10 kwietnia 2024, 19:48:54 - bartekwr9
Debiut Alberta Posiadały w Molde

Albert Posiadała zadebiutował w barwach ekstraklasowego Molde FK w wygranym 5-0 (0-0) meczu I rundy Pucharu Norwegii z piątoligowym Eide og Omegn FK. 21-letni bramkarz zagrał cały mecz.

10 kwietnia 2024, 18:00 - Eide (Eide Kunstgressbane)
Eide og Omegn FK 0-5 Molde FK
Aaron Olanare 60, Gustav Nyheim 64, Sondre Granaas 74, Leon Juberg-Hovland 87, Emil Breivik 90

sędziował: Mathias Smehus Kringstad.
widzów: 750.

rympał - 10 kwietnia 2024, 20:03:10 - *.244.152.93
Pierwszy mecz od 10 miesięcy.Typowy rozwój polskich talentów poprzez siedzenie na ławie

Draper - 10 kwietnia 2024, 20:07:06 - *.home.aster.pl