13 kwietnia 2024, 15:10 - Stalowa Wola (stadion PCPN)

Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 24. Damian Urban, 87. Jakub Kowalski (83, 26. Patryk Zaucha), 55. Damian Oko, 4. Łukasz Furtak, 27. Arkadiusz Ziarko - 21. Michał Mydlarz (46, 10. Adam Imiela), 8. Łukasz Soszyński (69, 14. Bartosz Wiktoruk), 18. Olivier Sukiennicki, 77. Kacper Chełmecki (69, 78. Jakub Górski) - 17. Lucjan Klisiewicz (56, 11. Sebastian Strózik).

Olimpia: 27. Andrzej Witan - 6. Kamil Bartoś, 3. Łukasz Sarnowski, 13. Michał Kuczałek, 24. Bartłomiej Mruk, 21. Kacper Filipczyk (63, 19. Dominik Kozera) - 29. Jakub Sangowski (81, 9. Mariusz Gabrych), 18. Dawid Danilczyk, 16. Maciej Spychała (63, 7. Kacper Jóźwicki), 28. Ołeksandr Jacenko (63, 17. Marcel Stefaniak) - 20. Adam Żak.

żółte kartki: Urban - Kuczałek, Spychała, Danilczyk.

sędziował: Mateusz Piszczelok (Katowice).

Jupiiii - 13 kwietnia 2024, 17:06:56 - *.jmdi.pl
Oj, jak mi przykro- Rdzewiaki zremisowali. Napuchli tymi komentarzami i napinacze gubią punkty

Stalowa - 13 kwietnia 2024, 17:06:59 - *.mtm-info.pl
na szybko ,gramo gorzej niz jesienia, pkt zdobywamy w szesliwych okolicznosciach w koncowkach, ciagłe zmiany w podstawowej 11 zdestabilizowały gre ,nie wyglada na to zebysmy zagrali w barazach

Yuki - 13 kwietnia 2024, 17:14:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem kibicem Olimpii,mecz do szybkiego zapomnienia,moim zdaniem lepszym zespołem,z wieksza iloscią okazji do strzelenia gola, byli gospodarze,ale Olimpia pod koniec meczu, była bliższa zdobycia 3 pkt ,za sprawą trafienia młodego Dominika Kozery,tylko w słupek.

M.Ożóg - 13 kwietnia 2024, 17:18:04 - *.play-internet.pl
Jupiiii zdaje się że, twoja drużyna przegrała w Stalowej Woli 2-1 więc nie napuchnij za mocno

Życie - 13 kwietnia 2024, 17:20:31 - *.play-internet.pl
w stalowej za chwilę kończy się partyjny hajs i wracają na ziemię, skończyła się podnieta awansem w komentarzach dziwnym przypadkiem Olimpia grała na tyle ile potrafi. Z fartem.

Exposito - 13 kwietnia 2024, 17:25:52 - *.play-internet.pl
"Idziemy z rozpędu na I ligę bez baraży","gramy najlepsza piłkę" itp.Widzicie napinacze nr 1 jak to karma wraca.Kara za heheszki z innych prawie pod każdym newsem.Jakby zrobić ankietę na największych napinaczy na 90 minut w 2 lidze to wygrywacie w cuglach.

buncol - 13 kwietnia 2024, 17:26:13 - *.centertel.pl
Wielka Stalówka odpuszcza awans. Tylko kibiców szkoda…

100mil - 13 kwietnia 2024, 17:29:12 - *.36.175.129.ipv4.uk7.org
Mietek Ożóg to już prosto ze stadionu nawet odpisuje hehe

Pablo - 13 kwietnia 2024, 17:29:22 - *.dynamic-1-kat-k-4-2-0.vectranet.pl
W przyszłym sezonie w stalowe będzie mniej kasy po wyborach i na swoje miejsce trzecia liga

1938 - 13 kwietnia 2024, 17:34:11 - *.24.166.106.ipv4.supernova.orange.pl
Nikt nie odpuszcza.Po prostu mamy słabiaków w składzie.Trzeba myśleć o przyszłym sezonie.Nowy trener i pozbycie się 70% tych parodystów to zadanie na przyszły sezon.

Hryszcz - 13 kwietnia 2024, 17:35:54 - *.94.12.154
Celem było utrzymanie sie, a wszystko na plus po za tym będzie miłym bonusem.

stw - 13 kwietnia 2024, 17:37:42 - *.mtm-info.pl
hehe szydelko w akcji,wystarczy male niepowodzenie i juz nawoluje do zwolnienia trenera ,ale zawziety

PoProstu - 13 kwietnia 2024, 17:40:36 - *.play-internet.pl
Spuchnęli jak ponton na wietrze hehehe ale co @ożogi się spinali do wszystkich, to ich 🤗

Stal1938 - 13 kwietnia 2024, 17:48:29 - *.dynamic.mm.pl
Exposito:O co Co chodzi??/Rozwiń proszę...

Stal1938 - 13 kwietnia 2024, 17:58:11 - *.dynamic.mm.pl
Doping dramat.Nie licząc fragmentów.Albo proawdzący w 1 połowie będzie cały czas obserwował młyn i dawał reprymendy albo będzie lipa jak w 2 połowie.Nie pamiętam tak słabego zaangażowania...

TylkoZKS - 13 kwietnia 2024, 20:36:13 - *.147.12.24.mobile.internet.t-mobile.pl
Frekwencja bez zmian - na Stomilu i Stali dobrze, a Polonia wyjazdowo rewelacja. W Siedlcach które awansują do 1 ligi trudna walka o przekroczenie 1000 kibiców na meczu.

F - 13 kwietnia 2024, 20:53:35 - *.dynamic.mm.pl
Za rok wyjazd do Wikielca i mecz zgodowy z Legią 2.

do TylkoZK - 13 kwietnia 2024, 22:05:44 - *.jmdi.pl
Gdy Pogoń grała w 1. Lidze, to średnio przychodziło ponad 1 500 kibiców na mecz, więc może nie będzie tak źle z tą frekwencją. Wiadomo, że im wyższa liga, tym większe zainteresowanie pikników ;)

Franc - 13 kwietnia 2024, 22:35:12 - *.siedlce.domtel.com.pl
Gdyby sedziował Aleksander Kozieł punkty by zostały w Stalowej a wyznaczony został sędzia niezależny ,obiektywny i d...a.
Jeszcze dwa mecze w plecy i Pietrzykowski bedzie szukał pracy podtrzymuję swoje słowa po ostatnim.meczu z Polonią.

Stal1938 - 14 kwietnia 2024, 9:15:30 - *.dynamic.mm.pl
Do Franc:Sędzia w 2 sytuacjach gdzie stał bardzo blisko nie gwizdnął ewidentnych faulu na Sukiennickim i Kowalskim.I tyle.Nie były to grożne sytuacje ale w grze jeden na jeden były bardzo widoczne.Gorzej gdyby po nich padły bramki dla gości jak w meczu np.z Radunią.Nie neguję też że sędzia Nam pomógł np.z Siedlcami.Wystarczy obiektywnie ocenić a nie się spinać sąsiedzie;)

PM - 14 kwietnia 2024, 10:50:20 - *.dynamic.chello.pl
@Franc co zabawne sędzia Kozieł sędziował nie tylko wiosenne spotkanie ze Stalowej Woli, ale również to w którym wygraliście w dziewiątkę 2:0.
Chociaż Stalówka wyhamowała, co mnie niepokoi, podobnie jak Pogoń.

Franc - 14 kwietnia 2024, 19:51:44 - *.siedlce.domtel.com.pl
Do Stal 1938, ładnie to ujołeś nic dodać nic ująć, zgsdzam się w 100 procentach.
Wracajac do meczu z Siedlcami chociaż to już historia to jesteś chyba jedyny kibic Stalówki który mówi wprost o krzywdzie wyrządzonej przez sędziego.
Takie rzeczy się zdarzają w 2 lidze .
Nam dał prezent w Chojnicach odebrał w Stalowej. Problem w tym że my kibice zbyt łatwo jesteśmy w stanie przyklaskiwać takiemu sędziowaniu pod warunkiem że bedzie nam to sprzyjać.
Na 90 minut po tamtym meczu wszyscy kibice ze Stalowej pisali że bramka zdobyta prawidłowo a ja po meczu z Chojnicami jako jeden z nielicznych pisałem że nasze zwycięztwo ma słony smak.

Franc - 14 kwietnia 2024, 19:58:16 - *.siedlce.domtel.com.pl
Do PM.
Sedzia Kozieł w meczu pierwszym też dał popis swoich umiejętności pomimu wyniku korzystnego dla nas .
Mocno bym się zastanawiał czy dsć mu gwizdek w lidzebokręgowej bo 4 to juz za wysokie progi.
Pogoń nic nie wychamowała OG po obieciu sterów przez Pawlaka to nie ta sama drużyna z jesieni wystarczy spojżeć na ich ostatnie wyniki.
Bronili się madrze i mimo sporej przewagi Sieflec dowiwźli wynik do końca.