7 kwietnia 2024, 16:59:48 - euzi
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym na wyjeździe 4-2 (0-1) meczu 31. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Monzy. Dla reprezentanta Polski to trzecie ligowe trafienie w sezonie.

7 kwietnia 2024, 15:00 - Monza (U-Power Stadium)
AC Monza 2-4 SSC Napoli
Milan Đurić 9, Andrea Colpani 62 - Victor Osimhen 55, Matteo Politano 57, Piotr Zieliński 61, Giacomo Raspadori 69

żółte kartki: Jean-Daniel Akpa Akpro, Luca Caldirola - Cyril Ngongé.

sędziował: Daniele Doveri (Rzym 1).

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Giulio Donati.

Zieliński grał do 68. minuty, kiedy zmienił go Jens Cajuste. Poza kadrą gości pozostał Hubert Idasiak. Napoli jest na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 48 punktów.

Lee - 7 kwietnia 2024, 17:20:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz powinien go sprawdzić w kadrze w końcu.

Bruce - 7 kwietnia 2024, 19:57:56 - *.static.inetia.pl
Zawsze się zastanawiam jakim cudem osoby nie orientujące się w temacie polskiej piłki potrafią znaleźć ten portal i dodać komentarz. Słabe to

Funfakt - 7 kwietnia 2024, 20:42:11 - *.centertel.pl
A ja się zastanawiam jak osoby bez krzty wyczucia humoru i ironii radzą sobie w życiu 🙂

Rudi - 7 kwietnia 2024, 21:39:34 - *.8.225.47.ipv4.supernova.orange.pl