13 kwietnia 2024, 18:33:03 - LukaszR
Gol Karola Angielskiego

Karol Angielski strzelił gola dla APS Atrómitos w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 30. kolejki greckiej ekstraklasy rozegranym w ramach grupy spadkowej przeciwko Vólos NPS. Dla 29-letniego napastnika to dziewiąty ligowy gol w sezonie.

13 kwietnia 2024, 16:30 - Wolos (Panthessalikó Stádio)
Vólos NPS 2-2 APS Atrómitos Athinón
Juan Manuel García 45, Nemanja Glavčić 80 - Níkos Athanassíou 18, Karol Angielski 70 (k)

żółte kartki: Chrístos Siélis, Jasin Assehnoun, Joeri de Kamps - Giórgos Vrakás, Níkos Athanassíou, Karol Angielski, Antónis Trimmátis, Aguibou Camara.

sędziował: Dimítrios Maloútas.

W 45. minucie Juan Manuel García (Vólos) nie wykorzystał rzutu karnego (Gabriele Marchegiani obronił).

Angielski, który zaliczył także asystę przy pierwszym golu dla swojej drużyny, grał do 71. minuty, gdy zmienił go Níkos Vérgos. W drużynie gospodarzy Giórgos Mýgas (kiedyś Zagłębie Sosnowiec) grał od początku meczu, a Joeri de Kamps (w przeszłości Lechia Gdańsk) grał do 89. minuty, kiedy zmienił go Jean Barrientos (dawniej Wisła Kraków).

Atrómitos jest siódmy w tabeli z dorobkiem 34 punktów.

Warchoł - 13 kwietnia 2024, 19:58:26 - *.146.250.91.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Karol! Radomiak pamięta i pozdrawia!

Karol - 13 kwietnia 2024, 21:35:07 - *.play-internet.pl