[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 grudnia 2024, 19:42:33 - FBakowski
Plan przygotowań Korony

3 stycznia zawodnicy Korony Kielce rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej PKO Bank Polski Ekstraklasy. W planach jest zgrupowanie w Turcji, podczas którego zaplanowano cztery mecze towarzyskie.

Plan przygotowań Korony:

3 stycznia - start treningów
11-25 stycznia - zgrupowanie w Turcji
14 stycznia - sparing z Nyíregyháza Spartacus FC (Węgry)
18 stycznia - sparing z Gangwon FC (Korea Południowa)
21 stycznia - sparing z FC Baník Ostrawa (Czechy)
24 stycznia - sparing - rywal do ustalenia


źródło: Korona Kielce

cichyy_13 - 14 grudnia 2024, 19:50:55 - *.oxylion.net.pl
I tak spadną te trupy, Zieliński męczy na konferencjach tymi swoimi gadkami, co chwilę "chcemy", każde zdanie zaczyna od "znaczy". Niech on już ogląda piłkę z trybun albo w tv.

wichura - 14 grudnia 2024, 21:09:06 - *.centertel.pl
W kasie wiatr hula, ale dwa tygodnie w Turcji muszą być...

Korona - 15 grudnia 2024, 17:09:14 - *.184.227.65.ipv4.supernova.orange.pl
Wichura a Ty w ogóle byłeś gdzieś po za swoją wichura ? Patrząc na ceny w Polsce i Turcji to taki wyjazd może ich mniej kosztować jak zgrupowanie w Polsce a na pewno nie będzie to kosmiczna różnica

JZL - 16 grudnia 2024, 6:07:34 - *.111.247.43
@wichura
W d byłeś i g widziałeś

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas