15 maja 2024, 20:04:32 - IgorK
Drużyna Daniela Kajzera zdobyła Puchar Bułgarii

Botew Płowdiw, którego zawodnikiem jest Daniel Kajzer, wygrał 3-2 (2-1) w finale Pucharu Bułgarii z Łudogorcem Razgrad, w barwach którego występuje Jakub Piotrowski. Kajzer znalazł się poza kadrą meczową, a Piotrowski rozegrał całe spotkanie.

15 maja 2024, 18:00 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Łudogorec Razgrad 2-3 Botew Płowdiw
Kwadwo Duah 8, Rwan Cruz 71 - Antoine Conté 4, Martin Sekulić 45, Umeh Emmanuel 58

żółte kartki: Jakub Piotrowski, Caio Vidal, Pedro Naressi - Nikołaj Minkow, James Eto'o, Mohamed Brahimi, Antoine Conté.

sędziował: Dragomir Draganow (Warna).
widzów: 11 334.

W 90. minucie Rwan Cruz (Łudogorec) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W drużynie Łudogorca w 66. minucie na boisko wszedł Spas Delew (dawniej Pogoń Szczecin), kiedy boisko opuścił Caio Vidal. W drużynie Botewa rozegrał cały mecz Joonas Tamm (kiedyś Korona Kielce), na ławce rezerwowych cały mecz mecz spędził Matvei Igonen (kiedyś Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Łubu_Dubu - 15 maja 2024, 21:23:46 - *.163.201.43.ipv4.supernova.orange.pl
Tylko czterech Bułgarów w na 22 zawodników w wyjściowych składach

CoTo - 15 maja 2024, 22:25:50 - *.slupsk.vectranet.pl
A Antonio Conte dalej gra i strzela, brawo.

BI - 16 maja 2024, 0:04:05 - *.10.206.41
Papużko, papużko: lieber Keiser, lieber Keiser, powtórz papużko, no.

Varadi - 16 maja 2024, 11:57:36 - *.play-internet.pl
A to niespodzianka bo Razgrad tak jak u nas Legia ciągnięta za uszy przez sędziów i mający olbrzymi budżet

Maliniak - 16 maja 2024, 12:30:28 - *.wist.com.pl
Varadi - Legia to może pomarzyć o takich wynikach jak Ludogorec w ostatniej dekadzie. Jakby na nich trafiła to 2 razy gładko 0:3.

nogaj - 16 maja 2024, 17:12:54 - *.centertel.pl
do bi: Nieder England! Nieder Frankreich