7 kwietnia 2024, 18:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)

Stal: 44. Jakub Wrąbel - 2. Patryk Warczak, 26. Łukasz Góra (34, 18. Krystian Wachowiak), 14. Kamil Kościelny, 91. Paweł Oleksy - 46. Szymon Łyczko (76, 21. Arsen Hrosu), 41. Karol Łysiak, 31. Sébastien Thill, 33. Adrian Bukowski (82, 7. Krzysztof Danielewicz), 11. Andreja Prokić - 30. Jesús Díaz (82, 47. Szymon Salamon).

Znicz: 1. Miłosz Mleczko - 91. Marcel Krajewski (74, 7. Jakub Wójcicki), 3. Dmytro Juchymowycz, 47. Wojciech Błyszko (46, 26. Filip Kendzia), 10. Mateusz Grudziński, 11. Paweł Moskwik (61, 22. Krystian Tabara) - 6. Krystian Pomorski, 5. Jurij Tkaczuk (46, 30. Wiktor Nowak), 9. Radosław Majewski (61, 13. Kaito Imai), 18. Shuma Nagamatsu - 21. Daniel Stanclik.

żółte kartki: Díaz, Wachowiak, Bukowski - Krajewski, Nowak.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 2912.

W 73. minucie Mateusz Grudziński (Znicz) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Wrąbel obronił).

Obserwator - 7 kwietnia 2024, 20:00:27 - *.ostnet.pl
W pierwszej połowie więcej sytuacji Znicza, ale to Stal skutecznie wykończyła swoje sytuacje. Druga połowa pełna dominacja Stali, wyglądają dobrze. Za tydzień na pewno derby będą ciekawym meczem.

Zyzio - 7 kwietnia 2024, 20:00:27 - *.134.175.44
można powiedzieć że Stal Rzeszów uratowana

cichyy_13 - 7 kwietnia 2024, 20:03:31 - *.oxylion.net.pl
Brawo Trener Zub, pomimo dużej presji ostatnio trzecie zwycięstwo pod rząd. A Misiura może powoli trochę pokory zacznie nabierać po tych swoich ochach i achach.

Mietek - 7 kwietnia 2024, 20:40:00 - *.134.160.3
Ile ludzi? 500? Nie w 1 lidze dla wioch!

StalRz - 7 kwietnia 2024, 20:47:38 - *.dynamic.chello.pl
Trzecie zwycięstwo Stali z rzędu 😀 Niech ta passa trwa jak najdłużej! Brawo piłkarze, trenerzy i zarząd. Podziękowania dla sponsorów.
Derby zapowiadają się pasjonująco.
Stal Rzeszów rules.

John - 7 kwietnia 2024, 20:51:40 - *.opera-mini.net (*.94.62.197)
Brawo! Tylko Stal Rz.

Hetman - 7 kwietnia 2024, 20:52:29 - *.sta.tvknaszapraca.pl
trzymam kciuki za spadek Resovi i Stali , poziom piłkarski tych druzyn jest słaby

resoviak - 7 kwietnia 2024, 21:28:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 7 kwietnia 2024 roku niedziela
Co ja widzę po 34 kolejkach w sezonie 20213/2024 stal Rzeszów zajmie 16 lub 17 miejsce i to będzie stali Rzeszów spadek z Fortuny I Liga Mężczyzn do Ewinner II Męzczyzn Liga to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!!!! A w 12 kwietnia w meczu 24 Średnich Derbach Rzeszowa w Fortunie I Liga Mężczyzn Superowa Duma Miasta Rzeszowa Królowa Miasta Rzeszowa - stal Rzeszów 3:0(2:0) to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!!!!

Obserwator - 7 kwietnia 2024, 21:45:14 - *.centertel.pl
Chłopok, weź pastylki.

Kajlu - 7 kwietnia 2024, 21:51:11 - *.30.12.98.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Stał niech ten Znicz poleci

RRR75 - 7 kwietnia 2024, 21:53:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Resovia i Stal spadek pewne info!! po co im 1 liga że sztucznymi trybunami he he😄😄!!..

resoviak - 7 kwietnia 2024, 21:59:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów,07.04.2024 roku
Resoviak do Ziggy Resovia Rzeszów wygra z Polonia Warszawa w Warszawie w tryliardach%

jarock - 7 kwietnia 2024, 22:19:41 - *.icpnet.pl
Kaito ! Powodzenia.

PM - 7 kwietnia 2024, 22:23:10 - *.dynamic.chello.pl
Znicz i tak wg statystyka Klimka miał 4% na spadek, także podopieczni Misiury są bezpieczni. A Stal to już praktycznie tym zwycięstwem zapewniła sobie byt. Ostatnim aktem walki o utrzymanie będzie jutrzejszy mecz.

resoviak - 8 kwietnia 2024, 0:39:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 8.04.2024 rok
Resoviak do Zyzio nie bądź chłopie pewny że stal Rzeszów się utrzymała 3 porażki pod rząd i znowu walka o utrzymanie!!!!! Ja tak powiem pewne info spadek w sezonie 2023/2024 z Fortuny I Ligi Mężczyzn do Ewinner II Liga stali Rzeszów to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%!!!!!!!

RTS - 8 kwietnia 2024, 1:34:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl