[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


9 lipca 2024, 11:40:02 - gabrielba
Zawodnicy wracający z wypożyczeń trenują z rezerwami Pogoni

Zawodnicy, którzy byli wypożyczeni z Pogoni Szczecin, rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu z trzecioligowymi rezerwami Pogoni.

Na treningu pojawili się m.in. Łukasz Łęgowski (Olimpia Elbląg), Stanisław Wawrzynowicz (Kotwica Kołobrzeg), Aron Stasiak (Kotwica Kołobrzeg) i Yadegar Rostami (ŁKS Łódź).


źródło: Pogoń Szczecin

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas