11 maja 2024, 20:30:38 - IgorK
Drużyna Jakuba Piotrowskiego mistrzem Bułgarii

Łudogorec Razgrad, którego zawodnikiem jest Jakub Piotrowski, wygrał 3-1 (1-1) z CSKA Sofia w meczu 32. kolejki w ramach grupy mistrzowskiej bułgarskiej ekstraklasy i zapewnił sobie tytuł mistrza Bułgarii.

11 maja 2024, 18:30 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 3-1 CSKA Sofia
Kwadwo Duah 2, 57 (k), Anton Nedjałkow 48 - Fernando Karanga 34

żółte kartki: Kwadwo Duah, Dinis Almeida - Brayan Córdoba, Amos Youga, Bradley de Nooijer, Danilo Asprilla, Marcelino Carreazo.
czerwone kartki: Bernard Tekpetey (Łudogorec, 60. minuta, za uderzenie przeciwnika) - Fernando Karanga (CSKA, 60. minuta, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Wolen Czinkow (Sofia).
widzów: 6329.

Piotrowski rozegrał całe spotkanie. W drużynie gospodarzy w 74. minucie wszedł na boisko Spas Delew (dawniej Pogoń Szczecin), kiedy zszedł z niego Claude Gonçalves. W zespole gości od pierwszej minuty grał Gustavo Busatto (kiedyś Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Łudogorec zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 79 punktów i ma 13 punktów przewagi nad drugim w tabeli CSKA Sofia na trzy kolejki przed końcem sezonu.

Argrim - 11 maja 2024, 22:14:47 - *.215.207.169-internet.zabrze.debacom.pl
Tekpetey - Karanga: Rumble in the Jungle ;)

Kuba - 11 maja 2024, 22:42:48 - *.94.38.252
To sie nazywa mistrzostwo! Oklaski dla Piotrowskiego.

3149boanco - 12 maja 2024, 0:15:55 - *.centertel.pl
Może polatac G klasa teraz tej nowej bmy M7 niech nie kupuje za małe ma lampy przednie

Łubu_Dubu - 12 maja 2024, 9:41:28 - *.163.201.43.ipv4.supernova.orange.pl
Trzynaste mistrzostwo kraju Ludogorca z rzędu. Nasze prezesiny powinni się uczyć od właściciela klubu z Bułgarii jak profesjonalnie zaradzać klubem piłkarskim

Darek - 12 maja 2024, 10:34:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Łubu-Dubu - zdecydowany lider w Europie obecnie pod tym względem, a orientuje się ktoś może kto będzie obecnie na drugim miejscu po utracie tytułów przez Bayern, Salzburg i Sheriffa?