7 czerwca 2024, 22:38:35 - bartekwr9
Udany sprawdzian

Prowadzona przez Michała Probierza reprezentacja Polski wygrała 3-1 (3-1) w rozegranym w Warszawie towarzyskim meczu z Ukrainą. Bramki dla gospodarzy w tym spotkaniu zdobyli Sebastian Walukiewicz, Piotr Zieliński oraz Taras Romanczuk. Jedynego gola dla Ukrainy strzelił natomiast Artem Dowbyk. W kolejnym spotkaniu towarzyskim "biało-czerwoni" zmierzą się z Turcją (10 czerwca, godz. 20:45, Warszawa).

Polska objęła prowadzenie już w 11. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Szymańskiego strzał na bramkę rywala próbował oddać Bartosz Salamon. Jego próbę powstrzymał ukraiński obrońca, jednak w okolicach piątego metra przytomnie zachował się Sebastian Walukiewicz. Polski obrońca dopadł do piłki i uderzeniem z kilku metrów pokonał Heorhija Buszczana. Kilka minut później Buszczana probą z dystansu zaskoczyć próbował Piotr Zieliński. W 15. minucie po prostopadłym podaniu Nicoli Zalewskiego dobrą okazję do strzelenia bramki miał Adam Buksa. Napastnik z lewej strony pola karnego próbował przechytrzyć ukraińskiego bramkarza strzałem przy bliższym słupku, ale Buszczan udanie interweniował.

Bramkarza rywali zaskoczył chwilę później Zieliński. Pomocnik włoskiego Napoli dogrywał futbolówkę w pole karne z lewej strony boiska. Żaden z przeciwników nie przeciął tego zagrania, a piłka ostatecznie wpadła do bramki mijając bezradnego Buszczana. W 30. minucie padła trzecia bramka dla reprezentacji Polski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Skórasia celnym strzałem głową popisał się Taras Romanczuk.

Chwilę później groźnie zrobiło się pod polską bramką. Długie podanie w pole karne otrzymał Artem Dowbyk. Ten próbując ograć Jakuba Kiwiora zagrał w kierunku nadbiegającego Ołeksandra Tymczyka. Jego strzał bez przyjęcia zdołał sparować Łukasz Skorupski. W 40. minucie niecelnie z dystansu uderzał Rusłan Malinowśkyj. Chwilę później Ukraina strzeliła kontaktowego gola. Po zagraniu Malinowśkyjego dużo miejsca przed polem karnym miał Dowbyk, który płaskim strzałem pokonał Skorupskiego.

Polacy odważnie zaatakowali tuż po przerwie. Z lewej strony boiska piłkę dośrodkował Zalewski, jednak dobrej sytuacji nie wykorzystał Michał Skóraś. W 53. minucie po szybkim przechwycie po raz drugi swojej szansy szukał Skóraś, ale tym razem strzelił wprost w bramkarza. W 64. minucie, chwilę po wejściu na boisko z ławki, bardzo niedokładnie z dystansu uderzył debiutujący w seniorskiej kadrze Jakub Kałuziński. Dziesięć minut później po dośrodkowaniu Szymańskiego mocnym uderzeniem głową Buksa zmusił Buszczana do wysiłku. Ukraiński golkiper sparował ten strzał na rzut rożny.

W 79. minucie Skorupski popisał się dobrą interwencją po strzale z ostrego kąta Heorhija Sudakowa. Chwilę później z tego samego miejsca przestrzelił Ołeksandr Zinczenko. W 87. minucie po przytomnym zgraniu od Buksy Robert Lewandowski tuż przed linią pola karnego miał dużo miejsca do oddania strzału. Finalnie jego uderzenie obronił Buszczan. W następnej akcji ukraiński bramkarz sparował także uderzenie Tymoteusza Puchacza.

7 czerwca 2024, 20:45 - Warszawa (PGE Narodowy)
Polska 3-1 Ukraina
Sebastian Walukiewicz 11, Piotr Zieliński 16, Taras Romanczuk 30 - Artem Dowbyk 41

Polska: 1. Łukasz Skorupski - 4. Sebastian Walukiewicz (61, 18. Bartosz Bereszyński), 2. Bartosz Salamon, 14. Jakub Kiwior - 17. Michał Skóraś, 13. Taras Romanczuk (60, 8. Jakub Moder), 10. Piotr Zieliński (61, 9. Robert Lewandowski), 20. Sebastian Szymański, 21. Nicola Zalewski (72, 15. Tymoteusz Puchacz) - 16. Adam Buksa, 7. Arkadiusz Milik (5, 19. Kacper Urbański; 61, 6. Jakub Kałuziński).

Ukraina: 1. Heorhij Buszczan - 24. Ołeksandr Tymczyk, 21. Wałerij Bondar, 4. Maksym Tałowierow, 16. Witalij Mykołenko (46, 17. Ołeksandr Zinczenko) - 7. Andrij Jarmołenko (69, 15. Wiktor Cyhankow), 8. Rusłan Malinowśkyj (70, 26. Bohdan Mychajliczenko), 5. Serhij Sydorczuk, 14. Heorhij Sudakow (81, 19. Mykoła Szaparenko), 20. Ołeksandr Zubkow (69, 10. Mychajło Mudryk) - 11. Artem Dowbyk (77, 25. Władysław Wanat).

żółte kartki: Tymczyk, Malinowśkyj, Tałowierow.

sędziował: Andrew Madley (Anglia).
widzów: 47 013.

po - 7 czerwca 2024, 22:39:08 - *.22.194.218.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Polacy, oby Romanczuk był zdrowy. Razem z Salamonem wygrali bilet na euro. Salamon skuteczny w defensywie plus wywalczył pierwszą bramkę, na plus Skoras asysta i stale fragmenty. Słaby występ Urbańskiego, przegrywał wszystkie pojedynki fizyczne.

Piotr - 7 czerwca 2024, 22:42:08 - *.134.161.161
Brawo Probierz. Lewandowski najsłabszy na boisku, spowalnia grę i holuje piłkę nie wiadomo po co. Bez niego graliśmy lepiej i pomysłowo. Młodzi super się zaprezentowali. Widać że im się chciało.

kkkl - 7 czerwca 2024, 22:42:42 - *.146.248.138.mobile.internet.t-mobile.pl
To Grosik juz nic nie zagra ale go wezmo ? LOL
Gosc nawet w towarzyskich nie wejdzie...
Zdrowia dla naszych , pochwały za pierwszą połowę, no i stałe fragmenty miodek. Było OKEJ. Balonik będzie oczywiście :-D

Koro - 7 czerwca 2024, 22:42:47 - *.play-internet.pl
Szkoda kontuzji...

komato - 7 czerwca 2024, 22:42:59 - *.centertel.pl
Z Guardiolą po Mistrzostwo Europy! Taras na kierownicy, Urbański i Zalewski na skrzydełka i robimy to!

Glod - 7 czerwca 2024, 22:43:09 - *.play-internet.pl
Wstyd nasza gra. Ukraina rezerwami towarzysko, my z kontuzjami.To co się dzieje to wstyd..Ukraina z Romanczukiem zagrała fajny mecz towarzyski.Fachowcy od kom. Zawiedli Wstyd

Ksszub1991 - 7 czerwca 2024, 22:44:02 - *.109.165.212
Kontuzja Arkadiusza Milika to wzmocnienie kadry czy osłabienie jej?

slazak - 7 czerwca 2024, 22:44:17 - *.dynamic.inetia.pl
Panie Probierz! Ja Pana proszę. Zostaw Pan Lewandowskiego, Milika, Piątka, Szczęsnego na ławce i ta drużyna zacznie grac. Jesteśmy lepsi od Niemców (teoretycznie ).

t. - 7 czerwca 2024, 22:44:36 - *.43.43.15
Bez Lewego dużo lepiej grają. Tylko wszedł i grał samolubnie.

Bartek 198 - 7 czerwca 2024, 22:47:28 - *.204.0.104.mobile.internet.t-mobile.pl
Skóra, Salamon i Milik przez kontuzje nie powinni jechać. Bereszyński też słabo.

Cinzano - 7 czerwca 2024, 22:48:10 - *.centertel.pl
i o to chodzi. Fajnie Zalewski wymęczył zawodników sparing partnera. Do tego z 2, 3 na boku absorbuje, a jak lekko wchodzi do środka nawet 4. Oby dostał więcej odpoczynku z Turcja. Do tego Frankowski na drugiej flance zrobi cyklon na turnieju i moze nie będzie źle . Dużo strzałów na bramkę też dodaje kopa w ofensywnie. Tylko lepiej wracać za piłka kto straci

MC - 7 czerwca 2024, 22:48:37 - *.centertel.pl
Urbański mały, ale kozak. Pozytywne zaskoczenie tego meczu.

coach - 7 czerwca 2024, 22:49:14 - *.146.118.140.mobile.internet.t-mobile.pl
Probierz bierz Benedyczaka zamiast Milika

Svindal - 7 czerwca 2024, 22:49:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Solidny występ naszej reprezentacji. Najsłabiej - o dziwo - Lewandowski, dużo głupich strat i nierozważnych decyzji napędzających ataki rywali. Dobrze z ławki Moder, Puchacz i Kałuziński. Super debiut Urbańskiego, który nie bał się gry. Na duży plus Skorupski.

Juras74 - 7 czerwca 2024, 22:49:51 - *.versanet.de
Bardzo udana pierwsza polowa ,super debiut Urbanskiego,a potem coz gre deprymowal dobry wynik juz nic nie trzeba bylo tylko to utrzymac i spoko,plus pare fajnych akcji typu Buksa Lewy i jak nie lubie Probierza tak napisze ze chyba ma gosciu jednak leb i potrafi te klocki poustawiac

Siuduufdu - 7 czerwca 2024, 22:50:17 - *.play-internet.pl
Omawianie meczów przez R.wstyd.Uszol nie widoczny,Grosicki najlepszy, Kownacki, Buałek, Berszynski, KaLuzinski, Romanczuk pogadam

rafalski - 7 czerwca 2024, 22:50:55 - *.6.151.39.ipv4.supernova.orange.pl
opłaca to się grać taki mecz przed turniejem Euro2024 i mieć dwie kontuzje Grosicki nie wchodzi w ogóle ajjj to

Wujas - 7 czerwca 2024, 22:51:37 - *.30.122.82.mobile.internet.t-mobile.pl
Zamiast wpuszczać drewniaka lepiej grajmy w dziesięciu, wyjdzie na to samo...

Jddj - 7 czerwca 2024, 22:51:57 - *.play-internet.pl
Puchacz za Ręce

Edek - 7 czerwca 2024, 22:53:10 - *.play-internet.pl
Lewandowski to już tylko nazwisko na koszulce. Zwycięstwo na kredyt, stałymi fragmentami i centrostrzałem Zielińskiego.Ważniejsze są cechy wolicjonalne od umiejętnosci. Powinni grać Ci, którym się chce grać.

poo - 7 czerwca 2024, 22:53:23 - *.22.21.194.ipv4.supernova.orange.pl
@svindal Juras ludzie co wy z tym super debiutem Urbańskiego czy my oglądaliśmy inny mec? Przypominam że on wszedł jako podwieszony ofensywny pomocnik a żadnego strzału nie oddał, do tego bardzo słaby fizycznie i jest po prostu za mały na grę w kadrze.

Quddi - 7 czerwca 2024, 22:54:13 - *.play-internet.pl
Grosicki zbiera siły , widać co znaczy Ekstraklasa z Puchaczem

ok - 7 czerwca 2024, 22:54:30 - *.ipv.net.pl
Bez Lewandowskiego mamy szansę wyjść z grupy.

Erty - 7 czerwca 2024, 22:54:32 - *.toya.net.pl
Czyli jednak Polacy mogą strzelac

Zen - 7 czerwca 2024, 22:56:59 - *.centertel.pl
Uszol tragedia, poziom Sandecja nowy Sącz

Swino - 7 czerwca 2024, 22:57:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewandowski:8 razy przy piłce,w tym 7 zagrań nieudanych .Zagrań do przodu 0.
Udamych,celnych strzałów 0.udamych zagrań z klepki 0.Ogolna ocena za mecz - dramat.

Greej - 7 czerwca 2024, 22:58:03 - *.play-internet.pl
Skóras z Puchaczem z Lecha ciągle te same wrzutki , Romanczuk z rezerwami swoimi gra.Roamczyk zrobiłeś robotę

Svindal - 7 czerwca 2024, 22:59:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@poo Uważam, że nie grał źle, umiał utrzymać się przy piłce pod presją, celnie podać. Mam wrażenie, że Zieliński dzięki niemu miał z kim wymienić szybkie podania na całym boisku. Nie miał też głupich strat. Wiadomo, że nie był to występ 10/10 ale takie solidne 7 a jednak był to debiut i to na Narodowym. Potrzebni są młodzi ludzie w kadrze z zapasem energii i zaangażowania. Urbański ma za sobą dobry sezon w wymagającej lidze i tutaj w boju, według mnie, też dał sobie radę.

kobi18 - 7 czerwca 2024, 23:00:36 - *.dynamic.chello.pl
Nie popadajmy w super optymizm. Ukra nie grała o punkty. Dobrze, że weszli w mecz z optymizmem i chęcią zdobywania bramek. Więcej można oczekiwać po Skórasiu, a Lewandowski ograniczał Buksę, nie podając mu.dodatkowo, 2 razy pchał się bez sensu, aby dojść do pozycji strzeleckiej, bo chciał zdobyć gola. Myśli dużo o sobie, a szkoda.

kobi18 - 7 czerwca 2024, 23:02:31 - *.dynamic.chello.pl
Stracona bramka, to głównie obciąża Salamona.

Gorgon - 7 czerwca 2024, 23:04:49 - *.dynamic.chello.pl
Aż się boje Grosik puchar przywiezie z Niemiec goblota będzie pełna 🇦🇹🇦🇹🇦
481;🇦🇹🇦🇹

MauroPB - 7 czerwca 2024, 23:06:31 - *.play-internet.pl
Udany występ Urbańskiego,walka,mimo patyczakowej budowy, nieustępliwość,i kilka udanych dryblingów. Ktoś tu napisał że to drewno. To chyba gajowy napisał.

jo yno - 7 czerwca 2024, 23:07:05 - *.leon.com.pl
moder pierwszy do odstrzału słaby ,wolny

Typer - 7 czerwca 2024, 23:07:10 - *.24.37.237.ipv4.supernova.orange.pl
Dobrze grający zespol przegrał z drewniaka mi bo strzelił sobie 2 bramki sam a 3 strzelił inny Ukrainiec. Bramka i akcja Ukrainy piękna .nasi nie potrafili wykonać 3 podan

edek - 7 czerwca 2024, 23:07:29 - *.strong-pc.com
jarają się wygraną z słabeuszem masakra i jeszcze sparing

WHYSY - 7 czerwca 2024, 23:07:45 - *.59.184.205
Tak jak pisałem kilka tygodni temu. Lewy jest lewy do gry I chłopaki grają lepiej bez niego. Nie ma sensu więcej na jego temat pisać. On teraz będzie się bał o kontuzje a Hansi będzie go forował w Barcelonie.
Z córką grał na zgrupowaniu w ping Pongal.
Czy on traktuje kadrę poważnie?
Jakby tak każdy się zachowywał to co by to było.
Dajmy sobie spokój z P. Lewandowskim, niech zostanie w domu i szykuje się do grania w Barcelonie bo i tam mu nie dadzą długo pograć. W reprezentacji chłopaki dadzą radę bez niego. Chyba, że ma jakiś układ z selekcjonerem.

ron - 7 czerwca 2024, 23:07:55 - *.dynamic.chello.pl
Zgadzam się ze "Svindalem", z kolei "poo" bardzo krytycznie podchodzisz, masz racje co do słabej fizyki Urbańskiego, ale zwróć uwagę jak się dobrze pokazywał do gry, zero strat, niezłe przerzucenie gry, dobre przyjęcie, dokładne odegranie, chłopak zagrał naprawdę nieźle, on tam nie wszedł robić drugiego Milika, tylko ułatwiać rozegranie na połowie rywala. Jak dla mnie debiut na duży plus.

Na100 - 7 czerwca 2024, 23:08:57 - *.40.110.240.threembb.co.uk
Lewy nie nadaje się do gry z szybkim Zalewskim Szymańskim itd. widać było że oni w pełnym biegu wjeżdżają w przeciwnika akcje w pełnym biegu a lewy gra na stojąco. nie pasuje tam!!

jojo - 7 czerwca 2024, 23:09:47 - *.strong-pc.com
a lewuś cieńki jak polsilwer

WHYSY - 7 czerwca 2024, 23:10:35 - *.59.184.205
Z córką grał na zgrupowaniu w ping ponga

Raffaello - 7 czerwca 2024, 23:12:53 - *.204.106.115.mobile.internet.t-mobile.pl
Najgorszy na boisku Moder. On nie ma prawa grać w reprezentacji Polski. Urbański duży plus. Milik drewno. Wiecznie kontuzjowany.

Mj - 7 czerwca 2024, 23:13:04 - *.147.13.219.mobile.internet.t-mobile.pl
Zagrali na swoim obecnym poziomie, pewnie z optymalnym składem Ukrainy byłoby ciężej, ale nie ma co umniejszać. Skorupski klasa, Urbański bardzo dobry debiut, Zielu całkiem nieźle, najsłabszy Skóraś- poza asysta z różnego przegrywał praktycznie wszystkie pojedynki 1 na 1, warto pomyśleć o zastępstwie na prawej stronie. Szkoda że nie mamy takiego drugiego Zalewskiego na tej stronie.

Daniel - 7 czerwca 2024, 23:13:43 - *.wtvk.pl
Urbański zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Salamon zupełnie inny człowiek niż w Lechu.
Najsłabsi Lewandowski, Skóraś i Bereszyński.
Z zaciekawieniem czekam na mecz z Turcją.

Klim.czok - 7 czerwca 2024, 23:13:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
... zejście drewnianego Pinokia w 3 min. Wzmocniło polską drużynę ...

ron - 7 czerwca 2024, 23:14:53 - *.dynamic.chello.pl
A przy okazji: Lewy zwalniał akcje, za długo holował piłkę i głupio tracił. Jak ma tak grać w meczach o punkty, to już lepiej postawić na ambitnego Buksę, który walczy i widać, że mu się chce.

ron - 7 czerwca 2024, 23:18:33 - *.dynamic.chello.pl
@MJ Przemek Frankowski spokojnie może grać na poziomie Zalewskiego. Fakt - Skóraś z Frankowskim tym meczem zdecydowanie rywalizacji nie wygrał.

T-Liga - 7 czerwca 2024, 23:23:00 - *.centertel.pl
Najkoszmarniej trudy meczu odczuwał Walukiewicz i Romanczuk Grosicki powinien zrezygnować nie jechać na turniej co on to na ławce będzie siedział najlepszy piłkarz ekstraklasy

Mj - 7 czerwca 2024, 23:25:32 - *.147.13.219.mobile.internet.t-mobile.pl
@ron Też mi się wydaje, że Frankowski to lepszy wybór chociaż jest on często w meczach reprezentacji dosyć chimeryczny. Bywają mecze, że rzadko wchodzi w dryblingi, a jak piłka do niego trafia to wycofuje do tyłu i akcja musi być przeniesiona na drugą stronę. Brakuje nam chociażby takiego drugiego Błaszczykowskiego z dawnych czasów, więcej przebojowości i żeby była ona skuteczna.

Do dzbanów - 7 czerwca 2024, 23:30:25 - *.182.29.194.multiplay.pl
Wygłaszanie silnego wzmożenia z powodu zaskoczenia świetną grą Kacpra Urbańskiego świadczy, że osoba tak się zachowująca jest leszczem, lamusem i lemingiem karmionym masową pop-kulturą dla tłuszczy nie potrafiącej żyć samodzielnie. Co się stało? W ścieku medialnym głównego nurtu o chłopaku nic nie było, więc on nie istnieje? I teraz odkrycie? To właśnie jest poziom tych mediów: prosty przekaz dla prostych odbiorców. Jaka jest prawda, której wam oszczędzono? Kacper Urbański to jedno z największych objawień tej wiosny w SerieA. Jego Bologna, w której gra zwykle na pomocy w wyjściowym składzie, po kapitalnej rundzie wywalczyła awans bezpośrednio do grupy Ligi Mistrzów. Jest to więc solidny gracz z czołówki bardzo silnej ligi, więc rywali poziomu Ukrainy wciąga nosem, podobnie zresztą jak większość polskiej kadry. Zaskoczeni? Tacy to właśnie z was znawcy... Co za żenada.pl!

poo - 7 czerwca 2024, 23:31:47 - *.22.195.51.ipv4.supernova.orange.pl
@rafaello przecież Moder wszedł z ławki na końcówce, skasował groźna kontre Ukraińców i zagrał że dwa długie podania gdzie przy lepszych wahadłowych mogłyby się skończyć golem.
@mj Frankowski to podstawowy wybór na euro bez dwóch zdań, on jest po prostu skuteczny z golami i asystami w ten sposób nadrabia braki techniczne w kadrze.

Mexico86 - 7 czerwca 2024, 23:36:07 - *.centertel.pl
Ty do dzbanów ty dzbanem największym jest co to kogoś jakąś bologns obchodzi co to oni za posiadanie mieli piłki 20 minut porównywalne z gra Laty Bońka i Smolarka Buncola Kupcewicza

few@pl - 7 czerwca 2024, 23:37:32 - *.30.22.216.mobile.internet.t-mobile.pl
po Ty oglądałes inny mecz Urbański i jego debiut to 5 w skali 6

Mj - 7 czerwca 2024, 23:43:59 - *.147.13.219.mobile.internet.t-mobile.pl
@ Do dzbanów - Gościu, to że chłopak gra w drużynie, która sensacyjnie zajęła 5 miejsce w Serię A, mając na dodatek 19 lat i zaliczając debiut w kadrze nie czyniło z niego z automatu bycie drugim Cristiano Ronaldo... wystarczy podać przykład Zielińskiego który swojego czasu wymiatał w byłym Mistrzu Włoch a w kadrze grał piach czy Zlaewskiego który nie grał idealnie od początku swojego wejścia do kadry. Drużyna klubowa a reprezentacja to dwie różne bajki więc lepiej ochłoń trochę z tym swoim filozofowaniem i obelgami dla ludzi, których jednak ten dobry występ nieco zaskoczył.

Sintridens - 7 czerwca 2024, 23:47:26 - *.centertel.pl
Ten Taras Romanczuk to taki jak Szarmach w reprezentacji no coś podobne czyli to co to może stałem fragmenty ma dobre to czyżby tutaj ta kadra miała takie możliwości jak te z lat 70 i 80

Do.dzban.n - 7 czerwca 2024, 23:51:52 - *.centertel.pl
Idz oglądaj serie a ty do dzbanów po co Polski mecze oglądasz teraz nie ma już tu nic nie pisze się o tym że w Bologna ktoś z Polaków gra teraz jest tylko koszulka z białym orłem

andy 74 - 7 czerwca 2024, 23:53:54 - *.static.chello.pl
Przy takiej ruchliwości napastników i pomocników w polu karnym przeciwnika i w jego okolicach każda obrona musi pęknąć, nie tylko ukraińska. To jest właściwa taktyka na Holandię, Francję i resztę piłkarskich potentatów. Też uważam, że trener powinien postawić na skład z pierwszej połowy spotkania, a dotychczasowe "podpory reprezentacji" jak: Milik, Piątek, Lewandowski, Szczęsny i kilku innych zostawić w domu. Po takim "przewietrzeniu" składu Probierz może nawet myśleć o osiągnięciu na tych mistrzostwach czegoś więcej niż Górski w 1974 i Piechniczek w 1982. Czego jemu i DRUŻYNIE z całego serca życzę!

Turniej4sk - 7 czerwca 2024, 23:56:03 - *.centertel.pl
Reprezentacja piłkarska s kadra tylko jedna drużyna w kraju i już tu czekamy wszyscy na emocjonujący sport przed telewizorami od igrzysk olimpijskich i skokow Małysza w Willingen

Fansport - 8 czerwca 2024, 0:13:41 - *.dynamic.chello.pl
Opłaca się grać bez drewniaka, bez drewniaka Polska jest nie byle jaka.

kibic - 8 czerwca 2024, 0:24:23 - *.dynamic-4-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Gwiazdor na ławie i tam jest jego miejsce

. - 8 czerwca 2024, 0:32:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@edek: Owszem, tylko sparing, ale słabeuszem to była Estonia, nie Ukraina. W eliminacjach potrafili urwać punkty Anglii i Włochom, grać w barażach musieli tylko przez trudną grupę, nie to, co my.

koster - 8 czerwca 2024, 0:44:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie.. Po pierwsze primo był to mecz towarzyski ktory nie odzwierciedla prawdziwej sily razenia ktora pojawi badz moze sie pojawic na tegorocznym czempionacie,chociaz bardzo w to watpie.Po drugie sekundo wg mnie kadra powinna grac czworka w obronie bez zadnych wahadlowych gdyz my nie potrafimy szczerze mowiac grac w tym ustawieniu xd chwala probierzowi ze dal szanse urbanskiemu, dla mnie ten zawodnik powinien wyjssc w pierszym skladzie przeciwko holendrom, trzeba zaryzykowac wpuscic swieza krew jak to czynil na wc 78 jacus gmoch z iwanem czy nawalka xd moj sklad na euro; 1-4-2-3-1 szczesny- bereszynski chociaz chcialem casha , dawidowicz salamon kiwior - moder slisz, typowalem zurkowskiego- zielinski, urbanski, frankowski- lewandowski wg mnie ta jedenastka zagwarantowalaby przyzwoity wynik na me

boss - 8 czerwca 2024, 1:55:49 - *.bb.vodafone.cz
brawo za wygranie z "kozakami". i nie wazne czy odpuscili czy grali dla buka. to 3x zwyciestwo z rzedu nad nimi. nie spodziewalem ze ze kampania czerwcowa bedzie ukraszona zwyciestwem. szacun

Jontek - 8 czerwca 2024, 6:11:52 - *.dynamic.chello.pl
Ćwierćfinal co najmniej albo i medal !

Gerrtu - 8 czerwca 2024, 6:34:57 - *.play-internet.pl
Puchacz Romanczuk Buksa Berszynski to jakieś nieporozumienie.Wstyd mi za nich.

Qeriri - 8 czerwca 2024, 6:41:20 - *.play-internet.pl
A co robil Uszol, bo przeszedl obok meczu .Uszola nie było coś ta Turcja slaba dla niego.Wstyd Puchacz Romanczuk i niecelne wrzutki SkorAsia wstyd.skoras to jezdziec jak Puchacz

d2bo - 8 czerwca 2024, 8:24:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Gerrtu: a jaki ty masz z nimi związek? To twoja rodzina?

john - 8 czerwca 2024, 9:07:06 - *.dynamic.chello.pl
Ukraina wyszła II składem.Ten pierwszy zagrał z Niemcami.

vovv - 8 czerwca 2024, 10:37:57 - *.play-internet.pl
Trzeba się cieszyć tą wygraną,bo nie wiadomo kiedy będzie następna wygrana.

Xerr - 8 czerwca 2024, 10:40:43 - *.play-internet.pl
Buksa z 5 metrów nie strzelił, masakra.Pewnie osilek Puchacz by strzelil

Michał S. - 8 czerwca 2024, 11:21:41 - *.146.8.13.mobile.internet.t-mobile.pl
a kto to jest ten uszol,bo jakoś nie mogę skojarzyć? A przy okazji,choć ogladałem gdzies do okolo 30. minuty( 2:0 bylo!) to mialem wrazenie,że bez lewy' ego calkiem nieźle naszym szlo,jakkolwiek zdaję ze sprawę,że byl to taki mecz przyjaźni,by nikt glupio się nie wyeliminowal z walki o kasę z Giermany'24. A tak w lgóle to przynajmnie częśćpilkarzy ,mniej pazernych na kasę (po)winno zbojkotowac te mistrzostwa w harataniu w gałę,w swietle tego do czego doprowadził rezim tutejszego bantustanu,jeszcze przed 13. grudnia ub. roku opluwajac żołnierzy broniacych wschodniej granicy z belarusą i ..srednio z CCCP ,zbrodniarza płatjena,we współpracy z IV. Rzeszą . Podobnie powinna też zbojkotowac tę hucpę Giermany'24 Ukra. Niech na to miejsce zaproszą belarus i cccp płatjena.

a - 8 czerwca 2024, 11:26:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładnie wam dzieci na dekiel bije z tym hejtem na Lewego

Fansport - 8 czerwca 2024, 11:37:12 - *.dynamic.chello.pl
Same fakty, a nie hejt, Polska strzelała gole, gdy go nie było, gdy wszedł, wszystko na gorsze się zmieniło.

jacOl - 8 czerwca 2024, 12:01:46 - *.icpnet.pl
Od dawna powtarzam, wszyscy z kadry 2018 poza Zielińskim won! I dziś w I połowie tak zrobił Probierz i dobrze to wyglądało. Jeżeli w pierwszym składzie będzie Lewy, Grosik, Bednarek, Milik i Szczęsny to z tej mąki chleba nie będzie.

kibic83 - 8 czerwca 2024, 12:19:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki udany sprawdzian ? I po co pompujecie balon ?

boss - 8 czerwca 2024, 12:50:03 - *.bb.vodafone.cz
@john dovbyk to nie jest 2 skład a Polska wyszła 1m bez lewego? 1y skład tam zaczyna się od dovbyka a w pl od lewego więc nie pieprz. Poza tym przegrać z Polską ich emigrantów miało pocieszyć? mieli grać dla rodaków hehe więc są słabiakami jak tak zagrali dla rodaków amen.
@kibic83 każdy kto chce niech pompuje se balon, to jest czuć jakieś emocje w życiu. nie to co ty chce na zimno oceniać analizować. zresztą widać że coś buki maczają ręce więc Polska jako underdog na euro może wyłuskać remis od potentatów, zresztą te obecne pokolenia nie mają charakteru ani na zachodzie. tam się nie identyfikują z tymi reprami bo mają pochodzenie afrykanskie lub arabskie. Więc na bank można po Ukrainie być w euforii i nie zabraniaj to nikomu.

Uszi - 8 czerwca 2024, 13:00:25 - *.play-internet.pl
Uszol?kto ma najbardziej odstające uszy.No Seba Szymański.Stad ksywa uszol.

boss - 8 czerwca 2024, 13:03:58 - *.bb.vodafone.cz
Poza tym o czym my mówimy... Każdy piłakrz chce zagrać na euro czy chce tylko jechać na wycieczkę??? Romanczuk/Walukiewicz to też 2 skład pl i strzelili bramki, to tym bardziej ukraincy powinni z tylniego szeregu się pokazać jeżeli chcą zagrać na euro. Nie pokazali się bo są słabi i tyle. Jak grali słabo specjalnie to w ogóle nie mamy o czym mówić. Bo albo są słabi piłkarsko albo moralnie amen

Kaktus - 8 czerwca 2024, 15:47:09 - *.play-internet.pl
A piłkarzy, którzy strzelili gole Ukrainie nie będą aresztowani???

tewizjahd - 8 czerwca 2024, 19:33:28 - *.6.151.39.ipv4.supernova.orange.pl
Koster i wy tu wszyscy jaka siła rażenia nie ma opcji nie z trójkolorowymi w Dortmund na pewno tęgie lanie 3 4 zero ale inne mecze Ty Sintriden te lata 70 i 80 zostaw i zapomnij inna była piłka jeszcze z 25 lat musimy poczekać 3 miejsce mundiale 74 i 82 ale to mistrzostwa świata w europy troche inne

Suzuki - 8 czerwca 2024, 20:31:57 - *.146.125.16.mobile.internet.t-mobile.pl
Grały takie zespoły które nie wyjdą z grupy

Magik - 8 czerwca 2024, 21:12:02 - *.179.234.159
Od Roberta to sie odje... cie. Chłop ma tyle meczy że to głowa mała. Znajdzcie drugiego kto go zastąpi w 10 latach. Dopiero się musi narodzić. Pozdrawiam Wszystkich maruderów.