18 maja 2024, 11:10:32 - gabrielba
Gol Oskara Zawady

Oskar Zawada strzelił bramkę dla Wellington Phoenix w przegranym po dogrywce 1-2 (0-0, 1-1, 1-2) z Melbourne Victory rewanżowym spotkaniu półfinałowym play off australijskiej A-League. Ten wynik oznacza, że drużyna 28-letniego napastnika odpadła z rozgrywek. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis.

18 maja 2024, 8:30 - Wellington (Sky Stadium)
Wellington Phoenix FC 1-2 pd. Melbourne Victory FC
Oskar Zawada 90 - Adama Traoré 82, Chris Ikonomidis 102

żółte kartki: Youstin Salas - Daniel Arzani, Connor Chapman.

sędziował: Daniel Elder.
widzów: 33 297.

W 63. minucie Alex Rufer (Wellington) nie wykorzystał rzutu karnego (Paul Izzo obronił)

Zawada wszedł na boisko w 73. minucie, gdy zszedł z niego Bożidar Krajew.

wds - 18 maja 2024, 11:12:43 - *.dynamic.inetia.pl
Fajnie sie oglada mecze tej ligi. Dobrze jest dostepna za darmo.

Trainman - 18 maja 2024, 11:17:31 - *.255.45.176
Zawada i tak zrobił tam najlepszy wynik w karierze. Bo do tej pory nigdy nie udało mu się strzelić ponad 10 goli w sezonie a i tak niezła kaskę przytula.

kibol - 18 maja 2024, 11:17:57 - *.pa.vic.optusnet.com.au
W tym sezonie Zawada mogl nawet zostac królem strzelców, lecz kontuzja pokrzyzowala te plany. W drugim dzisiejszym meczu kibicujemy naszemu rodakowi Kucharskiemu z Sydney FC. Oby tez strzelil bramke i oby taka informacja zawitala na tym portalu.

DRENZ - 18 maja 2024, 12:51:12 - *.174.212.41.novaia.pl
Przecież Kucharski to Australijczyk, tylko z polskimi korzeniami. Żaden z niego polski obywatel.

@drenz - 18 maja 2024, 13:12:46 - *.22.214.19.ipv4.supernova.orange.pl
Kucharski to Polak bo ma polskie obywatelstwo i polski paszport.

Eddie - 18 maja 2024, 13:20:29 - *.home.aster.pl
widocznie jest zainteresowany grą dla Polski;
ten taki Argentyńczyk z Greckiej Ligi też ponoć ma polskie korzenie, a 90 minut o nim nie pisze

Zito - 18 maja 2024, 13:22:16 - *.home.aster.pl
Alex Rufer- bratanek Wyntona Rufera - legendarny gracz nowodzelandzki dla Werderu Brema

Eddie - 18 maja 2024, 13:46:22 - *.home.aster.pl