20 maja 2024, 22:35:32 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę dla Juventusu w zremisowanym na wyjeździe 3-3 (0-2) meczu 37. kolejki włoskiej Serie A z Bologną. Dla polskiego napastnika to czwarte ligowe trafienie w sezonie.

20 maja 2024, 20:45 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 3-3 Juventus FC
Riccardo Calafiori 2, 53, Santiago Castro 11 - Federico Chiesa 76, Arkadiusz Milik 83, Kenan Yıldız 84

żółte kartki: Michel Aebischer - Fabio Miretti, Andrea Cambiaso, Danilo, Bremer, Nicolò Fagioli.

sędziował: Giovanni Ayroldi (Molfetta).

Milik grał od 64. minuty, kiedy zmienił Dušana Vlahovicia. W drużynie gospodarzy Łukasz Skorupski rozegrał całe spotkanie, a Kacper Urbański, który zanotował asystę przy bramce na 2-0, w 70. minucie został zmieniony przez Giovanniego Fabbiana. W Juventusie Wojciech Szczęsny grał przez cały mecz.

Bologna jest na trzecim miejscu, a Juventus jest czwarty - oba kluby mają 68 punktów.

Papagol - 20 maja 2024, 22:40:13 - *.slowianka.ds.uni.wroc.pl
Milik jednogłośnie został okrzyknięty przez wszystkie włoskie media mianem piłkarza meczu!

uuuu - 20 maja 2024, 22:41:09 - *.static.ip.netia.com.pl
Jak zszedł Urbański to się posypała Bolonia,a mieli ten mecz wygrany

kibic - 20 maja 2024, 22:47:36 - *.162.63.64.ip.interplus.com.pl
Bardzo dobry mecz w wykonaniu wszystkich Polaków, najsłabiej chyba Skorupski, mimo że zagrał dobry mecz ;-) po prostu pozostali trzej zagrali bardzo dobrze. Puentując nie wyobrażam sobie by ten Urbański nie pojechał na Euro ...

gp - 20 maja 2024, 23:11:28 - *.204.12.236.mobile.internet.t-mobile.pl
No to już nie będzie wątpliwości, czy Milik ma jechać na euro.

Lococlub - 20 maja 2024, 23:13:00 - *.zetservers.com
Mam nadzieję że Probierz przez ten zryw go niepowola. Już wolę Piątka bo ten przynajmniej regularnie strzelał w Turcji przez cały sezon.

S-kadra - 20 maja 2024, 23:14:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z Polaków najgorzej Szczęsny, najlepszy Milik i Urbański. Skorupski dobry mecz.

mkej - 20 maja 2024, 23:15:24 - *.220.65.46
Zgadzam się, że Skorupski nie dość, że nic wielkiego nie pokazał, to jeszcze średnio zachował się przy bramkach. Przede wszystkim przy tej na 3-3 wg mnie niepotrzebnie został z przodu, bo strzał był dobre 1,5m od słupka i mając odrobinę więcej czasu na reakcję mógł to wybronić. W końcu z jakiegoś powodu bramkarze przez większość meczu stoją jednak na linii bramkowej. Sam sobie utrudnił zadanie.
Pewnie na MŚ ma pewne miejsce, ale ja bym wolał zamiast niego postawić na młodszych Misztę i Majeckiego.
A Urbański, mimo że pojawiają się 1 oznaki sodówki, to wg mnie powinien mieć pewne miejsce w podstawowym składzie. Ilu Polaków gra na takim poziomie? Bez żartów też z polskimi gadkami, że ma czas, bo prawda jest taka, że jak ktoś w wieku 19-lat nie nadaje się do reprezentacji, to mając 29 też nic wielkiego jej nie da. To samo w drugą stronę. Wiek ma idealny.

lol - 20 maja 2024, 23:18:26 - *.ap-northeast-1.compute.amazonaws.com
@loco
Tak, Milik słabo, ale piłkarz co po paru latach nagle miał serię paru goli w dołującej lidze tureckiej to już jest super... Napisz konkretnie, że obstawiłeś i masz za złe Milikowi, że dzisiaj strzelił.

gp - 20 maja 2024, 23:19:59 - *.204.12.236.mobile.internet.t-mobile.pl

faf - 20 maja 2024, 23:29:50 - *.94.26.250
Milik to drewno. Mial swoj czas, ale to juz minelo i nie wroci.

.ycom - 21 maja 2024, 1:05:57 - *.sub-174-216-210.myvzw.com
W Arsenalu juz zaczèli szukaç "snappers" bo 2 rok z rz rzèdu tytu£ przepad£. Lewandowski powinien wziàç jesli to siè zapytajà. Moze Milik ?

.ycom - 21 maja 2024, 1:07:39 - *.sub-174-216-210.myvzw.com
Snajpera . Nie zò£wia.

... - 21 maja 2024, 1:44:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za granicą jeszcze coś strzela, ale w reprezentacji to jest dramat. Ile by sytuacji nie miał - wszystko paprze, jakby go jakaś pomroczność jasna dopadała.

Yul - 21 maja 2024, 8:35:15 - *.sanok.biz
Mówili że Milik strzela jedną bramkę na rok a tu proszę: ma ich już cztery!!!

Emeryt - 21 maja 2024, 8:51:13 - *.centertel.pl
Jeden gol Milika waży wiecej niż dziesięć Buksy w dzikim kraju gdzie trenerzy bija sedziow

Marian - 21 maja 2024, 18:07:44 - *.warszawa.vectranet.pl