10 czerwca 2024, 22:39:38 - gabrielba
Wygrana w próbie generalnej

Prowadzona przez selekcjonera Michała Probierza reprezentacja Polski wygrała 2-1 (1-0) w meczu towarzyskim rozegranym na PGE Narodowym w Warszawie z Turcją. Bramki dla gospodarzy zdobyli Karol Świderski i Nicola Zalewski. Trafienie dla gości zanotował Barış Alper Yılmaz. Było to ostatnie spotkanie kontrolne przed mistrzostwami Europy, w których w ramach grupy D zmierzymy się z Holandią (16 czerwca, godz. 15:00, Hamburg), Austrią (21 czerwca, godz. 18:00, Berlin) i Francją (25 czerwca, godz. 18:00, Dortmund).

W pierwszych minutach spotkania wyklarowała się przewaga gości. Po stracie piłki przez Jakuba Piotrowskiego do sytuacji strzeleckiej doszedł Kerem Aktürkoğlu, ale futbolówka po jego uderzeniu minęła światło bramki. W 12. minucie poniedziałkowej rywalizacji Polska objęła prowadzenie. Jan Bednarek wykonał długie podanie w kierunku Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji wywalczył piłkę, a następnie Karol Świderski pokonał płaskim strzałem Merta Günoka. Później Hakan Çalhanoğlu prostopadle zagrał do rozpędzonego Aktürkoğlu, ale ten nie zdołał pokonać Wojciecha Szczęsnego. W następnej akcji odpowiedzieli gospodarze. W niemal identycznej sytuacji Krzysztof Piątek oddał celny, lecz niegroźny strzał na bramkę rywala. W 25. minucie znowu niebezpiecznie zrobiło się w "szesnastce" Szczęsnego, ale futbolówka po uderzeniu Çalhanoğlu minęła prawy słupek. W kolejnych minutach nie było dogodnych okazji pod obiema bramkami. Polska do przerwy prowadziła 1-0.

Od początku drugiej połowy była widoczna znaczna przewaga Turcji. W 55. minucie po błędzie Bednarka w sytuacji "sam na sam" ze Szczęsnym znalazł się Barış Alper Yılmaz, lecz napastnik drużyny gości nie wykorzystał dogodnej okazji, strzelając w dobrze ustawionego golkipera Juventusu. Osiem minut później Arda Güler uderzył sprzed pola karnego, ale kolejny raz tego dnia skutecznie interweniował Szczęsny. Dopiero w 67. minucie "biało-czerwoni" stworzyli pierwszą dobrą okazję w drugiej połowie. Po wymianie kilku podań "na jeden kontakt" Sebastian Szymański zagrał do Kacpra Urbańskiego, który nie zdołał pokonać w sytuacji "sam na sam" Günoka. Następnie dwukrotnie skutecznie bronił Szczęsny, który zdołał odbijać piłki po strzałach Gülera i Orkuna Kökçü.

W 77. minucie Turcja doprowadziła do wyrównania. Sebastian Szymański stracił futbolówkę na własnej połowie boiska. Piłka dotarła do Yılmaza, a ten uderzeniem z kilkunastu metrów pokonał Szczęsnego. Następnie bramkarz gospodarzy, asekurując wysoko ustawioną linię defensywną Polski, wybiegł z własnego pola karnego. Pustą bramkę zobaczył Aktürkoğlu, lecz futbolówka po jego strzale odbiła się tylko od poprzeczki i wypadła poza boisko. Polska mogła w 87. minucie objąć prowadzenie. Urbański świetnym, prostopadłym zagraniem wypatrzył Krzysztofa Piątka, ale napastnik nie wykorzystał sytuacji "sam na sam". Jednak chwilę później Nicola Zalewski wykonał fenomenalny rajd, co w konsekwencji zapewniło "biało-czerwonym" wygraną w meczu. Wahadłowy zbiegł z boku boiska do środka pola i płaskim strzałem pokonał bezradnego Günoka.

10 czerwca 2024, 20:45 - Warszawa (PGE Narodowy)
Polska 2-1 Turcja
Karol Świderski 12, Nicola Zalewski 90 - Barış Alper Yılmaz 77

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 5. Jan Bednarek, 3. Paweł Dawidowicz (46, 2. Bartosz Salamon), 14. Jakub Kiwior - 19. Przemysław Frankowski, 6. Jakub Piotrowski (46, 20. Sebastian Szymański), 24. Bartosz Slisz (78, 17. Damian Szymański), 10. Piotr Zieliński (46, 8. Jakub Moder), 21. Nicola Zalewski - 7. Karol Świderski (19, 23. Krzysztof Piątek), 9. Robert Lewandowski (33, 26. Kacper Urbański).

Turcja: 1. Mert Günok - 22. Kaan Ayhan (61, 3. Merih Demiral), 4. Samet Akaydin, 14. Abdülkerim Bardakcı, 18. Mert Müldür - 17. İrfan Kahveci (46, 8. Arda Güler), 10. Hakan Çalhanoğlu (71, 19. Kenan Yıldız), 15. Salih Özcan (61, 5. Okay Yokuşlu), 6. Orkun Kökçü, 7. Kerem Aktürkoğlu (83, 9. Cenk Tosun) - 24. Semih Kılıçsoy (46, 21. Barış Alper Yılmaz).

żółte kartki: Salamon, Slisz - Yılmaz, Kökçü.

sędziował: Balázs Berke (Węgry).

asd - 10 czerwca 2024, 22:40:13 - *.net.aster.pl
Zalewski kocur

mentalny - 10 czerwca 2024, 22:40:14 - *.dynamic.chello.pl
probierz dobra passa niech mu sie wiedzie

po - 10 czerwca 2024, 22:40:15 - *.22.7.59.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo Polska brawo Zalewski świetnie to zrobił. Bardzo dobry mecz Urbańskiego, świetne podanie do Piątka. Bednarek bardzo nerwowy Salamon musi grać. Urbański pierwszy skład na Euro to talent.

Czeczot3 - 10 czerwca 2024, 22:42:00 - *.radom.vectranet.pl
Dno

tar - 10 czerwca 2024, 22:42:05 - *.unknown.vectranet.pl
Urbański koniecznie pierwszy skład z Holandią!

ja - 10 czerwca 2024, 22:42:42 - *.play-internet.pl
Jedziemy do Niemiec po medal pytanie tylko jakiego koloru. Proszę tylko o jedno nigdy więcej Ślisza po co na własne życzenie grać w 10?.

Bako - 10 czerwca 2024, 22:43:22 - *.hsd1.il.comcast.net
Jak zwykle druga połowa słaba młodzi muszą grać w podstawowym składzie!!!

trolololo - 10 czerwca 2024, 22:43:30 - *.radom.vectranet.pl
Wszystko OK,tylko ten slisz jakiś z dupy.

kibol - 10 czerwca 2024, 22:43:39 - *.pa.vic.optusnet.com.au
Doping klasa światowa, jest powód do dumy.

e(L)ka - 10 czerwca 2024, 22:43:42 - *.182.205.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Internet zaplonal.

Ment - 10 czerwca 2024, 22:44:53 - *.play-internet.pl
Uszol nijaki, Grosicki z Ekstraklasy najlepszy na boisku , wirtuoz ta szybką Kcja w Ekstraklasa super, Mila dawaj do kadry.

jjo - 10 czerwca 2024, 22:44:57 - *.net.hawetelekom.pl
Wszystkie kebaby w Warszawie zamknięte. Sprzedawcy na Narodowym. W sumie pokojowo było. Ale balonik już rośnie.

ehmehme - 10 czerwca 2024, 22:45:01 - *.vpnlabs.xyz
Dobrze, że już nie będzie więcej sparingów, bo by Probierzowi napastniki się skończyły.

slazak - 10 czerwca 2024, 22:45:02 - *.dynamic.inetia.pl
Szczęsny wynocha z drużyny. Ile już meczów dla reprezentacji zawalił ten człowiek? Czysta amatorszczyzna. Przecież ten człowiek stale się OŚMIESZA na boisku! Probierz niezwyciężony, bardzo fałszywe wyobrażenie o polskiej reprezentacji...

Kibic1 - 10 czerwca 2024, 22:45:19 - *.238.66.48
Co to był za śmietnik za bramką?

Turek - 10 czerwca 2024, 22:45:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Salomon i Bednarek dno. Dołączył do nich komentator Podoliński.

Sopel - 10 czerwca 2024, 22:47:32 - *.dab.02.net (*.145.155.41)
Zalewski Mistrz !!! Poziom extra master
Pytanie do Probierza : Chłopie po co powołujesz 35letniego Grosickiego , który w drugim meczu nie gra wcale .
Jak stawiasz na gościa to daj mu grać inaczej powołaj małolata , który się otrzaska z kadrą.
Probierz zwykły fuksiarz, udało mu się wygrać bo padły by gromy na niego . Pierwsze 20 min Ok a później rzeźba.
Oby to była maska tylko

po - 10 czerwca 2024, 22:48:55 - *.65.83.139
Dno, szkoda ze strzelili. Hol-Pol 3-0

asd - 10 czerwca 2024, 22:49:28 - *.raciborz.vectranet.pl
Urbański to może być dobry grajek nie wiem jak wam ale mi najbardziej zaimponował w tych meczach

Luqinhas # - 10 czerwca 2024, 22:49:46 - *.dynamic.chello.pl
Ha ha :D nie ma czym się podniecać, oglądając dzisiaj Holendrów z Islandią, Holendrzy nas rozjadą spokojnie 3:0. Depay, Frimpong oraz Simons przejadą się po nas jak po walcu :D .... robią różnicę i zgaszą nas jak peta :D
Z grupy nie wyjdziemy a więc nie ma co się podniecać xD

resoviak - 10 czerwca 2024, 22:51:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów, 10.06.2024 rok
Polska wygrała z Turcją na Nowym Stadionie PGE X-Lecia w Warszawie dobrze zagrała cała reprezentacja Polski z Turcja ale najlepszymi zawodnikami w koszulce z białym orłem zagrała młodzież najbardziej podobali mi się Urbański i Zalewski

Svindal - 10 czerwca 2024, 22:51:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zwycięstwo na pewno buduje, dziś ogólnie jednak wrażenie słabsze. Nie radziliśmy sobie z presingiem rywala, gubiliśmy piłkę. Kolejny udany występ Urbańskiego - czy selekcjoner odważy się wystawić go w pierwszym składzie na Euro? W sumie chciałbym to zobaczyć. Generalnie trudno kogoś wyróżnić in minus - słabiej na pewno Piotrowski choć i on miał kilka lepszych momentów pod koniec pierwszej połowy. Mieliśmy dużo szczęścia w kilku akcjach. W drugiej części jednak za bardzo oddaliśmy pole rywalowi. Super akcent na zakończenie. Indywidualnie najlepsi według mnie to Urbański, Zalewski, Zieliński, Szczęsny.

Xyz - 10 czerwca 2024, 22:53:00 - *.adsl.inetia.pl
Nigdy wam się nie dogodzi. Przegrywają źle, wygrywają też źle. A prawda jest taka że odkąd Probierz objął kadrę jak na nas nie wygląda to źle. Szczęście też jest potrzebne. Cieszmy się z małych rzeczy, dwa wygrane sparingi z niezłymi europejskimi ekipami to powód do dumy. Z niecierpliwością czekamy na Euro, grupa jaka jest każdy wie, ale trzeba wspierać chłopaków i liczyć na to że będą w stanie sprawić jakąś niespodziankę z dużo lepszymi od nas drużynami.

@lw - 10 czerwca 2024, 22:53:06 - *.22.7.59.ipv4.supernova.orange.pl
Atakuj twoje wcielenie które życzyli porażki z Turcja i atakuj ta pudrobevz Gliwic, ja życzę wyjścia z grupy zrozumiałeś, wiem że boli.

Strejlau - 10 czerwca 2024, 22:53:10 - *.088.077.pools.vodafone-ip.de
Walukiewicz za Bednarka i Urbanski za Slisza

Daniel - 10 czerwca 2024, 22:53:16 - *.wtvk.pl
Dobra Panowie, lecimy po złoto! Buahahaha
Beznadziejny Piotrowski, słaby Ślisz, przeciętny Frankowski.
Na plus znowu Urbański, Dawidowicz, Zalewski.
Dwa zwycięstwa, jakby nie było, z uczestnikami Euro podbuduje mental, ale na Holandię, czy Francję to nadal za mało i wystarczy może na 1 bramkę.
Jakiekolwiek szanse upatruje z Austriakami, tu możemy przepchnąć kolanem ten mecz :D

Elwer - 10 czerwca 2024, 22:53:28 - *.109.164.179
Podolinski sie nadaje tarcia chrzanu .

Yrek - 10 czerwca 2024, 22:54:26 - *.centertel.pl
Bardzo trudny mecz dla nas , niestety dwie szybkie zmiany wymuszone nie pomagają w grze a mimo to potrafiliśmy wygrać. Brawo. Myślę że za bardzo się cofnęliśmy momentami w drugiej połowie aż do straty bramki , sami prosząc się o gola i bez sensu grając od bramki krótko zamiast przesunąć się wyżej i grać dłuższą piłkę , Turcy bardzo nas naciskali i wiele strat wynikało właśnie z prób tej krótkiej gry która nam nie szla a tyłach.
Myślę że pierwszy skład na Holandię ulegnie zmianom , Piotrowski slisz Frankowski wypadli słabo i być może zagrają Skoras Urbański Moder. Nie wiem czemu trener tak mało ufa moderowi wg mnie jest lepszy niż Piotrowski . Choć mają trochę inne atuty. Najgorzej sytuacja wygląda w obronie bo tu mamy małe pole manewru ale Dawidowicz i kiwior pewniaki. Pozdrawiam

obiektyn - 10 czerwca 2024, 22:54:28 - *.multinet24.pl
Szczęśliwe zwycięstwo, na które ciężko będzie liczyć w Niemczech. Obrona słaba, dobrze że Szczęsny na poziomie, choć niepotrzebnie podawał do Szymańskiego, który miał blisko rywala, no i Turcy wtedy strzelili.
Pewnie niektórzy będą pisać o medalu na ME, ale prawda jest taka, że zweryfikują nas topowe drużyny europejskie.

scorpio - 10 czerwca 2024, 22:55:19 - *.138.72.190
Bednarek w wywiadzie pomeczowym: "Lewy zszedł prewencyjnie bo poczul dwójke"
A z poważnych rzeczy to skąd ten jak zwykle dęty balon, przecież obrona popełnia koszmarne błędy. Z przodu jest wyjątkowo dobrze, brak Lewego niezauważalny.

Svindal - 10 czerwca 2024, 22:56:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jedna uwaga - to był mecz towarzyski.To pełnoprawny pojedynek międzypaństwowy i nie ma powodu go deprecjonować nazywając sparingiem.

D... - 10 czerwca 2024, 22:56:42 - *.182.29.194.multiplay.pl
Trzy moje uwagi: pierwszy gol to Czesiu nadal żywy! Laga na Robercika dobrze wykonana i jest efekt! 😁 Drugi gol dla Polski to jak w taniej grze komputerowej: zawodnik (Nicola) dostaje piłkę i bez żadnego zwodu wbiega w obronę rywala, mijając trzech przeciwników całkowicie pasywnych, po czym precyzyjnie trafia przy słupku. Takie bramki w prawdziwej piłce nożnej nie padają, prawda? 🤪 Trzecia rzecz jest najtrudniejsza: na Holandię w bramce Skorup, mimo że Wojtek zagrał dzisiaj wybitnie! Szczęsny ma ten "defekt", że w meczach inauguracyjnych daje tradycyjnie babola kompromitującego. Teraz będzie inaczej? Nie, nie będzie, niestety. Sprawdzamy? Kosztem porażki? NIE! Natomiast Skorup w pierwszym meczu da radę i będzie remis z Holandią. Na drugi, kluczowy mecz następnie, Wojtek zatrzyma Austrię dokonując cudów kilka razy, a po wygranej mamy 4 punkty i awans praktycznie gwarantowany z 3 miejsca. Kto będzie bronił z Francją? To już trener zdecyduje. Tak to widzę. I nie ma za co... 😝

. - 10 czerwca 2024, 22:56:55 - *.156.62.227
@slazak: Gdyby nie Szczęsny, mecz byłby dziś przegrany...
Niezły początek, niezła końcówka, ale przez większą część meczu nie wyglądało to jakoś powalająco.
Cóż, muszę powiedzieć, że zaskoczyli mnie tymi dwoma wygranymi sparingami. Obstawiałem porażkę z Ukrainą i remis z Turcją. Jednak w kontekście Euro nie znaczy to wiele i pewnie znów trzeba będzie szykować się na koniec turnieju po 3 meczach.
To był pierwszy mecz z Turcją od 30,5 roku, ostatni rozegraliśmy 27 października 1993 roku, kiedy przegraliśmy 1:2 w Stambule w el. MŚ 1994. Z reprezentacji zrzeszonych w UEFA najdłużej czekamy teraz na mecz z Cyprem (ostatni pojedynek 15 lutego 1997, kiedy w meczu towarzyskim pokonaliśmy Cypryjczyków 3:2).
Z tym że nie graliśmy jeszcze ani razu z Kosowem ;).

Poeta - 10 czerwca 2024, 22:57:33 - *.dynamic.chello.pl
Drewniany z Barcelony dawno jest skończony.

Typyr - 10 czerwca 2024, 22:57:53 - *.24.37.237.ipv4.supernova.orange.pl
Beznadziejna gra a wciąż bez porażki probierz czyli wiadomo że z holandia.mozna stawiać domy. Jeden Zalewski to za mało Turcja i Ukraina pokazały nam jak się gra w pilke

emeryt - 10 czerwca 2024, 22:58:07 - *.centertel.pl
schodzi kukold ciabata i od razu gra wygląda lepiej

obserwacja - 10 czerwca 2024, 22:58:20 - *.ennet.pl
Drugi gol dla Polski nieprawidłowo zdobyty ponieważ znajdowała się piłka na boisku którą stracili Turcy,wyszła na aut odbiła sie od baneru reklamowego i wróciła na boisko. Polacy nie zgodnie z przepisami nie mieli prawa użyc do gry innej piłki ponieważ tamta znajdowała sie już na boisku. Gdy obie piłki znajduja sie na boisku sędzia MUSI przerwac grę nie pozwalajac na kontynouwanie akcji,zatem uznaje sie ze akcja po wrzucie autu drugą piłką nie odbyła się po której gol został strzelony. Takie gole w Lidze mistrzów były nieuznawane.

Fritz - 10 czerwca 2024, 22:59:22 - *.146.124.140.mobile.internet.t-mobile.pl
Bookmacherzy nie wiedzą co zrobić z nami ..jest moc!!

kibic - 10 czerwca 2024, 22:59:26 - *.235.160.13
Gramy w pilke a nie pilka , slabo to wyglada ,wynik dobry ale myli i zaciemnia obraz ,Probierz to

Pan Kura - 10 czerwca 2024, 23:03:18 - *.dynamic.inetia.pl
Urbański ma duże serce i zapał do gry, do tego jest szybki, ale moim zdaniem trochę jeszcze brakuje umiejętności, doświadczenia. Jeszcze dużo pracy przed nim, ale za 2-3 lat może być naprawdę dobry nawet na poziomie reprezentacji. Świderski, ogromny pech, a może i głupota, jedno z drugim. Mam nadzieję że sam się nie wykluczył z Euro i zagra. Można powiedzieć że dobrze że te sparingi już się skończyły bo byśmy się sami całkowicie wypisali z mistrzostw jeszcze zanim się zaczęły. Tak czy inaczej, powodzenia!

HutnikWars - 10 czerwca 2024, 23:10:34 - *.dynamic.inetia.pl
Nicola najlepszy z kadry ale wiadomo to gracz Romy więc to zobowiązuje

kibic - 10 czerwca 2024, 23:12:14 - *.dynamic.inetia.pl
Studio po meczu TVP 1
Występują same asy piłki ,"wielcy" fachowcy na czele z Żewłakowem. Śmiechu warte !
TVP - nie róbcie z telewidzów "wariatów", którzy nie o piłce nożnej nie wiedzą.

@lw - 10 czerwca 2024, 23:16:14 - *.22.213.74.ipv4.supernova.orange.pl
A czy do ciebie dociera to że ja życzę wyjścia z grupy na euro jak życzyłem awansu z Walią, więc przed czym bronisz kadry, przed awansem. Nawet ,malpa z legii by to zrozumiała. Więc broń kadry przed tą podróba co wzdycha do legii. Ja życze kadrze wyjścia z grupy czy ty to rozumiesz malutki móżdżku czy chodzi ci tylko o wzdychanie do mnie.

Bednarek - 10 czerwca 2024, 23:16:57 - *.centertel.pl
Lewy miał poczuć "dwójkę" więc musiał zejść... przecież jak komuś chce się srać jak ma biegać!!! 🤣🤣🤣

Na100 - 10 czerwca 2024, 23:17:16 - *.40.110.240.threembb.co.uk
Lewy i zielu dno

Na100 - 10 czerwca 2024, 23:19:03 - *.40.110.241.threembb.co.uk
Zalewski wyszkolony we Włoszech i mogą mu wszyscy buty czyścić

koper - 10 czerwca 2024, 23:19:36 - *.dynamic.inetia.pl
Salamon to pomyłka. Jest dramatyczny. On nam zawali Euro!! Probierz, wytrzeźwiej!!

andy 74 - 10 czerwca 2024, 23:20:31 - *.static.chello.pl
Druga połowa to istny horror, czyli "turecki młyn" pod naszą bramką. Gdyby nie fura szczęścia i Szczęsny w bramce, to wynik powinien być na korzyść Turków. Nadal nie potrafimy dłużej utrzymywać się przy piłce i wyjść z nią szybko z własnej połowy. Ciągłe rozgrywanie piłki przed własnym polem karnym musi się kiedyś zakończyć katastrofą; zwłaszcza z przeciwnikami z piłkarskiej elity, a przecież z nimi przyjdzie nam grać.

poo - 10 czerwca 2024, 23:21:37 - *.22.213.74.ipv4.supernova.orange.pl
@koper Salamon jest jednym z naszych najlepszych obrońców jakiego mamy na euro powinien grać w każdym meczu.

kibic - 10 czerwca 2024, 23:23:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
podolinski, trener 17 - tu klubowych drużyn różnych lig teraz znawca sprawozdawca .
Salomon jak zawsze otwarty ryj i współautor bramki dla przeciwnika.

JS - 10 czerwca 2024, 23:23:19 - *.centertel.pl
Będzie grajek z tego Zalewskiego.Nie przypadkiem gra w Romie.

@poo - 10 czerwca 2024, 23:28:47 - *.79-160-152.customer.lyse.net
Drewno Salomon w meczu o punkty wyłapał by czerwo. Wprowadził niezły chaos po wejściu i zawalił przy bramce, od sęka mu się odbiło i zmyliło Szczęsnego.

@kibic - 10 czerwca 2024, 23:30:19 - *.22.254.58.ipv4.supernova.orange.pl
To Szymański stracił piłkę po której poszła bramka dla Turków, Szczęsny drugi kozaczek nawet się nie rzucił. Salamon przy bramce nic nie zawinił.

po - 10 czerwca 2024, 23:32:00 - *.245.34.34
Drewno Salomon dokladnie...dno i wodorosty poplynal z amiczka i do dzis sie odkrecil;;

po - 10 czerwca 2024, 23:34:11 - *.245.34.34
pytanie jest czy salamon byl trzezwy...

dfg - 10 czerwca 2024, 23:34:51 - *.dip0.t-ipconnect.de
Wychodzimy z grupy.

luba - 10 czerwca 2024, 23:34:57 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Kur... co to było? Dno i 100 metrów mułu, beznadzieja. Na Euro trzy razy baty i won do domu. Żele i bajerant z Barcy kur... co to jest!!! Tego się nie da oglądać! Gorzej niż za Czesia, Probierz won jeszcze można to uratować. Dawać szybko jakiego Portugalczyka.

Jaga71 - 10 czerwca 2024, 23:35:47 - *.dyn.as47377.net
Gdzie są ci wszyscy co tak po Probierzu jechali ?

19king22 - 10 czerwca 2024, 23:36:16 - *.189.238.167
chyba salami

. - 10 czerwca 2024, 23:37:30 - *.156.62.227
@Svindal: "Sparing" i "mecz towarzyski" można używać zamiennie.
@D...: Jakoś ostatnio tak nie było, z Meksykiem nic nie zawalił.

po - 10 czerwca 2024, 23:37:40 - *.189.238.167
od holandii wyłapia 3 a jak drewno zagra salami to 5

robur - 10 czerwca 2024, 23:42:16 - *.dynamic.chello.pl
Z lewym nic nie ugramy.Co za kretyn kazał grać przy zamkniętym dachu?

RRR - 10 czerwca 2024, 23:58:58 - *.146.94.131.mobile.internet.t-mobile.pl
Salamon dno na przestrzeni miesiaca kolejny swojak .jak taki dramatyczny zawodnik może grac w reprezentacj to jest skandal.zardziewialy dywersant z Wronek

kibic - 11 czerwca 2024, 0:01:59 - *.dynamic-4-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Gwiazdor znów ława i tam jest jego miejsce a z pustego i Salomon nie naleje.

Diego - 11 czerwca 2024, 0:28:15 - *.dynamic-4-waw-k-2-0-0.vectranet.pl
Wyjście z pressingu na własnej połowie dramat, mnóstwo strat, słaba kultura gry w porównaniu z takim średniakiem jak Turcja, Holandia ich rozjedzie, nie mówiąc o Francji może z Austrią jakiś fartowny remis.

po - 11 czerwca 2024, 1:04:01 - *.84.123.24
polska 0 punkow stawiac domy,zony

bystrzyca - 11 czerwca 2024, 1:09:19 - *.229.244.187
Wielu moich przedmówców stwierdziło,że Salomon jest słaby. Dodaję Piotrowskiego i Slisza aby mu nie było smutno.

... - 11 czerwca 2024, 1:10:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obraz gry taki, a nie inny - bo dziś już prawie nikt nie operuje piłką gorzej od Polaków.

JATY75 - 11 czerwca 2024, 2:30:48 - *.hsd1.il.comcast.net
Zalewski wjechal miedzy czterech obroncow , jak Messi za najlepszych lat .

mojo jojo - 11 czerwca 2024, 5:56:36 - *.205.195.159.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
salamon król samobój

Bartek 198 - 11 czerwca 2024, 6:51:16 - *.204.13.179.mobile.internet.t-mobile.pl
Co tam robi Ślisz ? Ślisz,Salamon najsłabsi na boisku, to kompletnie nietrafione powołania.

pooo - 11 czerwca 2024, 7:16:14 - *.centertel.pl
@po ile jeszcze spamu i obrażania pod cudzym nickiem, siedzisz tu 24 godziny na dobę i obrażasz wszystkich, legia powinna dziękować ładunkowi za karny. Tu jrz dom straciłeś bo postawiłeś go na Turcję, gotów do wyprowadzki, powiadomiles rodziców że stracą mieszkanie. Polska to nie legia że y 3 razy w leb.

Daniel - 11 czerwca 2024, 7:21:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja bym Urbańskiego dal od początku. Gościu prze kozak. Bardzo dobry piłkarz młody nie boi się 1 na 1 iść. Dawać go do 1 skladu

TSV_1860 - 11 czerwca 2024, 7:28:21 - *.dynamic.mm.pl
Nie lepiej było powołać młodego zawodnika z przodu aniżeli dreptającego po boisku i kompletnie nic nie dającego drużynie Piątka. Na grę gościa nie można patrzeć. Jak można go powoływać do reprezentacji Polski? Oj probierz probierz

obiektywny - 11 czerwca 2024, 7:56:32 - *.8.101.90
żebyśmy mieli chociaż 2 solidnych stoperów i 2 defensywnych pomocników to na euro byśmy o coś zagrali. Piotrowski wolny jak koń z furą węgla, Kiwior mega niepewny (musi grać Walukiewicz). Środkowi przeciętni....o dziwo Bednarek zagrał dobrze.

bks - 11 czerwca 2024, 8:00:41 - *.8.101.90
skład na euro: Szczęsny- Bereszyński, Bednarek, Walukiewicz- Frankowski, Sliż (bo nie ma lepszego), Zieliński (bo nie ma lepszego, ew. Moder), Urbański, Zalewski, Świderski, Lewandowski

mag - 11 czerwca 2024, 8:06:42 - *.173.195.154
Salamonowi nie chciało się nogi wystawić. biernie asystował przy bramce dla turków.

d2bo - 11 czerwca 2024, 8:16:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy polska reprezentacja to Raków 2.0? Styl gry podobny, niedługo liczba kontuzji również będzie podobna.

rafa - 11 czerwca 2024, 8:38:51 - *.173.195.154
A czy Świderski podskakując nie wylądował jedną nogą na maskotce ? Chyba tak. Więcej takich pomysłów.

g8 - 11 czerwca 2024, 8:50:48 - *.petrus.pl
Najbardziej to mnie irytuje gra na przedpolu. Tam jedna głupia strata robi zagrożenie przed naszą bramką... Nie idzie tego dograć na bok boiska?

Addd - 11 czerwca 2024, 8:53:39 - *.play-internet.pl
To sa tylko sparingi, faworyci przegrywają a Polska wygrywa, jak będzie na Euro., się okaże.Z gry bryndza.Najwiekszy nocnik Świderski, drugi Kapusta gdzie glowa p...Probierz uczy gry w golfa a nie piłki, bo gry nie widać.Przypadek.Szczesny wybronił

Pisa - 11 czerwca 2024, 9:17:54 - *.play-internet.pl
Słaby mecz. Nie wiem po co jadą na to euro. Kompromitacja w każdym meczu. I te kontuzje.Mlodzi nie ogarną trzech meczy.

Raffaello - 11 czerwca 2024, 9:23:21 - *.204.108.94.mobile.internet.t-mobile.pl
Jeśli Probierz wystawi taki sam skład na Holandię to będzie klęska 0-5. Polska zagrała bardzo słabo. Gwiazdeczki w podstawowej jedenastce nie mają prawa grać z Holandią. Ślisz najsłabszy na boisku. Piotrowski bez formy.

sopel - 11 czerwca 2024, 9:35:49 - *.internetia.net.pl
To tylko mecz towarzyski taki do zgrania ale nie do pokazania się Mecze o punkty w Euro to inna bajka tam będziemy oceniać naszych kopaczy, są tacy co pokazali że maja formę inni na pewno zagrają lepiej z Holandią która jest w naszym zasięgu, Polska raczej nie leży Holandii i trzeba to wykorzystać

sopel - 11 czerwca 2024, 9:39:28 - *.internetia.net.pl
Dodam jeszcze to żeby Podolińskiemu i Borkowi zabrać mikrofony, ich komentarze to beznadziejna krytyka wobec kopaczy, niech lepiej szachy komentują a nie mecz piłki nożnej

gagatek - 11 czerwca 2024, 9:45:37 - *.host-194-42-119.cyfrotel.pl
Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę (przy niskim stanie wody) i będziemy mistrzami!

Raffaello - 11 czerwca 2024, 10:01:46 - *.204.108.94.mobile.internet.t-mobile.pl
Zejdźcie na ziemię... Polacy wymęczyli zwycięstwo nad Turcją. Bardzo słaba podstawowa jedenastka. Ślisz najsłabszy na boisku.

Ferciu - 11 czerwca 2024, 10:11:35 - *.146.124.123.mobile.internet.t-mobile.pl
Szczęśliwe zwycięstwo po słabej grze !

kibic - 11 czerwca 2024, 10:14:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
SALAMON do domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RudySyn - 11 czerwca 2024, 10:25:11 - *.5.150.183.ipv4.supernova.orange.pl
Ania była na trybunach, czy akurat robiła szpagaty w Hiszpanii?

Turek - 11 czerwca 2024, 11:01:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

marek - 11 czerwca 2024, 11:05:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zastanawiam się, kiedy w końcu przestaną rozkładać za liniami końcowymi te płachty reklamowe, za sprawą których już któryś piłkarz ma kontuzję, dlaczego jak zwykle pieniądze są ważniejsze od zdrowia?

ZIENIU - 11 czerwca 2024, 11:20:59 - *.252.60.40
Wytłumaczcie mi jak można nie podać ile widzów było

Bazyl - 11 czerwca 2024, 12:01:08 - *.228.123.211
Zamiast pojechać do jakiegoś ośrodka sportowego i pobiegać po lesie i spokojnie rozegrać ze dwa sparingi z 3 ligą polską i dopracować stałe fragmenty gry bez publiki i telewizji.Po co to pokazywać jak gramy i czym dysponujemy przed euro.

Zdzisek - 11 czerwca 2024, 12:05:17 - *.134.163.56
Dlaczego na meczach reprezentacji nie ma jakiegokolwiek dopingu. Tylko wuwuzele i gwizdy. Doping to dno. Tak samo jak rozgrywanie piłki przez obrońców. Jak tam mamy grać to lepiej oddać wszystko walkowerem. Była tylko jedna osoba której się chciało. Kacper Urbański przekocur.

Andrzej - 11 czerwca 2024, 12:42:02 - *.dynamic.chello.pl
Sparingi to był zaledwie przedsmak tego co będzie na Euro. W Niemczech poprzeczka pójdzie znacznie wyżej i wtedy zobaczymy prawdziwe oblicze naszej kadry.
Jeśli udało by nam się wyjść z grupy to były ogromny wyczyn. Trzeba walczyć do końca

Szpetny - 11 czerwca 2024, 14:29:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy to prawda że Lewy miał parcie na zwieracze i dlatego poprosił o zmianę symulując kontuzję

Ganzbohn - 11 czerwca 2024, 15:06:18 - *.centertel.pl

dobrze Bednarek i Szczęsny idealnie wręcz to wyjśćie 2 połowa to na czerwona kartkę było na te 20 parę minut kto inny na bramce mówią że z tym jednym ci tam siedział na ławce to czyste konto