11 marca 2007, 17:52:52 - MichalMKS
Małkowski obronił rzut karny w debiucie

Polski bramkarz Gretna FC, Zbigniew Małkowski zadebiutował w swojej nowej drużynie. Polak wystąpił w wygranym spotkaniu z Dundee 1-0 (1-0). W 44. minucie Polak obronił rzut karny wykonywany przez Roberta Davidsona.

11 marca 2007, 16:00 - Dundee
Dundee FC 0-1 Gretna FC
David Graham 22

Drużyna Małkowskiego jest liderem First Division (druga liga szkocka).

wollu - 11 marca 2007, 18:09:48 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.164)
Hehe

edi - 11 marca 2007, 19:05:37 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.1.0.20)

edi
ty nawet nie potrafiłbyś założyć dobrze rękawic bramkarskich hehe ciołku.

fatyga - 11 marca 2007, 21:13:22 - *.tvkdiana.pl
Edi-idz chłopie puszek pozbierać!

kibic - 11 marca 2007, 21:18:09 - *.stk.vectranet.pl
edi zglos sie na badania okresowe,bo cos z Twoja glowa nie tego.

criswie - 11 marca 2007, 21:40:37 - *.bethere.co.uk
no moze nie do kadry ale chociaz gdzies do ligi

kkkk - 11 marca 2007, 23:01:15 - *.ensch1.ov.home.nl
Do kadry go!! hehe to by byly jaja

Cioty - 12 marca 2007, 0:08:59 - *.zgora.dialog.net.pl (unknown)
co za przyglupy znawcy wielcy a z tymi teksatmi (so kadry) to sobie w domu gadajcie nie osiagneliscie nawet jednej setnej tego co Zibi i nie zarobicie w zyciu tyle ile on ma miesiecznie pozdro dla kumatych

Xxx - 12 marca 2007, 0:16:12 - *.chello.pl
Co prawda to prawda. Masz 100% racji. A twoi przedmówcy poprostu są żałosni

tytus - 12 marca 2007, 14:37:45 - *.113.15.234 (*.238.167.128)
byłem w Gretnie, fajne miasteczko i do Anglii blisko ;)

fajczat - 12 marca 2007, 21:52:45 - *.aster.pl
Po prawdzie to przeciętny bramkarz, do tego dość stary, wyjechał dzięki Bobo Kaczmarkowi, grając na poziomie nizin naszej ekstraklasy zarobił spory szmal.

Czapla - 15 marca 2007, 22:40:27 - *.satfilm.net.pl
siema.Małkowski słabo bronił i tyle!ŁKS ŁÓDŹ na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xD