21 marca 2006, 20:41:19 - qmichal
Futsal: Polska 3-5 Holandia

Reprezentacja Polski w futsalu przegrała z Holandią 3-5 (0-3) w towarzyskim meczu, który odbył się w Łomży.

21 marca 2006 - Łomża
Polska 3-5 Holandia
Bramki dla Polski: Krzysztof Filipczak (dwie), Damian Wojtas

Polska: Brzenk - Filipczak, Leśniak, Marzec, Szłapa, Łeszyk, Pieczyński, Machura, Wojtas, Nazarewicz, Krawczyk.

Holandia: Thomassen, Rozenbeek - Merlino, Lommel, Rottiné, Elallouchi, Hulshorst, Makhoukhi, de Jongh, Blankendal, Ngarigota, Letemahulu, Ouchene, Ghannouti, Idlaasri.

czerwona kartka: Krzysztof Marzec (Polska).

Spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie, gdy Holendrzy strzelili trzy gole. Po przerwie nasz drużyna próbowała dogonić rywali, gole zdobyli Krzysztof Filipczak i Damian Wojtas, ale po czerwonej kartce dla Krzysztofa Marca goście ponownie uciekli na trzy bramki. W ostatniej minucie gola dla "biało-czerwonych" zdobył Krzysztof Filipczak.

W pierwszym meczu tych zespołów, który odbył się w poniedziałek w Suwałkach, Polska niespodziewanie wygrała z wyżej notowanym przeciwnikiem 6-3. Holendrzy są na 13. miejscu światowego rankingu, a nasz zespół zajmuje obecnie 24. lokatę.

Futsal - 22 marca 2006, 20:07:18 - *.centertel.pl
Brawa dla reprezentacji i trenera Aftanskiego.Od turnieju w Portugalii(wielki sukcces nad Rosja)pilka halowa pnie sie w gore.Smiesza mnie tylko slowa krytykow trenera Aftanskiego(i co najdziwniejsze osob ktorzy tworza futsal w Polsce),ktorzy najzwyczjaniej zazdroszcza sukcesow reprezentacji.Skoncentrujcie sie panowie na swoich klubach...

Futsal - 22 marca 2006, 20:14:59 - *.centertel.pl
Jestem calkiem niezle zorientowany w polskim futsalu i moja propozycja na sklad reprezentacji:Brzenk,Ulfik-Lesniak,Szlapa,Marzec,F