| 
 8 lipca 2024, 23:00:19 - euzi
 Arkadiusz Ziarko trenuje z rezerwami Wisły
 |   Były zawodnik Stali Stalowa Wola Arkadiusz Ziarko rozpoczął przygotowania do nowego sezonu z trzecioligowymi rezerwami Wisły Kraków. 
21-letni lewy obrońca w ubiegłym sezonie był wypożyczony z "Białej Gwiazdy". W barwach Stali zagrał w 28 meczach II ligi, w których strzelił cztery gole, a jego drużyna wywalczyła awans do Betclic I ligi.
 | 
 źródło: Wisła Kraków
 
 
 
 
 Gargamel99 - 8 lipca 2024, 23:08:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
 "Ziarno" wracaj do nas!!
 Tak - 9 lipca 2024, 10:23:21 - *.30.122.154.mobile.internet.t-mobile.pl
 I tak oto kończą się kariery dobrych zawodników.Bo im się zachciało krakowskiej starowki i precli na Rynku.To samo bedzie z Sukiennickim.A mieli szansę naprawde się rozwijać.W upadłej Wisle to tylko rownia pochyla do końca kariery.
 stw - 9 lipca 2024, 11:07:50 - *.65.157.144
 Pozbyto się dobrych żeby grali w rezerwach Wisły, a ich następcy pokazali klasę z 3 ligowcami ostatnio z Lubaczowa. Pozbywają się lepszych a ściągają gorszych. Działacze Stali powinni robić wszystko żeby zatrzymać takich zawodników jak Sukiennicki czy Ziarko, a nie dawać wolną rękę. Następcy pokazali klasę z 3 ligowcami ostatnio
 jj - 9 lipca 2024, 12:39:36 - *.its-24.pl
 do stw.
 Niestety Suknia miał klauzule wykupu i odszedł, a za Ziarkę Wisła chciała kasę i niestety nie dogadali się. Szkoda obu ale takie życie zawsze bogatszy żerował na biedniejszym.
 
   |