[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 czerwca 2024, 19:52:49 - LukaszL
Artur Crăciun i Ioan-Călin Revenco wystąpili w reprezentacji Mołdawii

Artur Crăciun i Ioan-Călin Revenco z Puszczy Niepołomice wystąpili w reprezentacji Mołdawii w wygranym 3-2 (1-0) meczu towarzyskim z reprezentacją Cypru.

8 czerwca 2024, 18:00 - Kiszyniów (Arena Zimbru)
Mołdawia 3-2 Cypr
Nichita Moțpan 44, Victor Stînă 72, Victor Bogaciuc 78 - Danilo Špoljarić 51, Giánnis Píttas 53

żółte kartki: Artur Crăciun, Victor Stînă, Vitalie Damașcan - Loḯzos Loḯzou.

sędziował: Denys Szurman (Ukraina).

Crăciun i Revenco rozegrali całe spotkanie. W reprezentacji Mołdawii na ławce rezerwowych znalazł się Dmitri Mandrîcenco (w przeszłości Motor Lublin).

obserwator - 9 czerwca 2024, 8:37:52 - *.centertel.pl
Brawo dla zawodników Puszczy.Utrzymują równą formę

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas