama zrobiła smród mało skuteczna jak w Legnicy, ale 6 pkt zrobili i ok

Setnik - 5 kwietnia 2024, 23:02:21 - *.warszawa.vectranet.pl
Arka była lepsza ale Chrobry miał piłkę na remis. Całkiem niezły mecz i to dzięki grze obu drużyn. Super podania Czubaka przy golach ale swoją okazję schlapał koncertowo.

FZGT - 5 kwietnia 2024, 23:15:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dwa kluby z Pomorza na bank w Ekstraklasie. Pytanie, kto trzeci?

Fac - 5 kwietnia 2024, 23:16:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oli.Za to że kibice Arki wyzyawli nas ,Ty Gratulujesz !! weź się Przebiegnij w murek i zrób baranka !!..

MZKS - 5 kwietnia 2024, 23:41:13 - *.dynamic.chello.pl
Kibiców z Głogowa około 20 , po pierwszej połowie opuścili sektor, może pociąg mieli , szacun dla tej małej grupki za daleki wyjazd.
Dla naszych piłkarzy brawa za trzy punkty.
TAG!

ChGh - 5 kwietnia 2024, 23:49:21 - *.dynamic.inetia.pl
Kibice Arki to w ogóle stan umysłu. Jeszcze to że wyzywają Chrobrego to można to zrozumieć, ale dlaczego na meczu z Chrobrym bluzgają na Lechię? Co to ma wspólnego? No chyba że to że meczach Chrobrego z Lechią i Lechii z Chrobrym nikt nie bluzgał na przeciwną ekipę

Ky2p - 6 kwietnia 2024, 0:26:42 - *.centertel.pl
@ChGh...A czemu pozdrawiali Lecha , Craxę , KSZOki i Królową Śląska to już nie słyszałeś? Pierwszy raz mecz oglądałeś czy tylko próbujesz zaistnieć zanim mama każe ci iść spać ?

Ky2p - 6 kwietnia 2024, 0:32:12 - *.centertel.pl
Idż se przez ten Głogów z flagą Miedzi i dowiesz się co to antagonizm...następnego posta zamieścisz pisząc plastikową rurką trzymaną ustami

Leo - 6 kwietnia 2024, 0:46:13 - *.router7.tygrys.net
Chrobrego 20 osób i po pierwszej połowie się zmyli.

sdda - 6 kwietnia 2024, 2:48:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
We Gdyniyo ino Bałtyk.Arka ne exiztuje

Daniel - 6 kwietnia 2024, 5:04:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cała wisełka płacze. Awansu znów nie zobaczę ....😀

mojo jojo - 6 kwietnia 2024, 6:22:35 - *.205.210.116.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Mig - Miód Malina :D pasuje do arki!

Chrobras - 6 kwietnia 2024, 8:29:17 - *.static.inetia.pl
Arka lepsza , grają bardzo szybko i zawodnicy ofensywni często zmieniają pozycję . Patrząc na ostatnie mecze Chrobrego to zagrali nieco słabiej, bez takiej agresji i animuszu jak z Tychami i Wisłą . Mimo to remis był blisko choć wcześniej kilka juniorskich błędów w obronie i po tych prezentach Arka mogła szybciej zamknąć mecz .

Ferdynand - 6 kwietnia 2024, 9:09:11 - *.30.10.5.mobile.internet.t-mobile.pl
Arka miała ułatwione zadanie obrona z Głogowa dużo im w tym pomogła

Leo - 6 kwietnia 2024, 10:02:25 - *.252.60.58
Dlaczego nie podaliście ilości widzów ?

Piastow S - 6 kwietnia 2024, 11:36:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry dlaczego nie graliscie tak całego meczu, jak w 2 połowie ?!..

Slavko Zdr - 6 kwietnia 2024, 11:42:42 - *.30.119.10.mobile.internet.t-mobile.pl
Tym którzy się podniecają, że Chrobry miał piłkę na remis w ostatniej minucie podpowiadam, że tam był pół metrowy spalony, więc nawet jakby wpadło, to by nie uznali 🤷‍♂️
Chrobrego 19 osob, po pierwszej połowie się zmyli

viking - 6 kwietnia 2024, 11:59:12 - *.53.146.64.wave.com.pl
Jako komentarz do tego meczu wystarczy odsłuchac komentarza Trenera Plewni , który w sposób profesjonalny skomentował ten mecz.Pena doninacja Arki i dobrze że sienie skończyło 3,4-0.Tojego słowa

Zielony - 6 kwietnia 2024, 12:42:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Będzie Walkower dla Chrobrego !! w Arce grał nie uprawniony gracz !!

SNS - 6 kwietnia 2024, 15:17:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby mecz , Arka gratki za wygrana ale poziom sportowy jak moja Sandecja

ChG - 6 kwietnia 2024, 16:24:42 - *.play-internet.pl
Nie było spalonego w ostatniej akcji co wykazały powtórki na Polsacie. Nie zmienia to faktu że Arka wygrała zasłużenie i gol na 2-2 zaciemnil by przebieg spotkania. Życzę Arce awansu. Lechii i GKS Katowice

Kazach - 7 kwietnia 2024, 16:04:04 - *.197.89.90.edial.pl
Do Zielony:
Skąd masz takie info? O którego gracza chodzi?

Kibol - 7 kwietnia 2024, 22:28:46 - *.28.131.112
Szkoda sytuacji Lebedyńskiego z 1 połowy i okazji z końcówki Zarównego bo mogło być 2:2 i do Głogowa byśmy wracali z 1 punktem.
Z przebiegu meczu zasłużyliśmy spokojnie na remis, Arka wygrała nie zasłużenie tak jak Chrobry w 1 rundzie i wyszło na remis.