Dzozef - 25 maja 2024, 16:00:17 - *.play-internet.pl
Brawo do końca za walkę choć dzisiaj już sił brakowało, brawo Stalówka w drodze po 1 ligę

Luka - 25 maja 2024, 16:06:38 - *.94.66.218

Qltura - 25 maja 2024, 16:06:39 - *.play-internet.pl

Tadzik - 25 maja 2024, 16:11:12 - *.pppoe.covernet.pl
Kultura prędzej Ty się porobiszna mięTko

Qltura - 25 maja 2024, 16:22:08 - *.play-internet.pl
Norek wracaj do kanałów, Chojniczanka to zespół o klasę lepszy.

tadzik - 25 maja 2024, 16:39:44 - *.pppoe.covernet.pl
O klasę lepszy i jest na którym miejscu?.jakby byl lepszy o klasę to by był w czubie pierwszej ligi
AVE STALÓWKA

y - 25 maja 2024, 16:47:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tej lidze nie ma zespołów o klasę lepszych od innych.

Kondi - 25 maja 2024, 16:51:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tego co historia mówi to ten o klasę lepszy dostał ostatnio 5 w Stalowej woli

M.Ożóg - 25 maja 2024, 17:35:50 - *.play-internet.pl
⚔️pierwsza Liga, 1 liga ZKS!⚔️

Harry - 25 maja 2024, 18:14:53 - *.play-internet.pl
Ten niby o klasę lepszy zespół, któremu w dwóch meczach władowaliśmy 6 goli?

Jacek - 25 maja 2024, 18:23:27 - *.play-internet.pl
Chojniczanka najsłabszy na tą chwilę rywal, więc świetnie się to poukładało, że na rozgrzewkę mamy te Chojnice, myślę że znów sobie z nimi poradzimy, prawdziwy bój to będzie z Bytomiem w finale, oj będą kości strzelały, będzie walka na śmierć i życie,ale damy radę...
Ave Stalówka

Tom81 - 25 maja 2024, 18:41:02 - *.147.4.82.mobile.internet.t-mobile.pl
Stal w tym meczu już do przerwy powinna prowadzić 5:0, ale zabrakło nieco skuteczności. Zwycięstwo w pełni zasłużone; chciałbym zobaczyć miny naszych ,,fanów" z Lublina, Tarnobrzega, Ostrowca Św. czy Sandomierza, którzy zapowiadali nasz spadek z drugiej ligi. Mecz z Chojniczanką będzie bardzo wyrównany i o awansie zadecydują detale; ja obstawiam awans Stali po dogrywce☺. Gratuluję awansu Pogoni Siedlce i Kotwicy Kołobrzeg, a pozostałym drużynom biorących udział w barażach życzę dobrych meczów; niech wygra lepszy☺👍⚽😊.

pol - 26 maja 2024, 0:08:36 - *.its-24.pl
W tym sezonie czołòwka bardzo wyròwnana. Każdy może wygrać z każdym. Decyduje dyspozycja dnia. Szacunek dla Stalówki za wynik bez względu na rozstrzygnięcia baraży. Jako beniaminek wszystko poza utrzymaniem to ogromny sukces. Gratulacje.

Stal1938 - 26 maja 2024, 19:38:02 - *.dynamic.mm.pl
Z 44 goli w sezonie 14!!!strzelili napastnicy!Nie wiem czy jest to sił kolektywu,zespołu że udało Nam się wylądować w strefie barażowej?Moje skromne zdanie.W zimie przyszedł tylko Strózik.zespół siekonsolidował,zgrywał,zaczął grać schematami i wyszło elegancko.Brawo!