28 marca 2007, 15:53:54 - prof
U-21: Rumunia 1-0 Polska, gol Hristu Chiacu

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim z Rumunią 0-1 (0-1). Bramkę na wagę zwycięstwa dla rywali zdobył piłkarz Wisły Kraków Hristu Chiacu. Gracz Wisły został zmieniony w 74. minucie przez Clementa Pălimaru.

28 marca 2007, 14:00 - Mogoşoaia (Stadionul Centrului Naţional al Academiei de Fotbal)
Rumunia 1-0 Polska
Hristu Chiacu 10

Rumunia: Costel Pantenlimon (74 Ciprian Tătăruşanu) - Adrian Scarlatache (85 Valeriu Gârlă), Cristian Scutaru (32 Cristian Sârghi), Emil Ninu, Ştefan Mardare - Hristu Chiacu (74 Clement Pălimaru), Paul Tincu (59 Valentin Simion), Adrian Ropotan (90 Alexandru Filip), Cristian Tănase (62 Vasile Păcuraru) - Claudiu Keşeru (83 Cornel Predescu), Bogdan Stancu (56 Cristian Cigan).

Polska: Mirosław Dębiec (46 Adam Stachowiak), Przemysław Kocot (60 Szymon Pawlak), Jakub Rzeźniczak (71 Adrian Pluta), Mariusz Pawelec (40 Adam Orłowicz), Piotr Polczak, Krzysztof Kaliciak (43 Piotr Kuklis), Janusz Surdykowski, Adrian Mierzejewski, Szymon Pawłowski (65 Patryk Klofik), Radosław Majewski (52 Cezary Wilk), Krzysztof Sokalski (46 Mateusz Kołodziejski).

żółte kartki: Ropotan - Pawelec.
czerwona kartka: Patryk Klofik (71. minuta, Polska, brutalny faul).

sędziował: Augustus Constantin (Rumunia).
widzów: 150.

źródło: własne / PZPN

Pienio - 28 marca 2007, 15:56:09 - *.tepsalan.pl
Chiacu jest dobry, i strzela bramki dla reprezentacji, ale w Wisle gra cieniutko...

bazant - 28 marca 2007, 15:56:19 - *.torun.mm.pl
Ehh...

widzewfan - 28 marca 2007, 15:56:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
jezu, same bęcki dzisiaj. sprzysięgli się czy co?!

maniek - 28 marca 2007, 16:59:15 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
no i co CZESIO że rumun sędziował,powiedz czy widziałeś mecz towarzyski młodzieżówek w Polsce, którego by nie sędziował Polak?? to są względy oszczędnościowe i zawsze w takich meczach wystawia się sędziego z danego kraju, fifa tego na pewno nie zabrania

pkb - 28 marca 2007, 17:04:29 - *.gdynia.mm.pl
Szczególnie, że to sparing.

sorinaro - 28 marca 2007, 17:21:42 - *.suceava.astral.ro
Romania (coach Emil Săndoi): Costel Pantenlimon (74 Ciprian Tătăruşanu) - Adrian Scarlatache (85 Valeriu Gârlă), Cristian Scutaru (32 Cristian Sârghi), Emil Ninu, Ştefan Mardare - Hristu Chiacu (74 Clement Pălimaru), Paul Tincu (59 Valentin Simion), Adrian Ropotan (90 Filip), Cristian Tănase (62 Vasile Păcuraru) - Claudiu Keşeru (83 Cornel Predescu), Bogdan Stancu (56 Cristian Cigan).
YC: Ropotan (61) - Pawelek (35);
RC: Klofic (76).
Attendance: 150...

świeżak - 28 marca 2007, 17:49:45 - *.netia.com.pl
jedna bramka z przeciętnego grajka Pele nie zrobi i nie ma się tym co podniecać!
Dajmy na to taki Piotr Matys.. Samemu Bartezowi z piętki strzelił a co za nieszczęście dla klubu taki grajek ten wie kto go miał hahaha

mat - 28 marca 2007, 18:04:11 - *.adsl.inetia.pl
jaki skład polaków??? szkoda że przegraliśmy ;(

shawn - 28 marca 2007, 18:51:52 - *.155.165.5
Patrząc na skład, to te 0:1 można uznać za nasz duży sukces... Jedynie Rzeźniczak i Majewski prezentują poziom I-ligowy, część nawet III-ligowy, o poziomie międzynarodowym to nawet nie ma co wspominać.

WKS+BKS+TS - 28 marca 2007, 20:03:54 - *.174.34.3
a co ty wiesz nawet Barthez nie umiesz napisać ! Brawo Chiacu

POLDEK - 28 marca 2007, 20:16:02 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.204.63.154)
bravo POLO(Polczak)!!!!!

mozart - 28 marca 2007, 23:28:59 - *.adsl.inetia.pl
pisałem że jeszcze będą mieli z niego pożytek... tylko szkoda że w takim meczu... mam nadzieję że i dla Wisły będzie strzelał...

Kufel1964 - 29 marca 2007, 16:17:28 - *.welnowiec.net (*.16.5.176)