[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


10 lipca 2006, 10:01:06 - prof
Paweł Buzała odchodzi z Lecha

Paweł Buzała ostatecznie nie przyjął warunków kontraktu zaproponowanych przez KKS Lech Poznań i w przyszłym sezonie nie będzie występował w zespole Kolejorza.

Piłkarz grał w drużynie z Bułgarskiej od wiosny 2004 roku. Wcześniej występował w Sparcie Złotów i Darzborze Szczecinek. W pierwszej lidze rozerał 12 spotkań i strzelił jedną bramkę.


źródło: Lech Poznań

REKLAMA

bart rybnu - 10 lipca 2006, 10:21:56 - gts9-131.rybnet.pl
gwiazdor sie znalazl

fks - 10 lipca 2006, 10:23:47 - apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl
Amika z Poznania szybko poleci do drugiej ligi.

Ronia - 10 lipca 2006, 10:36:46 - 81.210.95.130 (192.168.5.103)
Lech nie spadnia a będzie walczył o mistrzostwo .

swiety33 - 10 lipca 2006, 10:47:40 - 80.54.117.3
Lechowi przydałoby się kilka wzmocnień... (oczywiście nie mowa o zawodiku pokroju Buzały . Franiu złóż ekipę na miarę Lecha!!!
Pordro dla fanów Kolejarza od kibica Okocimskiego!!!

REKLAMA

KKS - 10 lipca 2006, 11:37:09 - xdsl-2988.bielsko.dialog.net.pl
Oj słabo to widze !

wania - 10 lipca 2006, 11:38:58 - 82.160.31.154
fks - zamilcz lepiej bo tego bełkotu Twojego i Tobie podobnych nie da się czytać! Tylko Lech!

VoS - 10 lipca 2006, 12:01:17 - w3cache7.zwm.punkt.pl (10.15.16.12)
12 meczow w lidze i nie przyjal warunkow kontraktu hehe

Dawidex - 10 lipca 2006, 12:19:15 - ehw58.internetdsl.tpnet.pl
Spokojnie, Lech będzie wielki ale chwilkę na to poczekamy ...
Od dziś mamy kolejnego sponsora! Grupa Żywca inwestuje w Lecha :=)
Pozdrawiam

ćwirek - 10 lipca 2006, 12:27:31 - aej226.internetdsl.tpnet.pl
a dziwicie mu się?
po co ma kontrakt podpisywać jak ma zagwarantowane miejsce na ławce?

lukaszw - 10 lipca 2006, 12:44:19 - 213-238-99-131.adsl.inetia.pl
WARKA - sponsor strategiczny KKS Lech Poznan :D budzet kluub na ten sezon to min. 15mln,

Negative - 10 lipca 2006, 12:52:56 - chello062179087073.chello.pl
Smuda wywala wszystkich mlodych, a zostawi emerytow. I beda takie mecze w lidze jak ten z Tiraspolem w Intertoto...

Lechita - 10 lipca 2006, 12:53:09 - ip-83-238-213-225.netia.com.pl
KOLEJORZ KOLEJORZ KOLEJORZ!!!!JESTESMY NAJLEPSI!!!Ladnie poprawia sie sytuacja finansowa w klubie,i to dzieki ludziom ktorzy zaczeli rzadzic klubem.Teraz jest juz wszystko czarne na bialym,bez jakis przekretow,wiec sie nie dziwie ze sponsorzy zaczynaja inwestowac w taki klub jakim jest LECH.przypuszczam ze i kolejnego sponsora znajda ludzie od marketingu w lechu.powodzenia

koper - 10 lipca 2006, 13:19:21 - s-0.83.130.murka.net
lech w tym sezonie zamocny nie bedzie jak taki tiraspol znimi pykaa jak slysze tlumaczenia ze przemeczeni.........tiraspol to jakby jakas 3 liga unas wiec nawet jak potraktujato jako sparing powinni ich pyknac 2 bramami wstyd

Amica 1200 - 10 lipca 2006, 13:57:08 - 82.177.11.130
No i się Amica Poznań kończy zanim na dobre się zaczęła.

REKLAMA

karollo - 10 lipca 2006, 14:02:29 - 212.106.25.226
druga liga będzie witać poznań za rok...łamagi z poznania nawet przegrali z niejakim tiraspolem.A do łęcznej zawita przynajmniej puchar UEFA

Myrek - 10 lipca 2006, 14:36:13 - sr2.internetdsl.tpnet.pl
Boze i po co te niezbedne kometarze... stało sie i tyle. Przyjdzie taki czas ze jeszcze bedziecie dziwic :o)
Hej Hej KOLEJORZ !!!

NiebieskiŚ - 10 lipca 2006, 14:38:34 - host-d9adafc6.elsat.net.pl
Pozdrowienia dla Kolejorza od Chorzowskich

Koniuszko - 10 lipca 2006, 14:47:33 - 80.51.180.46
Triaspol Tiraspol Tiraspol... Tiraspol Tiraspol Tiraspol... Tiraspol Tiraspol Tiraspol.. Tiraspol.... T I R A S P O L !!!

seminvi - 10 lipca 2006, 14:54:13 - 193.41.113.100
Lech śmiech.
I wiadomo dlaczego.

Soprano84 - 10 lipca 2006, 17:37:46 - 70-59-41-163.hlrn.qwest.net
Ludzie nie smiejcie sie,mozecie wierzyc lub nie, ale Lech celowo przegral dwumecz z Tiraspolem. CI, ktorzy nie wierza przekonaja sie jak zacznie sie liga. A opinia Smudy,ze nie chca grac w Intertoto to byla opinia zarzadu klubu, tylko gdy PZPN pogrozil palcem niby zmienili zdanie. That's all.

lukas1982 - 10 lipca 2006, 18:35:09 - due138.internetdsl.tpnet.pl (192.168.65.152, 192.168.65.10)
Lech z WARKA!!!!! ale numer KP-koniec picia ps dlaczego na www.90minut.pl nie ma podanej tej informacji??

szelest84 - 10 lipca 2006, 19:28:16 - polnoc.swa.inotel.pl
Ja bym Ci powiedział dlaczego nie ma żadnej informacji, ale byłby to mój ostatni komentarz w tym serwisie :]

lukas1982 - 10 lipca 2006, 20:02:23 - due138.internetdsl.tpnet.pl (192.168.65.152, 192.168.65.10)
do szelest84:to sprubuj jakos delikatnie mi to wytlumaczyc ;0

KKS Lech - 10 lipca 2006, 21:59:48 - 194.6.255.2
wiadomo legijna stronka

bred - 10 lipca 2006, 23:22:49 - sl174.internetdsl.tpnet.pl
Dlaczego nie ma info o Lechu???? Warka w Lechu a Lech w Austrii! I co? nic.

seminvi - 11 lipca 2006, 10:26:26 - 193.41.113.100
Panie bred, ja - na przykład - istonie nie wiem, czy Warka w Lechu. Lech co roku, od chyba dziesięciu lat co najmniej, odgraża się że zrobi z ligi aerozol, a finał jest taki, że wyrzeźbił spadek, awans i kilka heroicznych obron przed spadkiem. Poza tym Lech + Amica nie równa się Real Madryt, ani nawet gwarantowane mistrzostwo Polski. Jak się w tym roku załapią do szóstki, to będzie wszystko - a i w to wątpię.
Moje prywatne zdanie jest takie, że Lech i jego kibice to megalomani i mitomani. I przewalacze zakładach bukmacherskich. Spytaj Reksia, tylko nie licz na szczerą odpowiedź.

killer - 11 lipca 2006, 11:20:56 - 82.177.34.66
a ja mam nadzieje ze Lech powalczy o mistrza bo mam dosyc ku z wawy i Krakowa tylko WIDZEW I RUCH

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: